Аленький носочек• 25 июля 2024
Купила трохи продуктів - 315 грн( Чому так дорого все?
Чи Ашан здорожчав, чи мені здається. Якось забагато для такого набору...
показать весь текст
19
2
1
14
Викасикрет• 25 июля 2024
Вчора ашан (магеллан) обійшовся в мінімум - три гомілки курячі 20 грн(по акції) дві свіжі французькі булки на вигляд як маленькі батони - по 250 гр - ще 20 грн. Ще щось невелике купила, здається дві пачки арахісу за 6 грн (малому)і пакетик кави. Всього 65 грн. На раз але не дуже дорого вийшло. Ціни високі зараз але найбільше грошей іде на всяку фігню. Те ж морозиво в .Ашані їм марки було по 8-10 грн. Так хто зна який склад але при бажанні зекономити можна. Правда весь час так жити сумно
Дама_из_рекламы• 25 июля 2024
Ответ дляАленький носочек
І як жити(
как жить без арахиса к пиву????
Завтра не пью• 25 июля 2024
Ответ дляВеселуха Муха
По карте банковской теперь 15 грн будет, по карте тернополянина 12. Было 10 и 8 грн соответственно
Так это не в два раза, а +50%
ПлакалаВАвто• 25 июля 2024
Ответ дляАленький носочек
Тобто людина не може купити смаколики час від часу за норм ціну?
И в ресторан можно. И доставку. И стриптизера. Но зачем тогда возмущаться ценой? Испеките шарлотку или рогалики - дёшево будет!
4
Забула що?• 25 июля 2024
Ответ дляАленький носочек
Удалено администрацией...
Образили тим, що до селян причислили і Вас?
1
Потребую апгрейду• 25 июля 2024
Ответ дляАленький носочек
Ну такі коментарі дивують. Звісно,можна, але не відмовлятись на них через високі ціни
То чого ниєте тут? Купили - їжте мовчки
1
Мамина квіточка• 25 июля 2024
Ответ дляЗажуженная Жужжа
Якщо ви дозволили собі смаколики за високу ціну, то не потрібно плакати, що дорого.
смаколики за високу ціну це найдешевший арахіс? боже що з людьми
та признайте вже що нас загнали на саме дно, якщо яйця в упвковйі це розкіш і людині дорікають що вона купила найдешевшу намазку на хліб
просто соромно читати тему
та признайте вже що нас загнали на саме дно, якщо яйця в упвковйі це розкіш і людині дорікають що вона купила найдешевшу намазку на хліб
просто соромно читати тему
4
Мамина квіточка• 25 июля 2024
Ответ дляГарантую неперелевки
Так кто вам виноват, что вы поперлись и купили те продукты, которые были? Вам шашечки или ехать? Я вчера яйца купила по 2.23. большие. Еле лоток закрыла. Но для этого я прошла одну остановку дальше Ашана и купила там. Арахис беру у чурки на базаре. 90 грн жареный и соленый, кило.
какая мерзость
желаю я
чтобы вас тоже чуркой обзывали
и не надо заливать, не бывает арахмса по 90 гривен за кило
желаю я
чтобы вас тоже чуркой обзывали
и не надо заливать, не бывает арахмса по 90 гривен за кило
1
Мамина квіточка• 25 июля 2024
Ответ дляАленький носочек
Просто запитала, чому так дорого, це ж звичайні речі
знайшли де питати
це форум лицемірок і ботів
це форум лицемірок і ботів
1
автор
Аленький носочек
• 25 июля 2024
Ответ дляВикасикрет
Вчора ашан (магеллан) обійшовся в мінімум - три гомілки курячі 20 грн(по акції) дві свіжі французькі булки на вигляд як маленькі батони - по 250 гр - ще 20 грн. Ще щось невелике купила, здається дві пачки арахісу за 6 грн (малому)і пакетик кави. Всього 65 грн. На раз але не дуже дорого вийшло. Ціни високі зараз але найбільше грошей іде на всяку фігню. Те ж морозиво в .Ашані їм марки було по 8-10 грн. Так хто зна який склад але при бажанні зекономити можна. Правда весь час так жити сумно
Я теж живу біля цього ашану
1
автор
Аленький носочек
• 25 июля 2024
Ответ дляДама_из_рекламы
как жить без арахиса к пиву????
