Гарачий Чокалад• 24 июля 2024

Чому люди ображаються коли друзі чи рідні по тихому купили житло чи машину

От багато тут тем таких було.
Дружили дружили - і тут друзі купили житло.
Як так можна?
Або, плакали що грошей немає а самі машину купили.
І прямо такі образи !
Якщо ці люди у вас гроші не брали і не жили за ваш рахунок. То за них тільки порадіти можна
автор Гарачий Чокалад • 24 июля 2024
Ответ дляИдеальная оптимистка
Меня тоже бесят такие ответы, нет денег. Неужели нельзя сказать , что у Вас другие приоритеты? Не обязательно озвучивать какие. Бедные - нещасные, последний фуй без соли доедаем, а потом оп и машина. К чему прибедняться?
Ну а вам який особистий біль, якщо у вас не просили сіль до хріна?

Джем Шакіри• 24 июля 2024
Ответ дляГарачий Чокалад
От!
Якщо в розмові з подругами я кажу що не проти кругової підтяжки, але грошей немає.
Хоч фізично вони є.
Це я нию чи ні?

Або просто в нейтральній розмові кажу, треба якось півторитищі розтягнути на тиждень - це я нию чи ні?
В моєму розумінні нити, це і просити.
Ой, в мене немає грошей купіть мені кави, ой в мене немає грошей можна я поживу у вас тиждень.
А для чого в нейтральних розмовах ви озвучуєте свій залишок у питальній формі
Мати тріля• 24 июля 2024
Ответ дляТрохи злякана
Отношусь к этому нормально. Бесит, когда прибедняются , денег нет, плачутся, а потом бац и квартира.
Так, может, с покупкой квартиры им помогли родные
Диви яка я пава!• 24 июля 2024
Ответ дляГарачий Чокалад
Ні. Це так не працює.
У вас зарплата 10000
2000 комуналка
5000 їжа
1000 побутова хімія
1000 здоров´я
1000 освіта.
І у вас немає грошей на філлери/ ресторан/ гуся обнімуся - хоч фізично у вас є 10000
У вас ще й з логікою біда))
Мой_ужин• 24 июля 2024
Ответ дляМорковку дай
Так і кажіть:
Я не хочу це купувати. Навіщо брешете і ображаєтесь, коли вам правду в обличчя кажуть?
Тоже цього не розумію. Я б сказала, що збираю кошти , тому і не купляю різний хлам. Але автор і з тих, хто буде дивитись в очі і казати, немає грошей.
автор Гарачий Чокалад • 24 июля 2024
Ответ дляНехай щастить
+1 ведь можно сказать - я не хочу покупать барахло.

А то выглядит так что автор его хочет, но терпит из за того что копит и сама себя за это ненавидит.
Ні, я бсолютно спокійна.
До війни я збирала парфуми, зараз не купую але цікавлюсь новинками. Якось страждань не відчуваю. Я б хотіла купити певні парфуми але зараз на них немає грошей
ЛолитаНеРазлита• 24 июля 2024
Ответ дляГарачий Чокалад
О, дякую за підтримку🥰
Не переймайтесь. Це навіть смішно, коли спочатку вас/нас хейтят, що ніби брешемо і пропонують прямо казати правду, що немає грошей на барахло. А потім, коли вказуєш, що це це вже буде дуже зверхньо і не чемно, то пропонують все ж таки и ’не говорити прямо’, тобто збрехати)
Мати тріля• 24 июля 2024
Ответ дляГарачий Чокалад
В мене правило по життю.
Я ніколи не позичаю і не беру кредити, і я нікому не даю в борг .
У меня такого правила нет
Трохи злякана• 24 июля 2024
Ответ дляМати тріля
Нет. Почему сразу не сказать, собираем на квартиру или ещё что-то. А не постоянно денег нет, бедные несчастные.

автор Гарачий Чокалад • 24 июля 2024
Ответ дляДваДваВісім
Так зачем Вы ей врете, почему прямо не говорите, что на барахло не тратитесь, собираете.
Я не хочу щоб хтось знав що в мене є гроші
Диви яка я пава!• 24 июля 2024
Ответ дляГарачий Чокалад
Я не хочу щоб хтось щось взагалі знав про гроші.
І знову біда з логікою)) якщо ви будете відповідати, що у вас немає грошей на шмотки з алі, всі зразу здогадаються, що ви на щось збираєте.
Мой_ужин• 24 июля 2024
Ответ дляТрохи злякана
Ви що, її зглазять ))))
автор Гарачий Чокалад • 24 июля 2024
Ответ дляБаза_птеродактилей
А нащо ви брешете?
Чому не кажете чесно, що збираєте гроші на щось вагоміше?

