Несу пургу• 25 июля 2024
Мама тимчасово буде жити з нами.. як пережити це?
Мене від однієї думки тіпає. В неї немає де жити. Тимчасово буде в нас зі своїми речами ( їх до біса) бо вона шиє в´яже і репетитор з математики. І це все має влізти в нашу малу 2ку де нас 4ро двоє підлітків. З грошима зараз дуже погано. Зняти їй щось немає змоги. Буде жити з сином 14р в одній кімнаті. Дітей шкода.Вона ще й інвалід. Вона маніпулятор і абьюзер. Рано лягає рано встає і всім життя не дає... Жили вже півроку після того як вона виїхала з окупації це жах. Незнаю для чого тут пишу . Просто я в такому депресивному стані. Бо ось на вихідних вона остаточно буде в нас більшість речей перенесли , квартира як вокзал в мішках.... Я дуже надіюсь що це не надовго. Бо від її поведінки в реплік в мене вже трусить. От чого саме її будинок пошкодило ну ні в кого більше на вулиці.
Кринжова баба• 25 июля 2024
Ответ дляНесу пургу
Я до вас прийду ви що мене виженете?!
Да, мамо. Бо у нас места НЕТ. И свекровь против (со свекровью поговорить предварительно). Автор, я все понимаю, вас много лет дрессировали подчиняться маме. Но учитесь говорить НЕТ. Ей в первую очередь. НЕ пожалейсте денег на психолога, пусть проговорит с вами диалог с мамой.
Брюльтик• 25 июля 2024
Ответ дляНесу пургу
Репетитор бо на пенсію не прожити, але багато дітей брати по здоров´ю не може . Але де займатися в нас буде не уявляю. Хочу чудо щоб до вересня квартиру ( спадщину) продати і пересилити її.
А зачем продавать квартиру, если маму в нее можно поселить?
Стрекозей• 25 июля 2024
Ответ дляНесу пургу
А вона мені на це... Що я зобов´язана їй допомогати це мій борг, бо вона мене виростила будучи вдовою і інвалідом сама без допомоги. І фрази типу От стане мені гірше, все одно доведеться разом жити, ти ж мене доглядати будеш. Я їй що і як на скажу вона все викрутить на свою сторону...
Ні, це не ваш борг. І ви маєте це усвідомовлювати. Ми винні своїм дітям, батькам ні. Тільки при можливості і бажанні. Ми не маємо утримувати їх, жити і терпіти їх заскоки, коли це шкодить вам і вашій сім´ї. Взагалі, вам би до психолога, хоча розумію, що з грошима у вас зараз не дуже. Тому і хочу ще раз підкреслити, ви не винні вашій мамі нічого. Ви вже багато для неї зробили. Сподіваюся це вас хоч якось підтримає.
Тут надолго• 25 июля 2024
Ответ дляНесу пургу
Ні. Було в окупації, пошкоджено але через проблеми з співробітниками будинку неможливо подати на відновлення (((
То там що геть так погано все з будинком. Відремонтуйте кімнату. Літні кухні часто є в селах, які можеа підшаманить і жити там. Це все не крсмічні суми.
Ви дуринда. Ті гроші не варті спокою вашого.
А що значить проблеми з співвласником?! Викликать поліцію, піти в сільраду.
Несу пургу
• 25 июля 2024
Ответ дляТебеОноНадось
Автор, вы сюда поныть, это понятно.
Напишите четко что с домом матери. Разрушен в оккупации, а сейчас уже не в оккупации. А где она жила это время?
Почему другой собственник не хочет компенсации?
Почему проблема отселить ее в то жилье, которое вы планируете продать?
Возможно, другой собственник это Вы и компенсация не положена, т.к.имеется ещё жилье?
Вона жила в квартирі знайомих, за комунальні, тепер квартиру продають, а їй терміново треба з´їхати.
Другий співвласник не зацікавлений в компенсації бо в нього є три квартири, йому компенсація не треба. Будинок хоче продати, але там вийде копійки за які нічого не купиш. Моя спадщина теж у спільній власності, тому вона туди не може переїхати.
Задираю носа• 25 июля 2024
Ответ дляНесу пургу
Так. Розумію зробити нічого не можу.
Можете . Вам нужно один единственный раз поставить ее на место . Пусть через скандал , пусть через истерики , но поставить на место . Тем более , насколько я поняла , муж вас может поддержать и она его побаивается .
Несу пургу
• 25 июля 2024
Ответ дляghanioti46
Так утримуйте її на відстані. Чому у себе на голові?
Бо немає фінансово зараз можливості (((
Люблю кетчуп• 25 июля 2024
Ответ дляНесу пургу
Я співвласник. Квартира за 100км. Мама хвора часто погано. Я не зможу по дзвінку їздити. Щоб допомогти.
знайти сусідку, яка зможе приглянути, сходити в аптеку, викликати швидку за доп.оплату. Й чітко сказати, що їздити будете, наприклад, раз в місяць, щоб вона на інше не розраховувала.
Бибер-анонимер• 25 июля 2024
Ответ дляНесу пургу
значить так... якщо вам протрібні ваші нерви,тут спрацює лише кардинально міняти своє відношення з нею. . хоч це і жорстоко,
запитання- що вона вам допомогла в житті? гарну освіту отримати,щоб ви могли житло купити? чи купила сама вам житло??
-ви її не заставляли її рожати.
якщо не замовкне- -коли зляже,то наймете житло і сиділку.
або здасте в інтернат.
істерики =і проблеми зі здоров’ям?- бистріше вас звільнить.
--
так,це жорстоко,але тільки так може дійти до неї. Я сама така як автор,совість мучить.-(оце наслідки виховання,-дочка- готова сиділка на старость!! ), але потрібно хоч зараз їй дать відповідь,бо голову знесе. потрібно,щоб вона мовчала тихенько,тоді якось ще можна жити,але ж вона- мовчати не буде. хіба оце все вгорі так радикально донести..
