ЛісАпетная• 25 июля 2024
Треба змінити двері, де шукати майстрів?
Де ви шукаєте людей щоб привезли і замінити вхідні двері? Хотіла у сусідів спитати, та не можу їх застати вдома. Вони ремонт нещодавно робили.
Тундиринда• 25 июля 2024
двері купувала в Епіцентрі. хлопчина продавець дав контакти установщика.
майже у всіх магазинах, що продають двері є установщики.
ГоловнаЯ• 25 июля 2024
Не знаю, сама у пошуку… на кабанчику оголошення повісила, відгукнувся аж один майстер, який в результаті не прийшов
З особистого досвіду, можу порадити компанію Папа Карло, яка спеціалізується на виробництві сучасних і надійних міжкімнатних дверях різних форм, кольорів, забарвлень, стилів і дизайнів. У виробництві дверних виробів використовуються такі природні матеріали як: дубова деревина і шпон, а також цілісний масив хвойних порід дерев. На сайті представлений колосальний асортимент міжкімнатних дверей простих і нестандартних форм і розмірів, а також можна купити стінові панелі