Шальная коклетка• 25 июля 2024
Дівчатки, давайте чесно, білоруси і росіяни вони довболоби?
Результат:
вже голосів:
120 (74.07%)
Так
42 (25.93%)
Ні
Шальная коклетка
• 25 июля 2024
Ответ дляReintTycha
Білоруси?. Ви уявляєте, якби і вони пішлюи на нас війною..
Ну не треба було рожево здавати українську атомку в руки природньо-істоичного ворога всього українського в 1994 році.
Ненька наша• 25 июля 2024
Ответ дляReintTycha
Пішли?
Вони червону доріжку русні постелили.
Лукава Кішка• 25 июля 2024
Ответ дляШальная коклетка
А ну по списку, хто нам тоді що обіцяв?
Ви навіщо у людей їхню думку запитали і опитування створили?
Щоб тепер що?
Шальная коклетка
• 25 июля 2024
Ответ дляНетутешня
Удалено администрацией...
Лукава Кішка• 25 июля 2024
Ответ дляШальная коклетка
Удалено администрацией...
А ви знаєте? А ну, розкажіть нам темним людям 🤣
Natalia505• 25 июля 2024
Ответ дляШальная коклетка
Ага, прутень в дупі кацапський стирчить, країна сама собі не належить, жодного мовно-культурного вираження усієї нації. Зміна влади, вільна преса, свобода думок, гавкання (і спільний напад) на Україну, яка їм нічого не зробила.
Так авторе, це дійсно ще велиииике запитання, ступінь довболобства цієї білоросії.
Живі люди, відкриті кордони в білорусі. Коли здохнуть два диктатора, буде заможна, цивілізована країна. Розвиватись будуть дуже швидкими темпами. З нас трьох, я в них бачу найбільше перспектив.
ReintTycha• 25 июля 2024
Ответ дляRemensa
Про ’мудрий’ ви трохи псіханули
Вви хоч трохи поцікавтесь історією.один Лукашенко сильніший за хуйла.
ИграйМойГормон• 25 июля 2024
Ответ дляДайте подуться
Мій знайомий білорус - політичний в´язень вже 3 роки. Сильна, мудра, вольова людина.
Я надеюсь, ваш знакомый белорус пересмотрел свое отношение к действующей власти после того, как лукашенко не дал втянуть свою страну в эту войну?
НашлаПерепискуМужа• 25 июля 2024
Ответ дляИграйМойГормон
Он гений просто. Они молиться на него должны
Он такая же тварь ,как и пуйло,только у него нет территории,чтоб разгуляться
ReintTycha• 25 июля 2024
.
Ой, слово хуйло- не рекомендоване в наших висловлюваннях.
Ото мені капець
Сорока-ворона• 25 июля 2024
Ответ дляШальная коклетка
Давайте ще й українців обсмокчемо: країна сама собі не належить, по вуха в боргах, корупція і розкрадання не знають меж під час війни, податки підіймаються, чоловіків на вулицях забирають на війну, наближені до корита в шоколаді, простий нарід среться за мову і відключення світла, хто має можливість - тікає. Хто після цього українці?
Сорока-ворона• 25 июля 2024
Ответ дляШальная коклетка
російсько-білоруське! А на вас розповсюджується формула Крюгера-Данінга.
Удалено администрацией...
Хи хи, ну ну• 25 июля 2024
Некоторыё из них погибли за Украину. Те, что зетанутые, про них вы правы
Сорока-ворона• 25 июля 2024
Ответ дляШальная коклетка
То чого Ви здали і зараз умнічаєте?
ReintTycha• 25 июля 2024
Ответ дляНенька наша
Пішли?
Вони червону доріжку русні постелили.
І претензії не до білорусів. А до тих, хто давав нам фількігуу грамоту, коли ми стали безядерною країною
Доль Чекомбана• 25 июля 2024
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
Усатый хитрожопый у них,потому бульбаши живут себе спокойно.
Лучше быть хитрожопым с целой страной и людьми
Доль Чекомбана• 25 июля 2024
Ответ дляШальная коклетка
У вас ус отклеился😂
Шальная коклетка
• 25 июля 2024
Ответ дляСорока-ворона
Це Ви 73% висловлюйте, а не мені. Вони бачили що обирали.
ИграйМойГормон• 25 июля 2024
Ответ дляRemensa
Ага, тому він конституцію змінив і перднути без хуйла не може
Он отлично пердит без хуйла. После начала войны это прекрасно видно
Шальная коклетка
• 25 июля 2024
Ответ дляСорока-ворона
Удалено администрацией...
НашлаПерепискуМужа• 25 июля 2024
Ответ дляДоль Чекомбана
Само собой
Попа как у Кардашьян• 25 июля 2024
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
Дело даже не в усатом. Не нужна им та Европа.
Нетутешня• 25 июля 2024
Ответ дляШальная коклетка
Такие как вы выбирали его, а теперь на каждом углу кричите, что не причем, потому что стыдно признаться.
НашлаПерепискуМужа• 25 июля 2024
Ответ дляПопа как у Кардашьян
Кому им? Их как раз никто не спрашивает.
Шальная коклетка
• 25 июля 2024
Ответ дляСорока-ворона
То чого Ви здали і зараз умнічаєте?
Ви Данінг-Крюгер)))) Я тоді не була президенткою і не могла нічого здавати.
Доль Чекомбана• 25 июля 2024
Ответ дляНетутешня
Были бы у нас умные, жили бы и мы спокойно.
Вся история наших территорий говорит об одном - здесь жили в целостности и относительном мире только тогда, когда явно не примыкали ни к России, ни к Европе. Вспомните Хмельницкого хитрожопого и что случилось после его смерти, настал период Руины потому что метались меж двух огней, кто больше наобещает. Вот мы сейчас период Руины проживаем
Да, это был единственно верный путь Украины. Полная нейтральность и независимость от других. Сейчас начнут рассказывать что так не бывает. Еще как бывает. И у Украины было абсолютно все для этого. Ресурсы, земля, выход к морю, территориальное расположение.
Не было только одного, мозгов всем этим распорядиться с умом.
Сорока-ворона• 25 июля 2024
Ответ дляШальная коклетка
Це Ви створили тему, тому висловлюю Вам