Полонянка SexShop-а!• 23 июля 2024
Осудіть мене, чи що…
Я не хочу жити з мамою, а мабуть скоро треба буде. Мені вже 31. І я сама мама.
Причини чому треба жити разом через ту кляту війну.
В дитинстві мама мене ну дуже контролювала, мене це так діставало і хотілось свободи. Як результат я постійно мамі брехала, мама била, а я ще більше брехала. Мама була досить жорстка і хотіла все контролювати.
І тепер коли я пожила з нею тиждень , мені дає флешбеки дитинство. Я себе відчуваю як назад в дитинство, контроль.
Мама хоче керувати, але каже : я ж тобі як краще раджу! Мені це не подобається.
Може сказати : ой дивись яке вона страшна йде. А я хочу взірватись і я вже це зробила а я кажу ма а ти думаєш що ми такі дуже гарні (не хотіла тільки за неї казати).
Ой а куди ти так понамальовувалась?
Ой а що ти то зняла
Ще і вона помішалась на чистоті. Я хочу прибирати тоді коли я хочу і я про це кажу. А вона мені бо має бути чисто і так далі
І
Я відчуваю себе наче вернулась в дитинство де мене контрольовано буду знову, а я цей стан ненавиджу.
А вона мені ой та мені було б вигідно з тобою жити давати якісь гроші як за кімнату. Та не хочу я так. Я неправа ? Треба мовчати і терпіти?
Ой а куди ти так понамальовувалась?
Ой а що ти то зняла
І
Полонянка SexShop-а!
• 23 июля 2024
Раніше ми зідзлвонбвались купа разів на день. Тепер я вже так не хочу чомусь
Мене то все бісить.
Полонянка SexShop-а!
• 23 июля 2024
Хтось там щось не віддав їй а вона подзвони йому і скаже то то то
Бляха чого я маю вирішувати це
Полонянка SexShop-а!
• 23 июля 2024
Ответ дляБелая котичка
Зніміть квартиру окремо, бо це буде не життя, Ви будете як собаки
Я не маю коштів таких оплачувати!
Електрохарчування• 23 июля 2024
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
Я не маю коштів таких оплачувати!
Кімнату зніміть
Влаштуйтесь на іншу роботу
Белая котичка• 23 июля 2024
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
Я не маю коштів таких оплачувати!
Знімайте з кимось по кімнаті
Полонянка SexShop-а!
• 23 июля 2024
Ответ дляЕлектрохарчування
Звичайно жити окремо
Зніміть житло
А вона хоче разом, бо їй це вигідно як вона сказала з фінансової точки зору
Бо окремо жити коштів нема ні в неї ні в мене, при тому я сама на зйомному житлі
Полонянка SexShop-а!
• 23 июля 2024
Ответ дляВільний митець
Ви не зобовʼязані жити з мамою, це все, що я можу сказати
А як сказати їй
Вона ой мусите мене потерпіти тоді поки не почну сама заробляти
А чого то мусите ?
from Ukraine• 23 июля 2024
Ответ дляБелая котичка
Это точно!!! У меня тоже с мамой невыносимо, но мы за границей, жить отдельно не потянем...
Луковая• 23 июля 2024
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
Шукайте варіанти, інакше на лікування болячок більше витратите, ніж за зйом, а з таким життям вони у вас гарантовано будуть.
Простоваля• 23 июля 2024
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
А вам не выгодно. Скажите, что вас устраивает то, как вы живете
Вільний митець• 23 июля 2024
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
А як сказати їй
А чого то мусите ?
Так і сказати, що разом жити не хочете, ви вже доросла. Сепаруйтеся від неї
Хочу в БАНю• 23 июля 2024
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
Тут не знову.
подорослішайте нарешті, а не звинувачуйте маму
Полонянка SexShop-а!
• 23 июля 2024
Ответ дляПростоваля
Відразу на жалість через фінанси . Бо їх реально немає. І я просто в безвиході
Полонянка SexShop-а!
• 23 июля 2024
Ответ дляХочу в БАНю
А що ви маєте на увазі - подорослішати ? Це оплачувати окреме житло на яке коштів немає ? Чи як ?
from Ukraine• 23 июля 2024
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
Как я Вас понимаю.... держитесь от неё подальше, приходите позже если есть возможность, старайтесь исключить общение....
Полонянка SexShop-а!
• 23 июля 2024
Ответ дляVelenass
А ви в Україні? Чи закордон?
Україна.
Хочу в БАНю• 23 июля 2024
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
Это брать ответственность в свои руки, это делать ,а не ныть!
Полонянка SexShop-а!
• 23 июля 2024
Ответ дляХочу в БАНю
Хтось би підказати що робити бо я не знаю що інакше тут би написала
Вільний митець• 23 июля 2024
Ответ дляХочу в БАНю
Справедливо кажучи, в таких випадках винні самі мами. Давлять на дитину психологічно все дитинство, а потім ще й в дорослому житті не відпускають. Яка мама взагалі буде пропонувати 31-річній дитині жити разом 🤷♀️
Шукаю стакан• 23 июля 2024
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
В тому числі, так, забезпечити собі можливість не жити з мамою, якщо вам з нею погано.
А ще, і мабуть, це більш важливо - провести межу, яка відділятиме вас від тих дитячих спогадів. Ви доросла. Вона вже не може вас контролювати, бити абощо. І примусити жити разом - також.
Простоваля• 23 июля 2024
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
Вы можете сказать, что вам все равно, есть у нее деньги или нет на отдельное жилье, но вы вместе жить не будете
Полонянка SexShop-а!
• 23 июля 2024
Ответ дляШукаю стакан
Так це не я прошусь до неї жити а навпаки!
Полонянка SexShop-а!
• 23 июля 2024
Ответ дляПростоваля
Ну так сказати я теж геть не можу, то вже занадто. Але я озвучила що жити разом не хочу .