ГендиреХтор• 26 июля 2024

Ви б відправляли дитину в 2 роки в садочок? Але вона ще на ГВ

Ніяк не можемо покінчити з тим ГВ
Без нього не може заснути
Дуже привʼязаний до мене
Були намагання зменшити ГВ але дитина стала дуже роздратована, криклива, плаксива
Мэри Попкинс• 26 июля 2024
Ответ дляГендиреХтор
А в мене барака є, співає і ходить на горщик
Навіть ліжко застиляє, це я не хвалюсь а реально так є… от все в нього добре
Проблема з ГВ
Какие чудеса на ГВ... Кормите до 25, будет Нобелевским лауреатом.

Заставляличка• 26 июля 2024
Мои пошли в сад в
2,6
1,4
Eva030330• 26 июля 2024
Я планировала в сентябре отдавать. Малышу 2,2 будет.
Тоже привязан ко мне. А так во всем самостоятельный, на горшок ходит
Но вижу что он не готов к саду морально. Не хочу мучить ни его, ни воспитателей.
Буду ждать пару месяцев.
dulenok• 26 июля 2024
Ответ дляГендиреХтор
Мені подруга каже шо я із сина роблю маминького синка
І якщо не буде садочка то він такий і виросте(((
походу вы тоже из ясельной группы
Сливочная пенка• 26 июля 2024
Ответ дляГендиреХтор
Мене цікаво як далі хлопці розвиваються, чи стають лідерами, чи досягають успіху, якщо зараз від мами не може відійти, особливо з ГВ не хоче розтаватись
Чоловік не лідер, він інтроверт і садок в десятки разів посилив його ненависть до людей. Працює програмістом. Від грудей його відлучили у 3 місяці, якщо це родичам важливо знати. Рік садочку не зробив хлопчика ані екстравертом, ані лідером.
Син старший на ГВ був 1,5 роки, у садочку місяць, на майданчику у дворі був душею компанії до 10 років. Зараз у нього своя доросла компанія.
Менший був на ГВ до 3,5 років, у садочку приватному на півдня два роки, йому 10 і рот не закривається, він екстраверт.
У старшого середній бал табеля 9,8, менший відмінник, крім фізкультури.
З домашкою самі пораються.
Сливочная пенка• 26 июля 2024
Ответ дляГендиреХтор
Мені здається якщо я буду водити декілька разів на тиждень на якісь заняття- вже від мене відчепляться
Бо їм прям не сидиться, щоб я малого водила в соціум
Не відчепляться, такі завжди знайдуть, до чого придовбатись.
Доколупуйте навзаєм, завжди можна знайти відповідну тему.
Сливочная пенка• 26 июля 2024
Ответ дляЯ натуралка
Ну мама ж явно в садик ходила, и выросла вон какая, родня ей диктует правила и командует
Після садочку більшість дітей справді стають слухняними, чекають, поки їм по телевізору скажуть, як треба жити і думати.
Раніше в газетах писали, що думати. Тепер телевізор для цього.

Сhiccita• 26 июля 2024
Ні, нам теж 2 роки і також ГВ, йому потрібна тільки я, діти його не цікавлять і гратися ще не вміє. В знайомої вік такий самий, але йому цікаво з дітьми, тому я думаю потрібно по дитині дивитися, щоб не було стресом.
ГейСюда• 26 июля 2024
Ответ дляГендиреХтор
почитайте по вікові особливості дітей, в 2 роки це нормально
всьому всій час
Дело было давно• 26 июля 2024
Ответ дляМэри Попкинс
Та прям. Мамка сцедится и дитя с собой возьмёт, в чашку Контиго
Какие глупости. Вы же понимаете, что кормление, это ещё и ментальный контакт матери и ребенка. Никаких сцеживаний! Только прямое кормление! Что естественно, то не безобразно.
Мая твая не панимать• 26 июля 2024
Ответ дляКак_б_не_так
Жду тему ’Вы бы отправляли ребенка в 6 лет в школу ? Ребенок еще на ГВ’
а в інститут? дитинка ще на гв
Мая твая не панимать• 26 июля 2024
Ответ дляГендиреХтор
Можливо знайти якісь заняття погодинно ? Мама і малюк?
Бо мене вдома всі родичі заклюють
Малий чудово розвинений, балакає на повну, пісні співає.. але ж їм треба щоб він в садок ходив бо виросте тютя а не хлопець
в такому випадку посилайте родичів в далеку подорож.
заняття розвиваючі для дітей такого віку є, разом з мамою, або і без мами коли адаптується.
з ГВ розбирайтесь, памʼятайте шо доросла ви, і ви встановлюєте правила, дитина слухається.
поступово забирайте годування. скільки у вас там їх залишилось? а на сон треба спочатку нову асоціацію ввести, а потім вже гв на сон забрати. це не складно, якщо підійти до цього свідомо і відповідально
Я инженер, меряю от 1• 26 июля 2024
Ответ дляГендиреХтор
ГВ бросайте с осени,совсем бросайте и записывайтесь в сад.Весной-летом можно походить на пол дня,чтоб адаптировался.Учтите,что большинство детей болеет в период адаптации.Если бы вернуть все обратно,я бы раньше 3-4 ребенка не отдавала бы вообще в садик.
Svitlo_• 26 июля 2024
Ответ дляПэрисхилтонша
Де ви таке бачили? В нас у дворі дитсадок, скільки разів бачила як виховательки спокійно кажуть діткам, що час йти до садка, що прогулянка закінчилась и всі тихенько збираються та йдуть. Ніхто не нервується, не біжить з круглими очима
Ага. І так само коли дітки сплять - вихователь лагідним голосом каже - дітоньки, сон закінчився - йдемо в укриття. Чого їм на вулиці нервувати - ніхто не спить, всі вдягнуті і взуті.
из желе я• 26 июля 2024
Исходила бы из интересов ребенка, не готов значит не идет. Родственников и советчиков в сад.
В три года попробуйте. В дневной сон бегать по тревоге то ещё занятие для малышей. У многих садов нет своего укрытия, это бывший овощной склад например.
Вы работаете дома и можете себе позволить не вести, пусть общается с детьми на площадке. Есть дети кто вообще в сад не ходил и все норм
из желе я• 26 июля 2024
Знакомые вели в два года, там все закончили гв в год, а мамы все в офис. Много болели и плакали дети, бабушки плотно помогали, больничные и тд. Дети болеют чаще в саду, постоянно кто то приболевший да придет. А у вас ещё привязанность и на, да ну