Маю рацію• 23 июля 2024
Де нема шершнів/ос
Привіт! В мене 3 питання:
1) чи є такі країни, де нема шершнів/ос/бджіл?
2) чи є такий відпочинок на морі в купальних сезон, де нема тих комах?
3) і з якого місяця можна їхати не на купальний сезон десь по Європі, щоб вже не було цих комах, але ще не було снігу?
Непонятно• 23 июля 2024
Ответ дляМаю рацію
сиджу в машині. кожну хвилину може частіша якась оса чи бджола стукається об скло.
відкриваю вранці машину - там мертва оса (мабуть залетіла попереднього дня, а було жарко).
Йду по тротуарі - а на траві поруч і просто в полі зору ЗАВЖДИ є оса або бджола
У вас аллергия на их укусы?
Советчица Года• 23 июля 2024
Ответ дляПукимончиг
В Исландии нет насекомых. Но купаться там очень холодно. А на юге ,где теплые моря , везде какая-то сволочь летает
Как раз наоборот, в Исландии купаться очень даже тепло, намного теплее чем в самых южных странах
Маю рацію
• 23 июля 2024
Ответ дляСоветчица Года
)) дуже тепло
Советчица Года• 23 июля 2024
Ответ дляМаю рацію
)) дуже тепло
Даже горячо местами. Сразу видно, в Исландии вы не были