Несу пургу• 25 июля 2024
Мама тимчасово буде жити з нами.. як пережити це?
Мене від однієї думки тіпає. В неї немає де жити. Тимчасово буде в нас зі своїми речами ( їх до біса) бо вона шиє в´яже і репетитор з математики. І це все має влізти в нашу малу 2ку де нас 4ро двоє підлітків. З грошима зараз дуже погано. Зняти їй щось немає змоги. Буде жити з сином 14р в одній кімнаті. Дітей шкода.Вона ще й інвалід. Вона маніпулятор і абьюзер. Рано лягає рано встає і всім життя не дає... Жили вже півроку після того як вона виїхала з окупації це жах. Незнаю для чого тут пишу . Просто я в такому депресивному стані. Бо ось на вихідних вона остаточно буде в нас більшість речей перенесли , квартира як вокзал в мішках.... Я дуже надіюсь що це не надовго. Бо від її поведінки в реплік в мене вже трусить. От чого саме її будинок пошкодило ну ні в кого більше на вулиці.
Несу пургу
• 25 июля 2024
Ответ дляКринжова баба
Автор, а откуда ’мудрое’ решение поселить больного человека с сыном-подростком? Тем более они еще разного пола и вы знаете вашу мать. Типа его жалко, но себя жальче? Раз селите маму у себя, логичнее вам с ней жить в одной комнате.
А чоловік куди? З дітьми різної статі в одній кімнаті? Він не погодиться. Мама бути спати в кімнаті сина на матраці під вікном. Діти під вікном спати не будуть. В нас три спальних місця. Дві дитячі ліжка і диван в нас з чоловіком.
Аленький носочек• 25 июля 2024
Ответ для100%
А в моєї мами онко, сиджу чекаю, зараз операція. Можливо, 4 стадія...
А моєї сьогодні півроку як нема, інсульт. 22 місяці прожила з нами, я забрала її з Краматорська, теж двушка, ще донька з зятем. Я щаслива,що в останні хвилини мама бачила мене ,трималась за мою руку і вірила,що все буде добре. Ми їй ще кота нишком в лікарню вспіли принести,якого вона дуже любила (
Мама Никитки-2• 25 июля 2024
Ответ дляНесу пургу
Я співвласник. Квартира за 100км. Мама хвора часто погано. Я не зможу по дзвінку їздити. Щоб допомогти.
Вобщем, не все так погано в вас. Не нийте. Було б бажання. 100 км це ніщо.
Несу пургу
• 25 июля 2024
Ответ дляМама Никитки-2
Нічого не ясно. А Нашо ту квартиру продавати? Чому не можна там маму поселити?
Бо мама в ній жити не хоче (психологічно, це квартира де жив мій покійний батько і його батьки які після смерті мого батька віднеслися до нас по скотські) повертатися в селище де вона жила теж не хоче( там знаходиться ця квартира), і вона далеко знаходиться мені раптом що їхати теж не зручно.
Кринжова баба• 25 июля 2024
Ответ дляНесу пургу
Это все гнилые отмазки.У вас же два сына? Если нет, он все равно с дочкой в одной комнате. я правильно понимаю, вы решили пожертвовать старшим сыном, чтобы жил в одной комнате со старым больным человеком, тк его менее жалко. Не отвечайте, все и так понятно. Жалко ваших детей, особенно старшего( вы видно хотите ему своей судьбы? Чтобы смотрел на приступы, слушал стоны и вздохи старого больного человека? Вам его совсем не жалко? Или жалко, но себя жальче.
Несу пургу
• 25 июля 2024
Ответ дляМама Никитки-2
Вона не хоче в ту квартиру...
