ИМХОля• 25 июля 2024
Електричка Хелм- Варшава. Яку знижку обрати для дітей 9 і 12 років?
Не можу зрозуміти що обрати для знижки дітям)) дякую за допомогу)
Однозначная• 25 июля 2024
Ніяку. В Польші квитки для дітей зі знижкою лише для тих, хто навчається в Польші. Контролер буде перевіряти легітимацію. Якщо у вас звісно не інвалід і там інші знижки
ИМХОля
• 25 июля 2024
Ответ дляОднозначная
Зрозуміло)) думала що можна зі знижкою як у нас .. дякую.. тоді без знижки
Однозначная• 25 июля 2024
Ответ дляИМХОля
Можна, але в Польші знижки мають підтверджуватись документами, які разом з квитком показуєте контролеру. Щоб вам тут не писали, не один раз бачила як без легітимації вимагали повну оплату за дітей у українців
ИМХОля
• 25 июля 2024
Ответ дляПервоклашка Я
Беріть ’разом танієй’ родіний. Чуть дешевше буде.
Так з родинним дешевше. З цим розібралась)
Дама с собачкой• 25 июля 2024
недавно тут одна советчица возмущалась, что ее не только заставили доплатить до полного билета, но еще и штраф выписали и она доплатила за ребенка 204 злотых
ИМХОля
• 25 июля 2024
Ответ дляДама с собачкой
Ну я для цього і уточнюю)) щоб не висадили з потяга і штраф не платити
Трактор Віка• 25 июля 2024
37% знижка,якщо має дитина легітімацію,тобто навчається в польській школі. І вибирати ’ разом таней’
Апрель Ивановна• 25 июля 2024
А той сімейний пакет можна купувати мамі з дитиною, якщо дитина не у польській школі? Не зрозуміла...
Відкушу все що стирчить• 25 июля 2024
Ответ дляАпрель Ивановна
Так, можна. Бо це не пільга, а знижка. Пільги фінансує держава для своїх громадян, а знижку надає компанія за рахунок власного прибутку, для неї всі клієнти однакові не зважаючи на громадянство.