Ось вам і відповідь на що люди ображаються.
Вам, мабуть, теж не приємно, коли близькі люди вам весь час роками брешуть.
О, мені вже багато років і я ніколи не лізу до людей в гаманець і в труси.
Джем Шакіри• 24 июля 2024
Ответ дляГарачий Чокалад
Ні. Це так не працює.
У вас зарплата 10000
2000 комуналка
5000 їжа
1000 побутова хімія
1000 здоров´я
1000 освіта.
З чого ж ви відкладаєте?
Я б такое не носила, но продаю• 24 июля 2024
Ответ дляГарачий Чокалад
ну тоді кажіть що ви все розтринькуєте на парфуми, ТОМУ у вас НЕМАЄ грошей
бо дійсно досить дивно якщо ви заробляєте умовні 2ис грн (УМОВНІ) і ниєте що грошей нема
автор Гарачий Чокалад • 24 июля 2024
Ответ дляKotaysi
Тут ключевой момент именно в том что «по-тихому». Мне странно и неприятно когда друзья скрывают от тебя какую то хорошую новость пока сам не узнаешь /не заметишь каким то образом. То есть люди готовы тебе бедкаться и жаловаться на трудную жизнь, но чем то хорошим поделиться нет. Как будто боятся что ты сразу обзавидуешься и сглазишь им это счастье. Тоже такая вполне себе лакмусовая бумажка.
Ну як приклад з вагітністю, мало хто ж обдзвонює всіх рідних і друзів як тільки тест заполосатиться
Диви яка я пава!• 24 июля 2024
Ответ дляДжем Шакіри
З чого ж ви відкладаєте?
З тих грошей, що нема))
Джем Шакіри• 24 июля 2024
Ответ дляГарачий Чокалад
В мене правило по життю.
Не кажи гоп
Мати тріля• 24 июля 2024
Ответ дляТрохи злякана
Ну в вашем случае нет. А в моем да. Брат и его жена плакали, что у них нет денег. А потом купили дом (в ипотеку). Денег на первый взнос им дала мать жены (у нее были накопления). Она же купила им холодильник и стиралку (в кредит), когда у них сломались те, которые были

Ответ дляГарачий Чокалад
... але ж при цьому не каже що не вагітна коли пузо вже на очі лізе?...
чи не так?
автор Гарачий Чокалад • 24 июля 2024
Ответ дляМорковку дай
Ви хотіли купляти барахло з Алі, але не було можливості. А автор не хоче купляти за жодних умов, але бреше, що нема грошей.

Є підозра, що ви з оркостану. Тому більше вам писати не буду. Розганяйте смуту у себе на болотах
Ні, для мене зараз, на данному життєвому етапі це ’ барахло’
автор Гарачий Чокалад • 24 июля 2024
Ответ дляДиви яка я пава!
Ее никто не просил отчитываться. Зачем держать людей за идиотов и врать? Почему нельзя сказать, что нет возможности тратить деньги на ерунду? Человек прекрасно понял, что ему врут и открыто это сказал, что не так?
Так я так і сказала!
Ответ дляМати тріля
молодці брат з дружиною! і батьки у неї люблячі... і грошовиті)
Мати тріля• 24 июля 2024
Ответ дляГарачий Чокалад
Многие до первого УЗИ не уверены в том, что беременны
База_птеродактилей• 24 июля 2024
Ответ дляГарачий Чокалад
І завжди брешете людям....
автор Гарачий Чокалад • 24 июля 2024
Ответ дляНехай щастить
Так необязательно ж в глаза говорить ’барахло’ можно так думать.

Я сама покупаю постоянно и называю барахло.
Я ж не буду на себя за это обижаться
Для тієї людини то не барахло. Якісь фіранки, контейнери, сумка, масажер.
Для мене зараз все це не актуально. Можна б було нову сумку купити, але стара ще не зтерлась
Диви яка я пава!• 24 июля 2024
Ответ дляГарачий Чокалад
Всі й так знають. Моя знайома років 15 ходить в жахливому барахлі з секонду й базару, всім розказує, що нема грошей. Але всі прекрасно знають, ким працює вона і чоловік, тож гроші є, але складаються на житло. Це ж не важко здогадаться. Але ми давно спілкуємося, тому всі знають, що означає її «нема грошей»
ЗдесяЯ• 24 июля 2024
Ответ дляПекельнi Борошна
Чтоб их не сглазили. Очень бесит. Таких отсеяла давно
Ви молодець, зробили тим людям дійсно гарну послугу!
Ответ дляГарачий Чокалад
Так я так і сказала!
ну значить ви не вмієте висловлюватися - бо в дописах перших сторінок це звучало (ДОСЛВІНО): ’ у мене немає грошей’
Тра Ля Ля• 24 июля 2024
Не надо плакать
Это выглядит смешно