Несу пургу• 25 июля 2024

Мама тимчасово буде жити з нами.. як пережити це?

Мене від однієї думки тіпає. В неї немає де жити. Тимчасово буде в нас зі своїми речами ( їх до біса) бо вона шиє в´яже і репетитор з математики. І це все має влізти в нашу малу 2ку де нас 4ро двоє підлітків. З грошима зараз дуже погано. Зняти їй щось немає змоги. Буде жити з сином 14р в одній кімнаті. Дітей шкода.Вона ще й інвалід. Вона маніпулятор і абьюзер. Рано лягає рано встає і всім життя не дає... Жили вже півроку після того як вона виїхала з окупації це жах. Незнаю для чого тут пишу . Просто я в такому депресивному стані. Бо ось на вихідних вона остаточно буде в нас більшість речей перенесли , квартира як вокзал в мішках.... Я дуже надіюсь що це не надовго. Бо від її поведінки в реплік в мене вже трусить. От чого саме її будинок пошкодило ну ні в кого більше на вулиці.
Ms. Откровенность• 25 июля 2024
Ответ дляНесу пургу
Чоловіка кинути?! В мене вже практично всі хто поїхав 90% повернулися. Лишилися лише ті хто не має чоловіка, або багатодітні вивезли чоловіка.
То есть, между благополучием детей! и мужем вы выбрали мужа???

И после этого вы считаете что можете судить свою маму?

Как-то все однобоко получается, не находите?

Задираю носа• 25 июля 2024
Ответ дляПтица секретарь
А кто должен помогать вашей маме? Соседи? Чужие люди?
Так зять ей и есть чужой человек . То , что он женился на ее дочери , не делает его автоматически рабом тещи , который ей что-то должен .
Ms. Откровенность• 25 июля 2024
Ответ дляНесу пургу
Пытаюсь... Стараюсь.
И постарайтесь поступить как хорошая мама
Заліковий троль• 25 июля 2024
Ответ дляНесу пургу
Ремонт в хаті робити не буду, там капітальний треба, бо ж співвласник який ні копійки не дасть. А при продажі все пополам. А на ремонт треба більше ніж вартість цілого будинку
Тоді ця ситуація взагалі не вирішиться. Вашій мамі нема де жити уже зараз. І без її згоди співвласник нічого не продасть. Або на житло хоч невелике заробити. Бо або тіснитись або заробляти щоб маму відселити, інших варіантів немає. Хто так кому токсичний хто жертва - тут питання другорядне. Вона мама все ж і Вас виростила. Так що від цього питання Вам буде важко відхреститись. Так це буде трохи дискомфортно їхати десь заробляти але особливо вибору нема. Або з мамою і разом у квартирі свекрухи або мати своє. Само собою не вирішиться. Або маму брати і на заробітки разом
Ms. Откровенность• 25 июля 2024
Ответ дляНесу пургу
Народжувати в 41( в цьому році) лише щоб виїхати? А раптом дитина хвора або моє здоров´я не витримає? Що тоді? Я не можу так ризикувати в мене є двоє дітей яких треба підняти.
А как вы их сейчас поднимаете?
автор Несу пургу • 25 июля 2024
Ответ длямаринабаранова
Не будите лихо - пока оно тихо: мама едет к вам не от скуки или одиночества, а потому, что осталась без дома. А если в вашу квартиру прилетит - и вы, точно так же, пойдёте скитаться - со своими мешками? Если они у вас ещё будут!
Якби було навпаки, в нас немає дому в неї є. То вона вела себе так само, вона права і все по її правилам. То це логічно. Але коли живе в нас вдомі то все одно мають бути по її правилам, під неї підлаштуватися.
Ms. Откровенность• 25 июля 2024
Ответ дляНесу пургу
Легко казати. В теперішніх умовах думаєте всюди зарплати великі ? Дасте мені роботу на мінімум 30тисяч щоб я мамі зняла квартиру, комунальні, і допомагала на життя та ліки? І да бажано щоб ще щось мені залишалося а не я працювала лише на її забезпечення тобто треба ще більше. Аренда квартир 1к 10тис+комунальні.
А вы сами найти не хотите?
Поехать на заработки, например

