Тішуся неперетішуся• 26 июля 2024

Правда, что от кок стареют?

Сладко-соленая• 26 июля 2024
Не помітила такого. П´ю кок давно, виглядаю на свій вік. Як почала пити, то трішки схудла і волосся блискуче стало.
ГороховаЯ• 26 июля 2024
Навпаки.
Tammy21• 26 июля 2024
Звісно. А от аборти, і особливо пологи омолоджують. Не дарма ж найкращі лікарі з найкращою освітою говорили ’Раді і всьо прайдьот’)
Дадосвидания• 26 июля 2024
А те, кто без КОК - бессмертные молодухи?
Фляшунька• 26 июля 2024
Використовуючи КОК, я би боялася іншого...
КаРаКаТиЦа• 26 июля 2024
Не правда.
Пила ок 13 лет. Выгляжу на свой возраст.
Единственное что на ок - было все шикарно - волосы, кожа вообще идеальная, либидо выше крыши.
Когда перестала пить кожа вернулась в свое обычное ужасное состояние
Рубаю олівлє• 26 июля 2024
Ответ дляTammy21
Других вариантов нет?
Tammy21• 26 июля 2024
Ответ дляРубаю олівлє
Других вариантов нет?
Є звісно. Ви за целібат, вазектомію чи за старі добрі презервативи?)
Залізна тьотя• 26 июля 2024
Ответ дляСладко-соленая
Які кок п´єте? Лікар приписала Клайра, я від неї за 6 міс +6 кг...
Сладко-соленая• 26 июля 2024
Ответ дляЗалізна тьотя
Як раз клайру і п´ю, а до того Жанін пила. В мене вага стабільна вже 6ть років.
Я думаю, що як відмінять, то Бог його знає що станеться.
автор Тішуся неперетішуся • 26 июля 2024
Ответ дляСладко-соленая
А на жанин с весом было ок? Вы как мера контрацепции или по показаниям принимали ?
Сладко-соленая• 26 июля 2024
Ответ дляТішуся неперетішуся
И на Жанін все прекрасно. В мене ендометріоз, я на кок ідеально себе відчуваю. Кожні пів року для контролю здаю загальний крові, ттг, т3, т4, пролактін
Варена цибуля• 26 июля 2024
Из доказанного - только повышенный риск тромбоза. Все остальное - либо неправильно подобранные КОК, либо просто выдумки и страхи.