Аленький носочек• 25 июля 2024
Ответ для2410diana2410
Автор, принимайте маму и терпите сколько надо. И ищите способы решения проблемы. Моя мама в Донецке имеет квартиру, с 2014 жила в селе Донецкой области (территория Украины). В 2022 в апреле приехала ко мне в Киев, жила почти год, вернулась в то село. В апреле этого года это село начали бомбить (прогресс, лозоватское, Покровск), я ее забрала с вещами к себе. Вот, пару дней назад она поехала гостить к другим родственникам. Это тяжело, жить с мамой, она у меня тоже с характером. Но в условиях войны и риска ее смерти, я лучше буду терпеть и искать способы нормальной коммуникации с ней
Вьі абсолютно правьі. Вам потом с етим жить. Я не пустила маму даже в Краматорск,хотя многие туда вернулись. Вернее, предоставила ей въібор,она вьібрала жить с нами. Ну вот как могли ,так и жили... На душе так паскудно без нее,хоть и сложно бьло ети 22 месяца
Ms. Откровенность• 25 июля 2024
Ответ дляНесу пургу
Що не моє? Право власності на 1/2 квартири гаражу і землі? Продаю поки тільки квартиру.
Ваша заслуга в этом есть?
Заліковий троль• 25 июля 2024
Ответ дляНесу пургу
Відповідаю. Вона все одно перекручує все на свою сторону і робить мене винуватою. Типу що не дитбудинку виросла, що їй важко було...і тп. Короче грає на моєму почутті провини. Якби не хвороба.... То я б не терпіла. А може і вона така б не була.
В мене свекруха така стала з повномасштабною, теж діабетик. Правда тільки по відношенню до мене. До війни шість років було все нормально без маніпуляцій. А зараз одні скарги що важко хвороба. Так хвороба. Діабет правда другого типу в неї після лікарні щось не те вкололи і посипалось все в організмі. Теж грає на почутті провини що мені її не шкода. Але по-перше - вона мені не мати, по-друге мене вона не жаліла коли роботою закидувала так що я вже відходила і було мені важко. Ну і вишенька на торті - синам одному і другому(поки не мобілізували за рік) нічого такого не говорила, навпаки синок відпочинь не напрягайся. А як жаліти то маю її я. Тут теж маніпуляція по суті і теж хвора людина. Але то все ж не мама. Не знаю що б я робила якби це був батько,але тут кров не вода. Але в цьому випадку я холоднокровно відношусь, на провокації не реагую. Правда з мамою Ви так не зможете
Ms. Откровенность• 25 июля 2024
Ответ длявре_Динка
автору треба вийти із зони комфорта. а це дійсно складно зробити, коли не треба рвати дупцю заради житла
Согласна
У автора вон шкура неубитого медведя в руках
Ms. Откровенность• 25 июля 2024
Ответ длявре_Динка
що вас тригернуло?) починали писати адекватні речі, а потім щось перемкнуло і почали тупо тролити)
а потім знову нормальні речі пишете. швидко відходите)
Не. В перерыве между работой пишу
Ms. Откровенность• 25 июля 2024
Ответ дляНесу пургу
Ви дивна мама має мене поважати просто так за те що я її дочка,доросла людина ...а не за те скільки я зараз заробляю. По вашому немає грошей то і поважати не треба
Запомните, никто не обязан вас уважать по умолчанию
Уважение надо заслужить
Мама Никитки-2• 25 июля 2024
Ответ дляНесу пургу
А вона мені на це... Що я зобов´язана їй допомогати це мій борг, бо вона мене виростила будучи вдовою і інвалідом сама без допомоги. І фрази типу От стане мені гірше, все одно доведеться разом жити, ти ж мене доглядати будеш. Я їй що і як на скажу вона все викрутить на свою сторону...
Не звертайте уваги на маніпуляції. Робіть так, як вам потрібно. І спадкову квартиру не продавайте, а маму туди заселяйте. 30 років тяжко хворіє? Вона ще й вас переживе.
Ну і ще раз наголошую- 100 км це не велика відстань.
Ms. Откровенность• 25 июля 2024
Ответ дляПи Пи Пилюля
Можно снять маме комнату. Это вообще не такие деньжища..
Об этом и речь.
