Солоденька цукОрка• 22 июля 2024

це позитивний чи негативний тест на овуляцію?

роблю перший раз, можливо в когось теж був такий результат
я планую вагітність і хочу дізнатись в які дні овуляції найбільший шанс завагітніти,
читала, що перед овуляцією треба декілька днів стриматись від сексу, щоб сперматозоїди були більш активні
чи можна кожного дня займатись?
Хи хи, ну ну• 22 июля 2024
Їх потрібно робити декілька днів і дивитися в динаміці.
КвартираЧья• 22 июля 2024
Надо делать в динамике, в овуляцию полоска жирная и яркая и ярче контрольной
Anastasiechko• 22 июля 2024
Делать нужно в динамике, но для меня лично такой результат был отрицательным.
Теща дочки• 22 июля 2024
Позитивний, невже не видно?
автор Солоденька цукОрка • 22 июля 2024
Ответ дляТеща дочки
Позитивний, невже не видно?
одні пишуть що ні, але мені не зрозуміло,
взагалі в інструкції написано, що якщо контрольна лінія блідніша за тестову, то він негативний
Безсовісна кума• 22 июля 2024
Какой у вас сегодня ДЦ? Еще нет, но уже возможно скоро. Делайте каждый день и не ошибаетесь - при овуляции (вернее, при выбросе гормона, который стимулирует овуляцию) вторая ярче и жирнее контрольной.

Но можете спокойно заниматься сексом каждый день или через день - сперматозоиды медленнее бегать не будут)
Безсовісна кума• 22 июля 2024
Ответ дляСолоденька цукОрка
Так и есть. Этот еще негативный.
автор Солоденька цукОрка • 22 июля 2024
Ответ дляБезсовісна кума

19 день
дякую))😁
Безсовісна кума• 22 июля 2024
Ответ дляСолоденька цукОрка
19 день
дякую))😁
А сколько всего цикл? Раньше овуляцию не отслеживали? Вполне возможно, что она уже прошла.
автор Солоденька цукОрка • 22 июля 2024
Ответ дляБезсовісна кума
33 днів цикл
але в мене він не дуже регулярний був останній час, із за стресу
відслідковую перший раз, дивилась по програмі flo
Теща дочки• 22 июля 2024
Ответ дляСолоденька цукОрка
не факт, але в мене в день самої овуляції 2-а полоска була яскравіша і жирніша за контрольну. Але я б на це не сильно дивилась.
куркулиха• 23 июля 2024
Можете спробувати вимірювати зранку базальну температуру (почитайте в інтернеті) купляла спеціально градусник для такого на промі, тести на овуляцію мені не показували нормально