Не п´ю пиво. Арахіс просто як перекус
1
2
автор
Аленький носочек
• 25 июля 2024
Ответ дляПлакалаВАвто
И в ресторан можно. И доставку. И стриптизера. Но зачем тогда возмущаться ценой? Испеките шарлотку или рогалики - дёшево будет!
Закупити всі продукти це не так дешево,краще вже готове. Випічку я вважаю готову краще. І пекти я не вмію
1
2
автор
Аленький носочек
• 25 июля 2024
Ответ дляЗабула що?
Образили тим, що до селян причислили і Вас?
Образили селян,які такі самі люди,просто з іншої місцевості
1
2
Потребую апгрейду• 25 июля 2024
Ответ дляАленький носочек
Просто запитала, чому так дорого, це ж звичайні речі
А коли й де такий набір був дешево? Вам дорого, мені дорого, комусь це копійки, а хтось на це сміття навіть не дивиться, це життя... можна жити, а можна весь час нити
1
Викасикрет• 25 июля 2024
Ответ дляАленький носочек
Закупити всі продукти це не так дешево,краще вже готове. Випічку я вважаю готову краще. І пекти я не вмію
Випічка так. Якщо не вмієте самі гарно то краще не тратитись на продукти для неї дешевше купити готове буде. Та як і вміти - хороша випічка з хороших продуктів - масло,яйця, молоко чи сметана, та інші добавки то може бути не так вже й дешево з урахуванням вартості електрики й роботи. Так те молоко масло і яйця купуєш не на раз,яле якщо хочеш пиріжок на сьогодні-завтра - то простіше купити готовий ніж переплачувати за складові цього пиріжка.
Є недорогі рецепти але і результат так собі буде. Це вже проходили, перший рік повномасштабної навчилась пекти хліб,а потім сосиску в тісті і пиріжки. То пекла поки це було хоч якось вигідно півтора року майже дуже часто. Далі стало зрозуміло що ту ж випічку простіше купити готову в Форі чи Ашані і не морочити голову.
Є недорогі рецепти але і результат так собі буде. Це вже проходили, перший рік повномасштабної навчилась пекти хліб,а потім сосиску в тісті і пиріжки. То пекла поки це було хоч якось вигідно півтора року майже дуже часто. Далі стало зрозуміло що ту ж випічку простіше купити готову в Форі чи Ашані і не морочити голову.
1
1
Крошечка-хаврошечка• 25 июля 2024
Ответ дляviter33
зубожіння в дії)))
’На 50% зростуть тарифи () на мобільний звʼязок протягом 2025 року
А все через витрати компаній на енергообладнання, інфляцію та підвищення податків.’
А все через витрати компаній на енергообладнання, інфляцію та підвищення податків.’
Мамина квіточка• 25 июля 2024
Ответ дляРятівник Малібу
Как сейчас помню, в далеком 99 году сотрудница возмущалась, что на рынке ничего толком не купила, а потратила 50 гривен.
в 99 50 гривен это было 13 доларов, все равно что сейчас 550 гривен
Червона рута• 25 июля 2024
Ответ дляАленький носочек
У виборі були тільки такі ряжанка і йогурт. Яйця ,до речі, великі і дешевші за упаковку менших
Почем яйца?
Сорока-ворона• 25 июля 2024
Ответ дляАленький носочек
І як жити(
для початку - не кпувати харчове сміття, купувати по акціях
3
ПрипоРошенная• 25 июля 2024
Я в Атб вчора залишила 300 грн, це навіть без сигарет. Півбатона, півхліба, трохи баклажанів, сир, сливи, томатний соус, 0.5 коли, щоб зняти нудоту. І так через день. З сигаретами ще + 170 грн за 2 пачки. З гурме на пару днів ще більше. М´ясо і рибу давно не купую, тільки саме необхідне. Такі зараз ціни.
