Голодаю• Изменено 22 июля 2024
Що краще зробити?
Мені 26 і я ще незаймана. Бажаючих ніколи не було, але є колега, який пропонував секс. Працюємо в різних відділах. Думаю, чи варто погоджуватися? Боюся пліток на роботі, якщо він дізнається, що я нічого не вмію. Та й напевно не захоче зі мною тоді сексу, бо я нічого не знаю. З сз боюся до чоловіків йти додому, а до себе не має змоги запросити. З колегою почуваю більш безпечно, але не хочу, щоб ніхто знав про мої проблеми.
Меряю линейкой• 22 июля 2024
Ответ дляГолодаю
Мені такі чоловіки не треба.
Да уж, куда лучше с коллегой.
На паровозе• 22 июля 2024
Ответ дляГолодаю
Я не тролю. Просто в моєму віці вже якось незручно
Сидеть мешает?
Море Щастя• 22 июля 2024
Ответ дляКишмишная Мая
Свого викресли
Кого свого?
Ти що, обідилось?
Не плач)
Ти що, обідилось?
Не плач)
Кишмишная Мая• 22 июля 2024
Ответ дляМоре Щастя
Кого свого?
Ти що, обідилось?
Не плач)
Ти що, обідилось?
Не плач)
Свого хахаля чи дєда. Хто там у тебе є
Голодаю
• 22 июля 2024
Ответ дляme-4609
так какой вам нужен? Какие требования?
У мене немає особливих вимог, головне, щоб був мені симпатичний, і я йому. Я не збираюся за нього виходити заміж. Шукачі цноти - це для мене миттєва антипатія.
Голодаю
• 22 июля 2024
Ответ дляКишмишная Мая
Свого хахаля чи дєда. Хто там у тебе є
Стоворіть, будь ласка, свою тему і там спамте.
Море Щастя• 22 июля 2024
Ответ дляГолодаю
Авторко, от таких як цей обходьте стороною.
Але є й адекватні.
Але не колеги.
Потім ще звільнятися прийдеться.
Але є й адекватні.
Але не колеги.
Потім ще звільнятися прийдеться.
Голодаю
• 22 июля 2024
Ответ дляme-4609
краще щоб він теж був незайманий. Так правильніше.
Незайманий не знає, що робити. Двоє не займаних, то буде катастрофа.
Кишмишная Мая• 22 июля 2024
Ответ дляГолодаю
Пропоную допомогу. Боляче не буде
пьЯНА• 22 июля 2024
Ответ дляГолодаю
Мені ніким перебирати
Давайте запрошу Вас на вечерю, раптом не сподобаюсь і тоді зрозумієте, що і вам є ким перебирати, а якщо сподобаюсь то домовимось як і де продовжити зустрічі
Голодаю
• 22 июля 2024
Ответ дляme-4609
Нет, не катастрофа. Ну что там можно не знать? Уже давно есть эро книги, порнхабы и так далее.
Теорія і практика це дві різні речі. Я теж знаю в теорії, але в реальності - це зовсім інше. Та всі знають, що порно- це не реальність.
Голодаю
• 22 июля 2024
Ответ дляпьЯНА
А ви звідки?
Голодаю
• 22 июля 2024
Ответ дляme-4609
Не противно первый раз с тем кто уже трахался с другими? Я бы не хотела так. Это неромантично, как минимум.
То в теорії лише романтично. Я людина не дуже романтична, тому хотілося, щоб чоловік знав, що робити.А то я буду нервувати ще більше
Ответ дляГолодаю
Надо больше себя любить. Зачем вам его секс опыт? Вы индивидуальность.
Думаете, от того что он лизал письку другой женщине или совал член ей в зад, ваш секс с ним будет приятнее? 🤔
Мааарковная• 22 июля 2024
автор, подумайте - людей в мире миллиарды, значит их кто-то родил, и все эти люди первый раз как-то занимались секс..м.
от женщины не требуется ничего особенного кроме :
-не быть излишне напряженной
-проследить за наличием презерватива
для 1 - нужна симпатия и доверие партнеру
для 2 - изучите эту тему в интернете, чтоб понять что он не сползет и не лопнет
искать девственника нет смысла- ищите кому сможете доверять, чтоб пригласить к себе
сайт знакомств вам в помощь. там не все мужчины кидаются на женщин. ищите адекватного, симпатичного.
-не быть излишне напряженной
-проследить за наличием презерватива