У вас двое детей и голая дупа

2410diana2410• 25 июля 2024
Ответ дляНесу пургу
Для мами поганий, вона чомусь вирішила що коли я вийду заміж, то зять буде робити ремонт у хаті, допомогати, утримувати і тп. Бо чоловік ’должен’ . Я згодна що чоловік ’должен’ але власній родині, а не тещі ...
Мамині фрази типу ’ я б з таким і дня не жила’, ’він має мені допомогати як чоловік, бо справжній чоловік має допомогати слабким і тп’ ’краще б з алкаша вийшла я б з ним за бутилку б домовилася він би мені все зробив’ і тп.
Вам уже 40. Учитесь пресекать подобные разговоры и проработайте свои обиды. В нас гены наших родителей - 50% ваших генов - это ваша мама. Я думаю, что вы сможете найти общий язык. И апгрейдить свою психику, сделать ее более устойчивой. А то по вашим сообщениям веет инфантильностью и вечными обидами, воспоминаниями, безисходностью. Наша жизнь в наших руках, и то, как мы себя чувствуем зависит от нашего отношения к ситуации. Сейчас все оказались в сложной позиции, тут или плакать и страдать, или менять свои взгляды и искать способы выбраться. Вам жизнь дает шанс в себе разобраться, отпустить все старое. У вас все получиться
Ms. Откровенность• 25 июля 2024
Ответ дляЛеди_в_ночи
Так там мама включает Королёву- туда не пойду, там не хочу!

Ведь ей хочется нервы дочери трепать
Автор тоже не сильно далеко от мамы ушла
Заліковий троль• 25 июля 2024
Ответ дляПтица секретарь
Чужі ні. Але чекати від зятя що буде допомагати тещі,а не від своєї доньки яку ростила - схоже на якусь купівлю-продаж. Я тобі дочку виростила,а ти мені винен що на ній одружився те і те і те. Тобто і заміж мала донька виходити лише заради допомоги матері.Вам не здається що тут щось не так? Так в нормальній родині і зять тещі поможе,і невістка свекрусі. Але видавати дочку заміж щоб мати щось для себе -з початку неправильна позиція. Одна фраза матері про алкаша з яким за пляшку можна домовитись чого варта. Тобто плювати що той буде пити і дочка не буде щаслива, головне щоб мамі було зручно,а донька заради мами хай потерпить - ось що означають її слова як з моєї точки зору.
Зазвичай таким страждають свекрухи - я їй сина виростила, гарного чоловіка! Тому невістка мені винна скрізь у всьому. Тут - винен чоловік доньки. Який повинен помогти тещі але в першу чергу має дбати про дружину - доньку цієї самої тещі.
автор Несу пургу • 25 июля 2024
Ответ дляMs. Откровенность

Я виросла без батька. Звісно я не хочу щоб мої діти теж росли без батька. Я хочу щоб вони росли в повній родині. А не окремо. Маму я не суду, я просто хочу щоб вона до мене відносилася хоч трохи з повагою та любов´ю. А не ’кружите меня, кружите’
культУра• 25 июля 2024
Бедный ваш ребенок 14-летний, может ваша мама будет на кухне на раскладушке спать?
Не портите жизнь, нервы и характер подростку.
Ну и мать ваша могла бы комнату у пенсионерки какой-то снять и общение там было бы
автор Несу пургу • 25 июля 2024
Ответ дляЗаліковий троль
Я чекаю продажу своєї спадщини, щоб купити квартиру куди пересилити маму. Питання як довго буде продаватися квартира, то стільки часу вона буде з нами жити .... Я дуже надіюсь що швидко через рієлтора вийде продати. Отримати гроші. І купити щось.
Ms. Откровенность• 25 июля 2024
Ответ дляНесу пургу
А за что мама должна вас уважать, если вы с мужем не способны нормально обеспечивать семью?
Война уже два года. Можно решить что-то

Вы реально в родительской квартире живёте друг у друга на голове, и ничего не меняете

