Дюймовочка• 25 июля 2024
Порада щодо квартири в Україні
Живемо з дитиною за кордоном.
Працюю віддалено, тому все одно треба буде повертатись. Мені не кажуть коли взагалі. Як скажуть - треба буде повертатись.
В Україні нова квартира в новому домі, де ще не пожили навіть толком.
1. Чи є сенс здавати її в оренду? Якщо повертатись за декілька місяців, то дохід від оренди точно не покриє знищений ремонт + техніку... бо все 1000% нове.
2. Може варто продати? Але так замучилась від тих оренд.. Приїжджати і знову винаймати.. Чи в такій ситуації це якраз вихід глобальний? бо все не відомо на скільки , і затишшя може бути не довго
Україна наше все• 25 июля 2024
Ответ дляСіґеле-міґеле
Яка у вас країна та спеціальність?
Франція, бухгалтерія
Може ще третю?• 25 июля 2024
Ответ дляБолтушка Му
А як підтвердили диплом? Дуже важко було? Зараз читаю і хапаюсь за голову, бо апостиль лише в Києві офлайн можна зробити, ще й не кожен день це роблять. А потім, може, перевчитися треба буде, якщо в країні не повністю признають той диплом...
Апостиль не имею права требовать по Гаагской конвенции
Україна наше все• 25 июля 2024
Ответ дляКривая спроса
Мене це так уміляє. Не уявляю скільки років треба, щоб овололіти мовою наскільки, щоб не тільки на слух розуміти, а і грамотно писати. Допоки ти не будеш грамотно писати і читати мовою, то ти будеш чорноробочим, як азіат якийсь.
Тут англійську все життя вчиш, маєш запас слів великий, розумієш прочитане на 70%, а як включиш фільм біглою.англійською, то відчуваєш себе ідіотом.
А що вже казати вивчити з нуля якусь німецьку, італійську, французьку і тд
Навіть місцеві не всі ідеально знають власну мову, тим більше письмову, української це, до речі теж стосується. Але це ніяк не заважає людям працювати і бути хорошими спеціалістами в своїх галузях. Ви ж не ессе і диктанти пишете на роботі. Зараз всі країни мультинаціональні, тому давно ніхто не звертає уваги на акценти і неточності.
Хочу на Балі• 25 июля 2024
Ми нікуди не виїздили, але маємо пусту квартиру (донька переїхала до свого хлопчика, зустрічаються вже давно).
З одного боку, начебто і потрібно здавати, бо комуналку щомісяця капає.
З іншого - ремонт у новобудові робили як для доньки. Дорога сантехніка, кухня на замовлення з технікою Бош (шафи, дивани, ліжко бюджетні). По нинішніх цінах, якщо все це угроблять, то та оренда нічого не покриє.
Тому поки вирішили, що краще мінімальна комуналка (вода, електрика, тепло по лічильниках, залишається тільки ОСББ) і хай квартира ще постоїть пустою)
Дюймовочка
• 25 июля 2024
Ответ дляВумна, аж страшно
какой город? точно ли надо возвращаться? точно ли готовы жить в Украине? Я бы продала, если б на 100% была уверенна, что не буду жить тут. Да и сдавать удаленно не стала бы.
просто навіть при затишші прогнозують повторний наступ..
то може краще жити на оренді..
Дюймовочка
• 25 июля 2024
Ответ дляПэрисхилтонша
Вы ключевое не написали - где квартира? В Днепре - я бы продала аж бегом. В Черновцах - пусть стоит. Тем более, новострой часто с автономкой.
Київ
Дюймовочка
• 25 июля 2024
Ответ дляКривая спроса
І гроші просруться від продажу. Якщо продавати, то купувати одразу десь щось
купувати може за кордоном? просто щоб стояла.
Дюймовочка
• 25 июля 2024
Ответ дляКашпо
Я свою сдала ещё 2 года назад, ща это время она окупила теоретический косметический ремонт
просто моя повністю нова, там ніхто не жив.техніка повністю нова
Дюймовочка
• 25 июля 2024
Ответ дляХочу на Балі
от і в мене так. вся техніка, все взагалі не вживане.
літом плачу 1200-1300 грн, взимку виходить біля 2000.
але в нас ще на генератор збирають, тому витрати суттєво виростуть
Треба підробіток• 25 июля 2024
От ваших планов зависит. Мне почти 50, я уже не приживусь в чужой стране, не успею ни карьеру заново построить, ни на жилье заработать.
Поэтому продала квартиру в Харькове, купила в пригороде Киева, все же так чуть больше шансов не оказаться на старости лет бездомной.
Если бы был шанс построить заново жизнь в другой стране, продала бы жилье и уехала.
Выехать на некоторое время планирую (сыну сейчас 15, хочу вытащить его из страны до 16-17 лет). Но сдавать жилье на этот период не буду. Рисков больше, чем прибыли.
ФруктЕщеТот• 25 июля 2024
Ответ дляБлискавка
Лучше продать в Украине и стараться остаться в Европе. Все знакомые планируют остаться, ща 2 года все привыкли жить комфортно.
