Мусик Пусик• 22 июля 2024
Мій чоловік жлоб
Я в декреті з 2х річною дитиною, до того ж зараз на 5 місяці вагітності. Має маленький підробіток, але це копійки. Мій чоловік-жмот. Дитина в унітазі втопила мій телефон і тепер камера не працює, за його словами я винна в цьому і тепер сама піду купувати новий телефон. Ціни на дитячий одяг, іграшки він взагалі не знає бо все купую за власні гроші. Але останньою каплею стало коли підняла тему про пологи. Він сказав, що ні копійки не дасть на пологи, буду народжувати з черговою бригадою і нехай безкоштовно у мене приймають пологи. За народження першої дитини я заплатила сама, він лише за палату. Свекруха в агонії звонила щоб нікому ні копійки не давали бо врачі і так багато заробляють. Послала їй нахер. Але з чоловіком немає взаєморозуміння. Коли йому потрібно купити рибацький костюм, удочку чи котушку то викидає страшні суми грошей. Хто знає для рибалки там космічні суми. А моє здоровя і дитини нехай вирішує лікар безкоштовно. Як бути підскажіть? Я думаю можна здогадатися що за період шлюбу я жодного разу не була в ресторані, які там шуби, він золотих сережок ніколи не купував бо це марна трата грошей.
Мона Лиза• 22 июля 2024
Ніяк, або живете так, або розходитеся. Ви дорослу людину не зміните і не перевиховаєте.
Пупуговка• 22 июля 2024
Ответ дляПартизанка
Ситуацію можна змітмни тільки пішовши від такого чоловіка.
Все.
Прям завтра? Чи підготуватися морально і фінансово. Її до року другої дитини ніякий суд не розлучить. Це означає і на аліменти не зможе претендувати
Ответ дляМусик Пусик
у меня вопрос к коментаторам? оскобление, лицемерие, высмеивание вам доставляет удовольствие? почему у нас женщины умеют только гадости писать
А то вы на форуме первый день и не знали как тут у к такому относятся? Я в прошлом была как вы, были альфонсы, но даже ваш рассказ у меня вызвал шок, ноу коментс просто
Партизанка• 22 июля 2024
Ответ дляПупуговка
Та не буде автор роздумувати я і змінювати своє життя.
Вона швидше народить третю дитину, ніж щось змінить,
Ответ дляПупуговка
Возможно и не гарантирует. Но это должно быть решение роженицы, а не свекрови и мужа.
Для меня важно было договориться заранее и доверять врачу. Мой муж меня слышал.
Знаю семьи которые заранее, обговорив все шли на бригаду заранее. Это было обоюдное решение. Но обговорить возможные последствия не будет лишним
То хай сама і платить за це своє рішєніє
Божа кульбабка• 22 июля 2024
Автор, співчуваю. З пологами то треш. Але якщо взяти в загальному, хто платить за продукти, комуналку, квартира чия? А якщо сказати що ви не працюєте і взагалі не маєте грошей?
ГейСюда• 22 июля 2024
Ответ дляПупуговка
на алименты можно подать даже будучи в браке.
Пупуговка• 22 июля 2024
Ответ дляГейСюда
Вот я не знала даже. Автору это знание помогло бы.