Гарачий Чокалад• 24 июля 2024

Чому люди ображаються коли друзі чи рідні по тихому купили житло чи машину

От багато тут тем таких було.
Дружили дружили - і тут друзі купили житло.
Як так можна?
Або, плакали що грошей немає а самі машину купили.
І прямо такі образи !
Якщо ці люди у вас гроші не брали і не жили за ваш рахунок. То за них тільки порадіти можна
ЛолитаНеРазлита• 24 июля 2024
Ответ дляДиви яка я пава!
Ее никто не просил отчитываться. Зачем держать людей за идиотов и врать? Почему нельзя сказать, что нет возможности тратить деньги на ерунду? Человек прекрасно понял, что ему врут и открыто это сказал, что не так?
Потому что сказать родственнице, что она покупает ерунду - это хамство. И нет, это не вранье. У автора нет денег на не обязательные покупки. И она именно не обязана никому отчитываться по какой причине у неё нет денег.

автор Гарачий Чокалад • 24 июля 2024
Ответ дляМорковку дай
Так і кажіть:
Я не хочу це купувати. Навіщо брешете і ображаєтесь, коли вам правду в обличчя кажуть?
Так може і хотіла б купити!
Я ж зараз не купую сумки, окуляри , гарні плаття не тому що прямо не хочу.
Тому що зараз немає на це коштів.
МастерЮля• 24 июля 2024
Ответ дляГарачий Чокалад
От тут я вибудовую кордони. Якщо я не можу чогось собі дозволити - відмовлюсь під якимсь нейтральним предлогом.
І ресторан з айстрами точно не поперлась
Тоді чого вас взагалі запитують про гроші? Далеко не всі з Алі барахло беруть
Зараз все скажу• 24 июля 2024
Ответ дляМати тріля
Моя тетя обсуждает с подругами и финансы, и личную жизнь. Дружат они уже десятилетия
Просто других тем нет
Я б такое не носила, но продаю• 24 июля 2024
Ответ дляГарачий Чокалад
От!
Якщо в розмові з подругами я кажу що не проти кругової підтяжки, але грошей немає.
Хоч фізично вони є.
Це я нию чи ні?

Або просто в нейтральній розмові кажу, треба якось півторитищі розтягнути на тиждень - це я нию чи ні?
В моєму розумінні нити, це і просити.
Ой, в мене немає грошей купіть мені кави, ой в мене немає грошей можна я поживу у вас тиждень.
’Якщо в розмові з подругами я кажу що не проти кругової підтяжки, але грошей немає.’
ГРОШІ У ВАС Є
у вас можливо НЕМА БЮДЖЕТУ саме на це
Диви яка я пава!• 24 июля 2024
Ответ дляГарачий Чокалад
Тому що в моєму світові дійсно саме немає грошей на це барахло!
І це виправдовує вашу брехню? Ви дуже неприємна особа, брехуха і зверхня. Дивно, що з вами ще хтось дружить.
автор Гарачий Чокалад • 24 июля 2024
Ответ дляДжем Шакіри
І при тому, автор назвала родичку лицемірною
Це вона мене так назвала
Ответ дляГарачий Чокалад
Не ходжу.
а тут прилетіли на вертольоті всупереч власному бажанню і ’убєждєніям’? )))
ЛолитаНеРазлита• 24 июля 2024
Ответ дляНехай щастить
Так необязательно ж в глаза говорить ’барахло’ можно так думать.

Я сама покупаю постоянно и называю барахло.
Я ж не буду на себя за это обижаться
Так это вы же предложили сказать ’не хочу покупать барахло’. А теперь предлагаете соврать)) Логично, штош.

Крем для арбуза• 24 июля 2024
Если не ныли, что нищие, не падали на хвост поесть за ваш счет и не брали денег в долг на хлеб без отдачи, то это их дело. И их деньги. Если все перечисленное, то раздражение понятно
автор Гарачий Чокалад • 24 июля 2024
Ответ дляНехай щастить
Так надо сказать - мне не надо это поэтому не покупаю.
Зачем вы разговор на деньги переводите.

И у вас разные приоритеты и цели в жизни. Это нормально.

Я тоже покупкой копеечного барахла на Алике закрываю свою проблему шопоголизма.
Розмову на гроші родичка повернула.