А дети ваши войну слышат. Потому что вы боитесь мужа бросить на время
Кринжова баба• 25 июля 2024
Автор. а зачем тему завели? Поныть, чтобы вас пожалели? ПОтому что сморю, ни один совет вам не подходит.
автор Несу пургу • 25 июля 2024
Ответ дляMs. Откровенность
А как вы их сейчас поднимаете?
Ну поки на необхідні речі вистачає їжа, одяг, репетитори. Якби як то кажуть завтра скінчиться війна, то в чоловіка автоматично піднімається дохід в рази. Бо будуть відновлювати будувати вкладати в це гроші. Через те що зараз цього мало то і заробітки не великі не стабільні
Заліковий троль• 25 июля 2024
Ответ дляНесу пургу
Якщо цього не було в дитинстві то зараз не буде. Єдина можливість спілкуватись - як двоє дорослих людей,а не з позиції я твоя мама ти мені винна,я твоя дочка ти мені як мама винна. Тільки в цьому випадку можливий якийсь невеликий мир
-Ань-• 25 июля 2024
Ответ дляАльфред Шнитке
Удалено администрацией...
Жіночки того віку часто аборти робили. Можливо навпаки: треба було зробити на 1-2 аборти менше, щоб було на 1-2 дитини більше, хтось краще допоміг би матері.
Можливо бабця не ту дитину абортувала.
Заліковий троль• 25 июля 2024
Ответ дляНесу пургу
Правильно думаєте. Це Вам питань не вирішить лише гірше стане.

автор Несу пургу • 25 июля 2024
Ответ дляMs. Откровенность
А вы сами найти не хотите?
Поехать на заработки, например

У вас двое детей и голая дупа
Ні без дітей я не поїду. Чому гола дупа?! Я можу наприклад поки квартиру не продали, викупити частку в співвласника і мати цілу 3к квартиру в 30км від Києва. Але саме через те що в мами немає житла, а в тій квартирі вона жити не зможе да і далеко мені їздити. То вирішили її продати, щоб купити ближче.
Ms. Откровенность• 25 июля 2024
Ответ дляНесу пургу
Вы серьёзно???
Заліковий троль• 25 июля 2024
Ответ дляMs. Откровенность

В чому автор судить маму? Що не хоче разом з нею жити? І до чого тут її чоловік? У автора своє життя і свій вибір. Їй краще з чоловіком - має право нікуди не їхати як не хоче. Навіть заради дітей. Ловлю тапки
Ms. Откровенность• 25 июля 2024
Ответ дляНесу пургу
Хватит держаться за чужие деньги!

Это ещё не ваше.

Вы с мужем чего достигли кроме детей? Ваши дети вас просили их рожать?

Вы жалуетесь на маму а вашей маме было раз в 50 сложнее чем вам

Мне искренне жаль вашу маму.
Походу она за зятя права
Ms. Откровенность• 25 июля 2024
Ответ дляЗаліковий троль
Потому что, если б автор состоялось как личность, она бы понимала что дети заботятся о родителях на старости лет

А так... автору дали угол бесплатно. И в этом угле нет угла для ее мамы
автор Несу пургу • 25 июля 2024
Ответ длякультУра
Мама сама нічого не шукає... Вона чекає як і вирішу це питання. Але коли я пропоную одразу ні. Я не буду. Я її знаю. Поселю до бабки вона прийде з речами до нас і скаже я там не можу, ви мене не вижинете....все. Була пропозиція поїхати жити до бабусі чоловіка, вона не проти, 3к квартира у бабусі. Моя не хоче. Бо та стара, а моя хвора. Її слова я тільки з тобою можу жити бо ти розумієш мою хворобу або сама.
Дайте вподобайок• 25 июля 2024
Ответ для2410diana2410
Автор, принимайте маму и терпите сколько надо. И ищите способы решения проблемы. Моя мама в Донецке имеет квартиру, с 2014 жила в селе Донецкой области (территория Украины). В 2022 в апреле приехала ко мне в Киев, жила почти год, вернулась в то село. В апреле этого года это село начали бомбить (прогресс, лозоватское, Покровск), я ее забрала с вещами к себе. Вот, пару дней назад она поехала гостить к другим родственникам. Это тяжело, жить с мамой, она у меня тоже с характером. Но в условиях войны и риска ее смерти, я лучше буду терпеть и искать способы нормальной коммуникации с ней
Бываю просто вредные характеры, а бывают те, кому, чтобы счастливо жить надо кого то есть морально. Мы так свекровь забрали к себе в 2022 и прожили с ней больше года. Так как, я дала отпор свекрови почти сразу. Она начала шпынять и морально есть мою десятилетку и своего сына-моего мужа. Для меня это оказалось еще сложнее.
Ёшки_Матрёшки• 25 июля 2024
Ответ дляMs. Откровенность
Хватит держаться за чужие деньги!

