Полонянка SexShop-а!• 23 июля 2024

Осудіть мене, чи що…

Я не хочу жити з мамою, а мабуть скоро треба буде. Мені вже 31. І я сама мама.
Причини чому треба жити разом через ту кляту війну.
В дитинстві мама мене ну дуже контролювала, мене це так діставало і хотілось свободи. Як результат я постійно мамі брехала, мама била, а я ще більше брехала. Мама була досить жорстка і хотіла все контролювати.
І тепер коли я пожила з нею тиждень , мені дає флешбеки дитинство. Я себе відчуваю як назад в дитинство, контроль.
Мама хоче керувати, але каже : я ж тобі як краще раджу! Мені це не подобається.
Може сказати : ой дивись яке вона страшна йде. А я хочу взірватись і я вже це зробила а я кажу ма а ти думаєш що ми такі дуже гарні (не хотіла тільки за неї казати).
Ой а куди ти так понамальовувалась?
Ой а що ти то зняла
Ще і вона помішалась на чистоті. Я хочу прибирати тоді коли я хочу і я про це кажу. А вона мені бо має бути чисто і так далі
І
Я відчуваю себе наче вернулась в дитинство де мене контрольовано буду знову, а я цей стан ненавиджу.
А вона мені ой та мені було б вигідно з тобою жити давати якісь гроші як за кімнату. Та не хочу я так. Я неправа ? Треба мовчати і терпіти?
автор Полонянка SexShop-а! • 23 июля 2024
Раніше ми зідзлвонбвались купа разів на день. Тепер я вже так не хочу чомусь
Мене то все бісить.
Белая котичка• 23 июля 2024
Зніміть квартиру окремо, бо це буде не життя, Ви будете як собаки
Хтось там щось не віддав їй а вона подзвони йому і скаже то то то
Бляха чого я маю вирішувати це
Ответ дляБелая котичка
Я не маю коштів таких оплачувати!
Електрохарчування• 23 июля 2024
Звичайно жити окремо
Зніміть житло
Електрохарчування• 23 июля 2024
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
Я не маю коштів таких оплачувати!
Кімнату зніміть
Влаштуйтесь на іншу роботу
Простоваля• 23 июля 2024
Не хотите - не живите 🤷🏻‍♀️
Белая котичка• 23 июля 2024
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
Я не маю коштів таких оплачувати!
Знімайте з кимось по кімнаті
Хочу в БАНю• 23 июля 2024
Знову погана мама
Ответ дляЕлектрохарчування
Звичайно жити окремо
Зніміть житло
А вона хоче разом, бо їй це вигідно як вона сказала з фінансової точки зору
Бо окремо жити коштів нема ні в неї ні в мене, при тому я сама на зйомному житлі
Ответ дляХочу в БАНю
Знову погана мама
Тут не знову.
Вільний митець• 23 июля 2024
Ви не зобовʼязані жити з мамою, це все, що я можу сказати
Ответ дляВільний митець
А як сказати їй
Вона ой мусите мене потерпіти тоді поки не почну сама заробляти
А чого то мусите ?
from Ukraine• 23 июля 2024
Ответ дляБелая котичка
Это точно!!! У меня тоже с мамой невыносимо, но мы за границей, жить отдельно не потянем...
Луковая• 23 июля 2024
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
Шукайте варіанти, інакше на лікування болячок більше витратите, ніж за зйом, а з таким життям вони у вас гарантовано будуть.
Простоваля• 23 июля 2024
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
А вам не выгодно. Скажите, что вас устраивает то, как вы живете
Вільний митець• 23 июля 2024
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
А як сказати їй
А чого то мусите ?
Так і сказати, що разом жити не хочете, ви вже доросла. Сепаруйтеся від неї
Хочу в БАНю• 23 июля 2024
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
Тут не знову.
подорослішайте нарешті, а не звинувачуйте маму
Ответ дляПростоваля
Відразу на жалість через фінанси . Бо їх реально немає. І я просто в безвиході
Ответ дляХочу в БАНю
А що ви маєте на увазі - подорослішати ? Це оплачувати окреме житло на яке коштів немає ? Чи як ?
Velenass• 23 июля 2024
А ви в Україні? Чи закордон?
from Ukraine• 23 июля 2024
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
Как я Вас понимаю.... держитесь от неё подальше, приходите позже если есть возможность, старайтесь исключить общение....
Ответ дляVelenass
А ви в Україні? Чи закордон?
Україна.
Хочу в БАНю• 23 июля 2024
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
Это брать ответственность в свои руки, это делать ,а не ныть!
Ответ дляХочу в БАНю
Хтось би підказати що робити бо я не знаю що інакше тут би написала
Вільний митець• 23 июля 2024
Ответ дляХочу в БАНю
Справедливо кажучи, в таких випадках винні самі мами. Давлять на дитину психологічно все дитинство, а потім ще й в дорослому житті не відпускають. Яка мама взагалі буде пропонувати 31-річній дитині жити разом 🤷‍♀️
Шукаю стакан• 23 июля 2024
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
В тому числі, так, забезпечити собі можливість не жити з мамою, якщо вам з нею погано.

А ще, і мабуть, це більш важливо - провести межу, яка відділятиме вас від тих дитячих спогадів. Ви доросла. Вона вже не може вас контролювати, бити абощо. І примусити жити разом - також.
Простоваля• 23 июля 2024
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
Вы можете сказать, что вам все равно, есть у нее деньги или нет на отдельное жилье, но вы вместе жить не будете
Ответ дляШукаю стакан

Так це не я прошусь до неї жити а навпаки!
Ответ дляПростоваля
Ну так сказати я теж геть не можу, то вже занадто. Але я озвучила що жити разом не хочу .