Чаклунка-ведунка• 25 июля 2024
Заздрю ескортницям з інстаграму
Капитанша• 25 июля 2024
ну когда вас вы..т трое из ларца во все дырки- не забудьте про свою зависть
Куплю орехи• 25 июля 2024
Ответ дляКапитанша
автор не думала про зворотню медаль . а ще є збоченці, є ті, хто б´є
Капитанша• 25 июля 2024
Ответ дляКуплю орехи
та ну...вы о чем - там же только подарки - путешествия и вечеринки и пылинки с бубочки сдувают и еще и платят !
Сало не люблю• 25 июля 2024
Ответ дляКапитанша
Я так поняла, ви про свою секс фантазію зараз ?
Що кому
Неначасі• 25 июля 2024
Берете кредити, робите купу пластики і вперед теж заробляти. Гроші відіб´єте з перших пари клієнтів
КонФФетОшка• 25 июля 2024
Ответ дляКапитанша
Офігеть, у Вас досвід
Капитанша• 25 июля 2024
Ответ дляСало не люблю
Що кому
не про свою- а про тех мужчин которые пользуются услугами! или вы думаете они уже кончают глядя на вас в инсте???
Капитанша• 25 июля 2024
Ответ дляКонФФетОшка
Офігеть, у Вас досвід
здравый смысл и развитие умственное
КонФФетОшка• 25 июля 2024
Ответ дляКуплю орехи
Ви працювали в ескорті?
КонФФетОшка• 25 июля 2024
Ответ дляКапитанша
здравый смысл и развитие умственное
Здоровий глузд і розумовий розвиток сприяють не судити про тонкощі професії з міських легенд і страшилок.
Капитанша• 25 июля 2024
Ответ дляКонФФетОшка
я смотрю тут все такие экскортницы !
Капитанша• 25 июля 2024
Ответ дляКонФФетОшка
про тонкости давайте! или я что-то упустила
КонФФетОшка• 25 июля 2024
Ответ дляКапитанша
я смотрю тут все такие экскортницы !
Та я не тільки про ескорт. Всюди є свої приколи
Капитанша• 25 июля 2024
Ответ дляКонФФетОшка
ну вы сравнили- приколы работая в Авроре или Еве или приколы в экскорте!
КонФФетОшка• 25 июля 2024
Ответ дляКапитанша
Та Ви вже все розписали. Куди ще тонше
КонФФетОшка• 25 июля 2024
Ответ дляКапитанша
То Ви працюєте в ескорті?
Капитанша• 25 июля 2024
Ответ дляТвоя космішна
Так а чему именно завидуете, автор?
баблу что на голову сыпется за просто так
КонФФетОшка• 25 июля 2024
Ответ дляКапитанша
Так за просто так, чи коли троє одразу чпокають в усі дірки?
Капитанша• 25 июля 2024
Ответ дляКонФФетОшка
просто так - только полевые цветы
Пригаю-цибаю• 25 июля 2024
Ответ дляКонФФетОшка
На ютубі є канали, які ведуть ескортниці. Там є трохи розповідей про неадекватних клієнтів.
Може ще третю?• 25 июля 2024
Тю, так підіть попробуйте чужий хліб. Не так то й важко у порівнянні. Але є нюанси 😂
Чи ви не інстасамка, ескортпакет? Гадаю, там різні бувають, і непримітні також, типу прилічні
Слобожаночка• 25 июля 2024
Нічому заздрити. Завжди можна нарватися на неадеквата.
Цей ризик, звісно є і у звичайних стосунках, але коли це подається як послуга - все ж ризиків більше.