Это ещё не ваше.

Мне искренне жаль вашу маму.
Походу она за зятя права
Маме бы вообще не лезть в семью дочери.
Она выбрала кого выбрала и счастлива с ним.
Там мама токс конкретный и она будет счастлива ,если дочь разведется и будет жить с ней.
вре_Динка• 25 июля 2024
Ответ дляMs. Откровенность
Таки в точку попала))
що вас тригернуло?) починали писати адекватні речі, а потім щось перемкнуло і почали тупо тролити)
а потім знову нормальні речі пишете. швидко відходите)
автор Несу пургу • 25 июля 2024
Ответ дляMs. Откровенность
Война уже два года. Можно решить что-то

Ви дивна мама має мене поважати просто так за те що я її дочка,доросла людина ...а не за те скільки я зараз заробляю. По вашому немає грошей то і поважати не треба
Заліковий троль• 25 июля 2024
Ответ дляНесу пургу
Терпіти мене?! А нічого що коли мені було 8 помер батько, ми переїхали жити до маминих батьків, де в будинку ще жив мамин брат з сім´єю. 7ро людей в одній хаті. А коли мені було 10-11 вона захворіла, потрапила до лікарні. Вийшла і вчилася жити з діабетом. Скандали в хаті бо всім тісно, амв неї немає свого житла. Я не один раз в дитинстві відкачували її з того світу, бо вона в кому впадала, а бабуся переступала через неї і казала ’чого ти падаєш’ бо бабусі було 72роки і що таке діабет вона не розуміла. А я чогось мусила розуміти в 11 років?! Брат мамин і його родина теж не ’розуміли’ . А Я пхала їй цукор і викликала швидку. В свої оті дитячі роки.. но терпіла звісно вона мене.
Знаєте мама в цій ситуації точно не винна що захворіла і що її родина не захотіла її прийняти і сварились що та без житла. Мама не винна що вмер Ваш батько і свекри погано ставились і довелось тікати. Так можливо її вина що не було власного житла - але за такі обставини вона не відповідала. І діабет можливо на нервах таке реально важко витримати коли й рідні відвертаються,я особисто це проходила(діабету Слава Богу нема). Але яка різниця вже зараз?
Вам сорок років, мамі шістдесят. Вирішуйте питання як двоє дорослих людей, практично і по суті. Дитячі образи Вам зараз не допоможуть абсолютно. У Вас є проблема - розмовляйте з мамою, працюйте над вирішенням. Все. Відселите маму і тоді будете розбиратись хто що і кому винен.
І так щодо того що пхати цукор і викликати швидку - звісно в 11 років Ви не повинні були,але Ви не думали що в Вашої матері не було вибору?Якби ще й Ви не дали той цукор і вона могла вмерти - далі що? Я не виправдовую тут маму. Але подивіться на ситуацію з точки зору дорослої людини просто. Навряд чи Ваша мама спеціально зробила собі діабет, наїсти можна діабет другого типу від зайвої ваги і переїдання. Так склалась ситуація. Мама зараз токсична - то ставте свої правила. Мама не справилась з життям по суті - так і Ви теж так само не справляєтесь раз зараз не знаєте що з нею робити. Подумайте і вирішуйте разом як двоє дорослих просто.