Мама Никитки-2• 25 июля 2024
Ответ дляНесу пургу
Я не хочу. Вона хоче. Здоров´я немає. Вона так і каже що я погана і зять поганий бо ми маємо її утримувати.
Це маніпуляції чистої водою 60 років це молода жінка.
Почніть вибудовувати кордони. Ну і зять не зобов’язаний її утримувати.
А ви- хай подає до суду на аліменти. Я б при таких явних і грубих маніпуляціях відповідала їй тим же. Що вона вам дала в житті, окрім тарілки супу? От і починайте питати в неї в відповідь, де її вклад в ваш добробут, зоб ви мали змоги їх допомогати?
Несу пургу
• 25 июля 2024
Ответ дляКринжова баба
Де два сина? Син 14 років і дочка 12 років. В нас немає місця куди все переставляти. Ліжко дочки перенесли
Несу пургу
• 25 июля 2024
Ответ дляMs. Откровенность
Уважение надо заслужить
Серйозно?! Я завжди думала що повага це нормально. Не залежно від досягнянь людини. По вашому я свою матір маю право не поважати бо вона теж нічого не досягла в своєму житті і нічого не мала і немає.
Ms. Откровенность• 25 июля 2024
Ответ дляНесу пургу
Вы ее и так не уважаете!
Муркошечка• 25 июля 2024
Ответ дляНесу пургу
Готовитесь к приезду мамы всей семьёй уже?
Автор, я вас вот так себе представляю.
Вас могут спасти только ваши дети или муж, если они взбунтуют, серьёзно
Автор, я вас вот так себе представляю.
Кринжова баба• 25 июля 2024
Ответ дляНесу пургу
То есть дочка в любом случае в одной комнате с папой. И в чем прикол? Почему с бабушкой в комнате не вы, не дочка, а сын? ’В нас немає місця куди все переставляти.’ ну такая гнилая отмазка, что лучше бы вы ее не писали. Сына типа менее жалко, чем себя и дочку.
Тень льва• 25 июля 2024
Ответ дляКринжова баба
Там такие пятнашки что жалко кого-то будет в любом случае
Несу пургу
• 25 июля 2024
Ответ дляКринжова баба
Я дітям повідомила що бабуся переїздить до нас. Вони самі погодилися на такий варіант де хто спати буде. Син часто їздив на канікули до бабусі і вони обоє рано встають. Звісно вони погодилися якщо це тимчасово. Побачимо як далі буде... Може мою маму на кухню відправимо.
Задираю носа• 25 июля 2024
Ответ дляMs. Откровенность
Хватит держаться за чужие деньги!
Это ещё не ваше.
Вы с мужем чего достигли кроме детей? Ваши дети вас просили их рожать?
Вы жалуетесь на маму а вашей маме было раз в 50 сложнее чем вам
Мне искренне жаль вашу маму.
Походу она за зятя права
Это ещё не ваше.
Мне искренне жаль вашу маму.
Походу она за зятя права
Вот пусть мама автора и не держится за чужие деньги .
Мама Никитки-2• 25 июля 2024
Ответ дляКринжова баба
Так его реально нет. Автор же не отказывается поселить маму где-то отдельно. Так мамо не хочет. Ее проблемы как говорится.
Як мама не хоче такої допомоги, то вирішує свої проблеми виключно сама.
Автор повинна донести мамі, що або я допомогаю так, або сама з усім справляється.
Хлопаю ресницами• 25 июля 2024
Можно поселити маму в кухні (якщо дозволяє місце), так як буде не дуже зручно - рекомендувати зняти кімнату в комунальній квартирі чи кімнату в квартирі з хазяйкою.
Кринжова баба• 25 июля 2024
Ответ дляНесу пургу
Не тешьте себя иллюзиями. Не отправите. Вы еще не поняли? Она будет жить у вас по своим правилам и делать так, как она сама захочет. Еще и вас всех подстраивать под свои правила. И жить у вас она будет практически вечно. Вы для нее ресторан с вкусной едой и развлечениями. Вы бы ушли из такого ресторана?)