НаливайКа• Изменено 25 июля 2024
Мій обід за 50грн і за 15хв
Сама вдома, лінь за продуктами йти, от зварганила поїсти
Фета кусочок на грн30,крупа,цибулька…
Дуже смачно))
І да, знаю…без лосося, мʼяса і авокадо)))
От скільки нам жінкам потрібно?)
На вечір шпаргівку в сметані тушу))
Дешево і сердито і готувати швидко)
Мʼясо їм раз-два в тиждень і то індик, як правило.
Фукаєте чи підтримуєте таке харчування влітку?
До речі наш дохід на сімʼю 150К+ тому готую не для економії, а просто люблю таке))
А вартість для тих, кому всеее кругом дорого😉
Фета кусочок на грн30,крупа,цибулька…
Дуже смачно))
От скільки нам жінкам потрібно?)
На вечір шпаргівку в сметані тушу))
Дешево і сердито і готувати швидко)
Результат:
вже голосів:
160 (35.24%)
Супер, це корисно і смачно
139 (30.62%)
Фу, не їм таке
93 (20.48%)
Ні, я таким не наїмся))
62 (13.66%)
Тиц
Мовчу, але хочу• 25 июля 2024
Ответ дляAlienmoon
Фукать не буду , но мне просто такое не вкусно .
Намного вкуснее запечь баклажаны , помидоры целыми и головку чеснока , потом снять шкурку , все смешать , заправить оливковым маслом, добавить зелень и потереть туда сыр , тоже недорого , но вкусно .
Согласна. Обожаю такое
Мовчу, але хочу• 25 июля 2024
Ответ дляНаливайКа
Удалено администрацией...
КошкинДом• 25 июля 2024
Я натиснула тиц.
Бо страву на першому фото я б не їла.
Страву з другого фото з´їла б всю окрім фети, не люблю його, хоча сири їм різні
Бо страву на першому фото я б не їла.
Безпринципова• 25 июля 2024
Мені таке не смачне
Я готую сьогодні запечену картоплю, філе індички і салат
Дохід 50 к . Вечеря нормальна
Бутерброд з ікрою• 25 июля 2024
Ответ дляСоветчица Года
Черновицкая) Еще тут гогошары и ратунда это одно и тоже. Афины это черника, на Закарпатье яфины называют)
ну про яфини чула) інші слова мені невідомі) але все одно цікаво)
Совбез• 25 июля 2024
Це нам так ненав´язливо натякають, що на 50 грн можна жити? І ось це хрючево наша їжа в майбутньому?
Ще вчора виникла підозра, що Скумбрія на форумі, сьогодні прям переростає у впевненість.
Банка з медом• 25 июля 2024
Ответ дляПатриоточка
Как видим по многим комментариям - нет
Ну так це говорить про словниковий запас середньостатистичної порадниці.
Несемо світло разом• 25 июля 2024
Ответ дляСлава Українi
Когда я одна почти не готовлю себе
аналогічно
Мовчу, але хочу• 25 июля 2024
Ответ дляПатриоточка
Удалено администрацией...
Пишу вірші, дорого• 25 июля 2024
Ответ дляСоветчица Года
В Чернівецькій диня- кавун, кавун- гарбуз, поросьові в сарайові, роботИ, пірчата
Подтяжка• 25 июля 2024
Ответ дляГостра на язик
навіть тут вам покійна не дає спокою. То, що ви вперше чуєте не означає, що ніхто не знає, а означає, що у вас обмежений словниковий запас.
Нет такого слова, это калька какая то,шпаргалка что ли?
Советчица Года• 25 июля 2024
Ответ дляПишу вірші, дорого
И всем известная помидорА))
Бутерброд з ікрою• 25 июля 2024
75В• 25 июля 2024
Ответ дляСовбез
И доход 150 косарей типа, а можно, вот оказывается , питаться на полтинник) Ещё в соседних темах советуют выращивать курей (на балконе, видимо), собирать грибы в лесу, ловить рыбу в пруду, ходить на охоту
Подтяжка• 25 июля 2024
Ответ дляБутерброд з ікрою
Вікіпедія каже, що є
Шпарагівка, а у автора шпаргівка
Патриоточка• 25 июля 2024
Ответ дляБанка з медом
Погуглить, это слово, даже в выдаче оно не часто встречается (а в словарях вообще линков не было)
Вумна, аж страшно• 25 июля 2024
Шпарагівка - є таке слово! Діалект чи ні, але воно поширене досить.
Часто помічаю, що тут називають багато слів діалектними, і помилково!! Мова багата, і те, що багатьом деякі синоніми невідомі, не робить ці слова діалектними.
Советчица Года• 25 июля 2024
Ответ дляБутерброд з ікрою
Вікіпедія каже, що є
Хабичуэлас)) Прям Толкиеном повеяло)
Мовчу, але хочу• 25 июля 2024
Ответ дляБутерброд з ікрою
Вікіпедія каже, що є
Шпарагівка я как раз слышала.
Мовчу, але хочу• 25 июля 2024
Ответ дляВумна, аж страшно
Так у автора не Шпарагівка.
Банка з медом• 25 июля 2024
Виявляється, написати ’Обережно! Ви можете зараз розширити свій словниковий запас! ’ порушує правила порадниці і цей коментар видаляється :)
Вумна, аж страшно• 25 июля 2024
Ответ дляМовчу, але хочу
Так у автора не Шпарагівка.
ну нехай, але ж в загальому зафукали автора на рівному місці))
Подтяжка• 25 июля 2024
Ответ дляAlienmoon
Приготовьте , реально быстро , вкусно и полезно . Только баклажаны надо или проткнуть , чтоб не лопнули на всю духовку ) или пополам разрезать ( так даже лучшее , быстрее запекутся , минут 20 обычно ).
А потом мять вилкой или резать?
Вумна, аж страшно• 25 июля 2024
Ответ дляМовчу, але хочу
Шпарагівка я как раз слышала.
ну то ви не зрозуміли про що каже автор? Тим більше, з фото???