Та і тут багато тем було подібних
Трейдер кріпти• 24 июля 2024
Ответ дляМорковку дай
Ви сама суцільний «витрибеньок»☺️
Ну бачите, а написали тут зовсім інше. Бісить те, що ниють, ще й радо приймають допомогу, а потім роблять крупні покупки
Джем Шакіри• 24 июля 2024
Ответ дляГарачий Чокалад
Домашні квіти - це не завжди айстри, а рестораний чек - це не завжди на 10 тис, може бути і на 0,5 тис
Мати тріля• 24 июля 2024
Ответ дляЗараз все скажу
Просто других тем нет
Есть у них другие темы. Они обсуждают много чего
Сегодня я не я• 24 июля 2024
Ответ дляЯк міряти?
Якраз прекрасний лакмус, щоб припинити з такими друзями спілкування
чого це?
Диви яка я пава!• 24 июля 2024
Ответ дляГарачий Чокалад
От!
Хоч фізично вони є.
Це я нию чи ні?

В моєму розумінні нити, це і просити.
Так це саме нити і прибіднятися, а про каву, то вже випрошувати. Перестаньте тримати людей за ідіотів, не одна ви така розумна.
автор Гарачий Чокалад • 24 июля 2024
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
так ви брехуха
у вас Є ГРОШІ
можливо нема на ’мішок барахла з Алі експрес’, але гроші є - і родичка ваша цілком права
Ні. Це так не працює.
У вас зарплата 10000
2000 комуналка
5000 їжа
1000 побутова хімія
1000 здоров´я
1000 освіта.
І у вас немає грошей на філлери/ ресторан/ гуся обнімуся - хоч фізично у вас є 10000
Нехай щастить• 24 июля 2024
Ответ дляЛолитаНеРазлита
Да. Назвать барахло более толерантным словом не ложь, а политика
Джем Шакіри• 24 июля 2024
Ответ дляГарачий Чокалад
’В моєму світові’
Ви перша чи остання, хто збирає кошти на дороге придбання чогось?

автор Гарачий Чокалад • 24 июля 2024
Ответ дляБочка порохУ
Кажіть їй що збираєте на пенсію.
Я не хочу щоб хтось щось взагалі знав про гроші.
Зараз все скажу• 24 июля 2024
Ответ дляМати тріля
хорошо, классно, если и правда так
Морковку дай• 24 июля 2024
Ответ дляИдеальная оптимистка
Меня тоже бесят такие ответы, нет денег. Неужели нельзя сказать , что у Вас другие приоритеты? Не обязательно озвучивать какие. Бедные - нещасные, последний фуй без соли доедаем, а потом оп и машина. К чему прибедняться?
На Алі немає, а на дім знайшлися 🤣🤣🤣
Ответ дляГарачий Чокалад
Ні. Це так не працює.
У вас зарплата 10000
2000 комуналка
5000 їжа
1000 побутова хімія
1000 здоров´я
1000 освіта.
у мене нема грршей на філлери/ ресторан/ гуся обнімуся
і я не соромлюсь родичці/колезі/папі Римському про це відверто сказати
Мати тріля• 24 июля 2024
Ответ дляЗараз все скажу
хорошо, классно, если и правда так
Правда так
автор Гарачий Чокалад • 24 июля 2024
Ответ дляЛолитаНеРазлита
А в чем вранье? Когда я собирала на квартиру, у меня тоже не было лишних денег на барахло с али. То есть купить, может, и хотелось. Но все, кроме денег на самое необходимое, откладывалось на покупку жилья. Но отчитываться об этом всем подряд - тупо. Или вы считаете что надо было? А подробности, где именно деньги лежат - тоже всем подряд надо рассказывать?))
О, дякую за підтримку🥰
Трохи злякана• 24 июля 2024
Отношусь к этому нормально. Бесит, когда прибедняются , денег нет, плачутся, а потом бац и квартира.
Диви яка я пава!• 24 июля 2024
Ответ дляГарачий Чокалад
Це вона мене так назвала
Так і є. Поводьтеся з людьми нормально і не буде на що ображатися.
автор Гарачий Чокалад • 24 июля 2024
Ответ дляМати тріля
Ну если люди плакали, что нет денег, и вдруг купили машину - значит, будут просить денег. Мой брат и его жена так делали. Купили вторую машину (потому что первая все время ломалась) - и началось. То займи денег на переоформление, то еще на что-то. При том, что они работают, а у нас в семье работающих людей нет
В мене правило по життю.
Я ніколи не позичаю і не беру кредити, і я нікому не даю в борг .
Бочка порохУ• 24 июля 2024
Ответ дляГарачий Чокалад
Ну ви ж розумієте, що так не буває, якщо людина з вами ділиться покупками і тп, то фінанси все одно обговорюються. Боїтесь що попросять у борг? Завжди можна відмовити.
Ответ дляГарачий Чокалад
В мене правило по життю.
заведіть ще правило не ходити по родичкам - і буде вам щастя)