А як зляже,то,звичайно догляд буде,але зараз -потрібно максимально відбиваться,бо своє життя вгробите. а сім’я- розпадеться точно,якщо зараз зять з тещою не миряться,то потім почнетьсям мрак.
-ви її не заставляли її рожати.
або здасте в інтернат.
--
ТебеОноНадось• 25 июля 2024
Ответ дляНесу пургу
То есть вы хотите маму поселить недалеко от себя. А ее дом насколько далеко был?
П.с.Ну и 100 км как бы не сильно и далеко.
Несу пургу
• 25 июля 2024
Ответ дляghanioti46
Можете, зніміть їй окреме житло.
Наразі немає можливості в нас аренда квартир 1к 10тис + комунальні.
Ms. Откровенность• 25 июля 2024
Ответ дляНесу пургу
Моя напряму каже що ми маємо її повністю утримувати. Попрікає що їй доводиться працювати (репетитор) бо здоров´я немає. Що зять зобов´язаний їй допомогати і я. Ну і класика я тебе будучи інвалідом і вдовою виростила, теперь твоя черга мене утримувати ((( і тп
Так зять у нее даже своих детей обеспечить не способен
Ёшки_Матрёшки• 25 июля 2024
Ответ для100%
А в моєї мами онко, сиджу чекаю, зараз операція. Можливо, 4 стадія...
Сочувствую.
Но к чему Вы это тут написали?
Мама автора дочь разведет и всех переживет.
Но к чему Вы это тут написали?
ghanioti46• 25 июля 2024
Ответ дляНесу пургу
Бо немає фінансово зараз можливості (((
Моїй мамі 89, мені 62. Вимагала, щоб я кинула все та переїхала до неї бо вона стара та їй сумно. Я взяла ще одну роботу, найняла їй компаньонку-помічницю та сплю спокійно. Так, мені потрібно більше працювати. Але в мене своє життя.
Несу пургу
• 25 июля 2024
Ответ дляТебеОноНадось
Мама ВПО? Получала/получает 2 тыс?
Вже ні. Отримувала як інвалід 3тис восени відмінили .
Несу пургу
• 25 июля 2024
Ответ дляСтрекозей
Я це все знаю. Дякую
100%• 25 июля 2024
Ответ дляЁшки_Матрёшки
Сочувствую.
Но к чему Вы это тут написали?
Написала, щоб цінували батьків поки вони ще є
Ms. Откровенность• 25 июля 2024
Ответ дляТут надолго
А свекруха може фізично жити в усіх квартирах? Якщо вона свекрухи, то має пустою стояти?
Там живе її син з сім’єю.
Подуріли з цими квартирами
Там живе її син з сім’єю.
Подуріли з цими квартирами
Свекровь может ее сдавать и получать допдоход
Чтоб потом не ждать от сына копейки
ТебеОноНадось• 25 июля 2024
Ответ дляНесу пургу
Отменили по какой причине?
Ёшки_Матрёшки• 25 июля 2024
Ответ для100%
Мой отец тиран умер -я жить начала.
На могилу к нему даже не хочу ходить.
Несу пургу
• 25 июля 2024
Ответ дляТут надолго
І? Співвласник має три квартири, і не проживає в тому будинку. Там затопило кухню ( текло фонтаном десь місяць) прорив труби , треба міняти підлогу. Кухні немає бо прорвало там. Система опалення повністю лопнула батареї з дірками руку можна просунути. Вікна нам поставили. Дах частково перекрили але півтора року текло по стінах і обвалилася частково стеля. Труби треба для відновлення води міняти.
Літньої кухні немає.
В кого тако було• 25 июля 2024
Ответ дляТут надолго
Як вона з окупації вивезла стільки речей?
Напевно вже не в окупації.
Ms. Откровенность• 25 июля 2024
Ответ дляБибер-анонимер
-ви її не заставляли її рожати.
або здасте в інтернат.
--
-ви її не заставляли її рожати.
або здасте в інтернат.
--
Это агонь
Ms. Откровенность• 25 июля 2024
Ответ для100%
Здесь не ценят.
Вот перечень чтоб ценили:
Кринжова баба• 25 июля 2024
Ответ дляЗадираю носа
Скорее всего не единственный. Думаете, манипулятор так легко выпустит свою добычу? Если много лет дочка была в подчинении? Автор сейчас не имеет ресурса противостоять маме. Мое мнение - автору срочну нужно к специалисту, хотя бы на 1-2 сеанса, чтобы наработать ресурс противостоять маме. Самое главное, что автор понимает, что от приезда мамы пострадают они все, но боится что-то сделать(
оксюморон• 25 июля 2024
Ответ дляНесу пургу
Авторе, це у Вашої мами діабет?
Заліковий троль• 25 июля 2024
Тоді якщо територія Ваша - то й умови Ваші. Без фанатизму все ж мама. Але якщо мама до Вас проситься жити то підлаштовуватись маєте не Ви тим більше нема нормальних відносин.
В кого тако було• 25 июля 2024
Ответ дляНесу пургу
Вже і зять їй винний? То поясніть мамі, що зятя вона не ростила і в нього є своя мама
Несу пургу
• 25 июля 2024
Ответ дляТебеОноНадось
Ну до війни я їздила і вночі на таксі, і вдень 2години я на місці. А зараз я вночі не приїду і вдень якщо тривога теж ні. Та й не в цьому справа. Квартира що я продаю в спільній власності, звісно що співвласник не хоче щоб там жила мама. Він і так два роки мене по судах тягав, ще рік не оформляв документи і був проти продажу типу хай не дістанеться нікому.