Завжди недо...• 25 июля 2024

Перший раз зробила ботокс і я в шоках))) чесний відгук

Хто сумнівається, ідіть і не думайте, заломів в мене ще не було, ефект вразив. На обох фото я підіймаю брови наверх, але тепер лоб рівнесенький)
Це єдине що я робила
Косметолог ще рекомендувала. 0,5 в губи, щоб запобігти кісетним зморшкам і робити біоривіталізацію навколо очей.
Мені 40 років
автор Завжди недо... • 25 июля 2024
Ответ дляЦаревна в уггах
подколите губки - появится носогубка, подколите носогубку - появятся провалы под глазами, подколете там - и привет одутловатое лицо какой-нибудь звезды за 50.
Косметолог сказала, що маленьке дозування прибере вертикальні смужки на губах, які зʼявляються з віком і піднімуться до норми кутики губ. На розмір не вплине
Захекалася читать• 25 июля 2024
С прозрением вас! По вашим ,,шокам,, можно уже понимать, кто пишет.
Котя_люлю• 25 июля 2024
Ответ дляСкрипяСердцем
Тепер схожий на за**** пу ! Було краще!
Такие комменты странные)) Был лоб шарпея, стал гладкий. Лучше шарпея? Правда что ли?
Бешене сарі• 25 июля 2024
Ответ дляЗавжди недо...
Вона вам ще багато чого цікавого розповість))
автор Завжди недо... • 25 июля 2024
Ответ дляЗахекалася читать
Та я тут рідко)))
60 метрів сметани• 25 июля 2024
Ответ дляМуркамурковна
А я вдягаю навушники, слухаю музончик і пофіг на зморшки.. всеодно помру, яка різниця якою я там буду лежати?.. ( хочу не лежати, хочу шо б спалили..інтересом, ботокс, філери і тд горять???)
Що курите сьогодні?))
Головний кошак• 25 июля 2024
Ответ дляЗавжди недо...
Ні, зараз це супер, в мене активна міміка, взагалі не виглядає що лоб не природній, він тепер просто красивий
Оптимістка: вам 100 жінок кажуть- лажанула, 10 кричать- королєвна. Три рукаліцо. Що ще спитаєте?
Ishoy• 25 июля 2024
Ответ дляЗавжди недо...
Не тешьте себя иллюзиями. Вон те «природные» складки по бокам выдают Вас с потрохами
GirlSuper• 25 июля 2024
Ответ дляЗавжди недо...
Я теж була проти категорично, але побачила себе на відео і трохи жахнулась тих смужок і вирішила спробувати
Головне щоб Вам подобалось.
Котя_люлю• 25 июля 2024
Ответ дляМуркамурковна
Так автор изменила свой лоб, чтобы жить красивой. А не готовиться к смерти.
Бешене сарі• 25 июля 2024
Ответ дляКотя_люлю
Не,лучше чтоб он был как пластмассовый.Теперь Агонь!
Причем морщин на нем теперь не будет никогда,что неестественно.Там теперь броня.
Простецкая• 25 июля 2024
Ответ дляЦаревна в уггах
Ого, какие у вас извращенные фантазии 🤣
Козяка-маляка• 25 июля 2024
Ответ дляverschwommenheit
Удалено администрацией...
залезь обратно под стол
Тётушка Лошадь• 25 июля 2024
Я не вижу, чтобы стало моложе
verschwommenheit• 25 июля 2024
Ответ дляУпругая попка
Мастеру во время процедурі?
лижу ноги советчиц сколько себя помню
Міняйловна• 25 июля 2024
В мене і в 45 особливих зморшок на лобі не має. А тепер взагалі не будете відчувати лоб ..моя знайома робила і дуже пошкодувала що зробила.
Котя_люлю• 25 июля 2024
Ответ дляБешене сарі
Да не выглядит он пластмассовым. Абсолютно. Выглядит, как лоб без морщин. Такой у молодых девушек, женщин.
verschwommenheit• 25 июля 2024
Ответ дляКозяка-маляка
залезь обратно под стол
у меня сегодня выходной вроде
Пластилин_Колец• 25 июля 2024
Автор смотрю на Селин Дион, ей 56 она в морщинах но приятная без всякой ерундотины, в 40 ботокс вам это нужно
Женщинас• 25 июля 2024
Ответ дляКотя_люлю
Вы смеетесь? Лоб шарпея это если б у нее морщины были СТАТИЧЕСКИЕ. Вот если б она ходила с таким лбом по улице. Морщины в динамике, эмоции, мимика это НОРМА. А не двигать мышцами это НЕ НОРМА. Если б автор сделала биоревитализацию или хороший глоу пилинг, ее б все поддержали. Но она обездвижила лицо, а воз и ныне там
Простецкая• 25 июля 2024
Ответ дляЗавжди недо...
Це правда, мені 7 років кололи по 0.5 лише для гладкості, розмір не міняли
автор Завжди недо... • 25 июля 2024
Ответ дляIshoy
Це скріни з відео, я робила сестрі до/після
В живу це просто бімба. Останнім часом, навіть коли в окулярах сонячних, а в них я постійно, ловила в відображенні міжбрівку, а тепер це як років 5 тому, все супер.
Котя_люлю• 25 июля 2024
Женщины, какие вы всё-таки завистливые)
Ахах, больше смайлов рукалицо, пожалуйста)))
ПлюшкамиБалуюсь• 25 июля 2024
Ответ дляКотя_люлю
Зморжки на лобі можуть бути з юності
Котя_люлю• 25 июля 2024
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
Зморжки на лобі можуть бути з юності
И?
сладкий_ноябрь• 25 июля 2024
Не колю, бо мені не подобається відсутність емоцій на обличчі.
Це не природньо для мене.
Як каже мій чоловік, рот і обличчя живе окремим життям, рот посміхається, обличчя ні.
Бешене сарі• 25 июля 2024
Ответ дляКотя_люлю
Он выглядит неестественно.Потому что у любого человека без пластики , мимика изменяет лицо.А здесь навечно ’путинский’ лоб.
автор Завжди недо... • 25 июля 2024
Ответ дляБешене сарі
Пів року ботулінотеоапія діє, мʼяз розслабили, подивимось, може через пів року мʼязова памʼять буде кращою і не прийдеться робити знову. Але я із категорії «ніколи не зроблю» вийшла)
Женщинас• 25 июля 2024
Ответ дляКотя_люлю
Женщины, какие вы всё-таки завистливые)
Чему завидовать? Автор не за шейха замуж вышла, а ботокс уколола. Который доступен абсолютно всем, уж в Украине точно
Вимагаю спілкування• 25 июля 2024
Мені не подобається цей блиск після ботоксу. А так, робіть шо хочете га своєму обличчі