Без обид для автора- люди, планирующие остаться в Европе , не заводят темы на форумах о том, продать ли им квартиру в Киеве или нет
Пэрисхилтонша• 25 июля 2024
Ответ дляДюймовочка
Київ
Новострой в районе хозсуда/Арсенальной и этой зоны- оставила бы. Как я понимаю, ПВО там защитит. Условный Варшавский продала бы, посчитав, что рано или поздно прилетит. На окраины (исключительно ИМХО) защиты не хватит и они под ударом
Дюймовочка
• 25 июля 2024
Ответ дляТреба підробіток
продати думала лише з глобальної ціллю, що може всяке бути
Дюймовочка
• 25 июля 2024
Ответ дляПэрисхилтонша
так туди найчастіше і прилітає
Кашпо• 25 июля 2024
Ответ дляДюймовочка
У меня тоже новая я только пару месяцев пожить успела
З горіха зерня• 25 июля 2024
Ответ дляТреба підробіток
Доброго дня. Куди сина плануєте вивозити? Мені теж актуально..
Дюймовочка
• 25 июля 2024
Ответ дляЗ горіха зерня
а як Ви контролюєте, що там все ок і квартиру не вбили?
хтось приходить раз в місяць?
Треба підробіток• 25 июля 2024
Ответ дляЗ горіха зерня
Пока рассматриваем ещё не один вариант, не решили окончательно. Хотя уже пора бы(
Но у нас не очень стандартная ситуация - есть родственники в двух европейских странах, поэтому скорее всего в одну из них. Не потому что там лучше, просто потому что там будет поддержка семьи.
Пэрисхилтонша• 25 июля 2024
Ответ дляДюймовочка
так туди найчастіше і прилітає
В урядовий квартал? Дуже часто? А можете дати назвати, може я пропустила щось
Я там працюю... вірніше, працюю онлайн. Фізично вже 2+ роки в області, куди ще не прилітало
Щось я від колег, хто там фізично, не чула ще про часті прильоти.
Хоча якщо десь хоч трохи ближче до центру, робочий чат гудить.
Краща подруга живе біля господарського суду, між ним та КНУТД. Плюс, діти по різних гуртках у цьому районі. Повний релакс. Балакаємо, стресу там не видно. Є можливість жити де завгодно, але їй воно просто не треба, бо напруги особливої нема
Ну і у Варшавському колега, з якою спілкуємося, живе... дуже інший настрій
Дюймовочка
• 25 июля 2024
Ответ дляПэрисхилтонша
лікарня також була не на окраїні, а дуже близько...
Пэрисхилтонша• 25 июля 2024
Ответ дляДюймовочка
Я не писала про той район. Це не та захищена зона, яку я зазначила. І туди - прилітає. І біля залізниці було. І в лікарню, про яку ви кажете. І поряд... у мене там інший колега живе, в районі Шулявки. Солом´янський били... я намагаюся не читати все, бо нервів вже не вистачає, не витримую, але коли робочий чат день це обговорює, складно не помітити
Це не та захищена зона. І, мені здається, вона і не буде нею. І там би я продала б на вашому місці
Тож і відповідь на ваше питання- у розташуванні квартири
Так, на форумі може і не хочете світити... резонно
Колись мені скидали мапу, де були всі прильоти. І той район, що назвала вище, був такий чистенький... спробуйте знайти, думаю, таке є і зараз. І якщо ваша нерухомість у такому районі- та най стоїть поки що. В іншому ... ну, ваше рішення. Своє я сформулювала вже
Пэрисхилтонша• 25 июля 2024
Знову-таки... я не військова експертка, і це моя особиста думка простої жінки.
Так, на особистому досвіді (нажаль, достатньо значному і гіркому) та досвіді знайомих, які більш-менш у зоні уваги. Але експертною оцінкою, на яку можна спиратися, ці міркування вважати не можна. Тому все одно рішення за вами, вашим досвідом і вашою інтуїцією (яка часто, як бачу по життю, найліпшим дороговказом і є)
Дюймовочка
• 25 июля 2024
Ответ дляПэрисхилтонша
біля вокзалу небезпечна зона?
Болтушка Му• 25 июля 2024
Ответ дляМоже ще третю?
Ви помиляєтесь.
Пэрисхилтонша• 25 июля 2024
Ответ дляДюймовочка
біля вокзалу небезпечна зона?
Відносно так. Може ви пам´ятаєте, як конкретно прилетіло 300 метрів від Головного вокзалу по Жилянській, здається, ще і по структурі, пов´язаній із енергетикою
Думаю, його захищають, і більш-менш непогано. Але не так, як названі мною райони. Навіть приблизно не так
Але, повторюся, я не військова експертка, і це моя особиста думка
Більше того, в мене ніколи не було мети скласти повну мапу. Свої висновки я робила щодо тих місць, де розташоване моє майно. Але навіть щодо своїх рішень - остаточно сказати, чи була я права, я зможу лише через якийсь час.
Для ліпшої аналітики - знайдіть ті ж мапи прильотів/потраплянь дронів, і подивіться щодо свого району. Подивіться, що там є. Кожна локація має свої особливості, і вони є вирішальними при висновках. Висновки інших вам скоріше за все в нагоді не стануть
Вумна, аж страшно• 25 июля 2024
Ответ дляДюймовочка
то може краще жити на оренді..
войну прогнозриуют до 30х...еще 10 лет на сьеме...Тогда надо иметь минимум вещей, чтоб в случае чего можно было быстро собраться и уехать из страны, хозяева же не будут вещи квартирантов хранить годами...
Вумна, аж страшно• 25 июля 2024
Ответ дляДюймовочка
если вы не будете в ней жить сейчас, то зачем вам скидываться на генератор?
Просто болталка• 25 июля 2024
Ответ дляУкраїна наше все
Поки що орендую, пізніше візьму кредит, мову вже вивчила, працюю за спеціальністю
Россия?