1
ЛюблюДевчонок• 25 июля 2024
Ответ дляВикасикрет
Вчора ашан (магеллан) обійшовся в мінімум - три гомілки курячі 20 грн(по акції) дві свіжі французькі булки на вигляд як маленькі батони - по 250 гр - ще 20 грн. Ще щось невелике купила, здається дві пачки арахісу за 6 грн (малому)і пакетик кави. Всього 65 грн. На раз але не дуже дорого вийшло. Ціни високі зараз але найбільше грошей іде на всяку фігню. Те ж морозиво в .Ашані їм марки було по 8-10 грн. Так хто зна який склад але при бажанні зекономити можна. Правда весь час так жити сумно
Умничка. И из этого вы приготовили полноценные завтрак, обед и ужин на троих? Угадала?
Викасикрет• 25 июля 2024
Ответ дляРятівник Малібу
Ну так не жалуйтесь, вы кучеряво живете, родители впахивают, чтоб вам продукты передать, а вы трынькаете деньги на ’органическую’ молочку в одном из самых дорогих супермаркетов, и вам еще и кто-то виноват.
Народ ну Вы тоже дожились - если дают продукты из села это уже признак кучерявой жизни? Да и вопрос в теме был не тот,а насчет цен. И да в селе тоже сегодня есть молоко - завтра нет корова запустилась и не будет больше. Яйца тоже то больше то меньше куры несут. Хорошо когда есть такая помощь но это не признак шикарной жизни. И да, никто тех овощей не даст если не будешь ездить и помогать а работы там очень много и для тех кто приезжает. Эта помощь тоже не бесплатна только горбом оплачивается тоже,как и родня автора на это пашет. Вроде никто никого н обвиняет просто цены в магазинах реально высокие даже если покупать исключительно сырые продукты и самим готовить. Да картошка, морковьг речка и яйца сейчас недорого, но молочка мясо рыба тоже нужны организму и тоже приходиться покупать а это недешево.
3
Телячі ніжноСті• 25 июля 2024
1
2
автор
Аленький носочек
• 25 июля 2024
Ответ дляПрипоРошенная
Я в Атб вчора залишила 300 грн, це навіть без сигарет. Півбатона, півхліба, трохи баклажанів, сир, сливи, томатний соус, 0.5 коли, щоб зняти нудоту. І так через день. З сигаретами ще + 170 грн за 2 пачки. З гурме на пару днів ще більше. М´ясо і рибу давно не купую, тільки саме необхідне. Такі зараз ціни.
Зараз вам скажуть кидати палити. А чому колою від нудоти рятуєтесь? Чому нудить?
1
2
ПлакалаВАвто• 25 июля 2024
Ответ дляАленький носочек
Закупити всі продукти це не так дешево,краще вже готове. Випічку я вважаю готову краще. І пекти я не вмію
Кто не умеет, тот платит тому, кто умеет
2
Моська-слон• 25 июля 2024
Не покупать всякую хрень по скаженым ценам.Все это можно купить ,потратив на сотню меньше.
4
Забула що?• 25 июля 2024
Ответ дляМамина квіточка
смаколики за високу ціну це найдешевший арахіс? боже що з людьми
та признайте вже що нас загнали на саме дно, якщо яйця в упвковйі це розкіш і людині дорікають що вона купила найдешевшу намазку на хліб
просто соромно читати тему
та признайте вже що нас загнали на саме дно, якщо яйця в упвковйі це розкіш і людині дорікають що вона купила найдешевшу намазку на хліб
просто соромно читати тему
Людині дорікають не намазкою. Їй дорікають, що вона ниє замість вирішення своєї проблеми
2
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff
Тема закрыта
Похожие темы:
Назад Комментарии к ответу