Люблю Украину• 23 июля 2024
Сплит Хорватия стоит ехать погулять туда?
Мы в Макарске,хотим поехать в Сплит,что там посмотреть ?Город красивый ?
А що таке?• 23 июля 2024
краще в Дубровник. Але Спліт теж старе, красиве місто. Можете навіть в Будву махнути). Ну це якщо цікаво вам подорожувати. Ми ще в Меджугор´є їздили.
Яичница с беконом• 23 июля 2024
Да, конечно, стоит. Набережная Рива, гора Марьян, старый город, Сплитский собор, крепость Клисс.
Купи слона• 23 июля 2024
Так, гарна набережна, старе місто, палац Діоклетіана, пагорб Марʼян. Для шанувальників Ігор престолів багато цікавого
ФФФФристайла• 23 июля 2024
Ответ дляА що таке?
Там 200 + км до будви
Трогір значно ближче і чудовий
А що таке?• 23 июля 2024
Ответ дляФФФФристайла
Там 200 + км до будви
Трогір значно ближче і чудовий
по автобані це не відстань. Але це залежить від людей.
ФФФФристайла• 23 июля 2024
Ответ дляА що таке?
Звісно
Ми робимо тисячі км за відпустку але трогір не гірший і ближче :)