Женщинас• Изменено 26 июля 2024

Тема на пятничный вечер. Есть ли у вас ситуации, за которые вам стыдно?

Была в школе учительницей с Английского. В понедельник утром приспичило в туалет ужасно. У нас возле спортзала отдельный туалет для учителей, ключ был у меня и у технички. (К чему говорю это - что все будут знать, что до меня не было никого там сегодня) Живот схватило ужасно, побежала, навалила кучу, а смыв не работал. ВОДЫ ТОЖЕ НЕ БЫЛО!!!!!
Выхожу, а по коридору идет техничка, дерик и сантехники. Отдала ключ…. И ушла на урок…
Мне тогда было 26, новенькая училка…
Нога на ногу• 26 июля 2024
Меня застукал друг как я занимаюсь сексом с его братом. Еще и с такой позе. Срам и стыд

автор Женщинас • 26 июля 2024
Ответ дляНога на ногу
В момент застукивания вы как в фильме засуетились укрывавшись одеялами с красными лицами?
Love_Love_Love_• 26 июля 2024
Немає і бути не може, я собою гордусь
Виннипуховна• 26 июля 2024
Блювала на першому побаченні в кущі, прокинулась в нього вдома одягнута. На холодильнику записка-їжа в холодильнику. Дочекайся мені будб ласка.

Це був перший і єдиний провал в памяті))
Нога на ногу• 26 июля 2024
Ответ дляЖенщинас
Я была сверху. Его руки у меня на грудях
Нога на ногу• 26 июля 2024
Ответ дляВиннипуховна

Отравились?
Виннипуховна• 26 июля 2024
Ответ дляНога на ногу
Отравились?
Ага, печенькою
Сиреневенькая• 26 июля 2024
У меня живот прихватило в автобусе, как доехала, добежала до какого-то тц, не помню что там за забегаловка с фастфудом была, я в сортир, из меня как полилось все. Смыв работал, но нифига особо не смыл, так как воды мало была, а овна много, а в дверь люди долбятся, им в туалет надо. Вылетела я оттуда и капец, как бежала... Уборщицу мне жаль, но, блин...
Бабуся Бетман• 26 июля 2024
Была только одна ситуация. До сих пор не понимаю, как я могла в это говно вступить. Стыдно только перед самой собой.

Love_Love_Love_• 26 июля 2024
Ответ дляВиннипуховна

Що далі було?
Нога на ногу• 26 июля 2024
Ответ дляСиреневенькая
Ну фу. А бумагой закидать что ли?)))
Альдебаран• 26 июля 2024
Ответ дляВиннипуховна
Ага, печенькою
Ржу
автор Женщинас • 26 июля 2024
Ответ дляБабуся Бетман
Что именно?
220В• 26 июля 2024
Стыдно, что не хотела сына. Потом стыдно, что если уж будет инвалид, то не хочу его. Вообще не знаю нормально ли уже после рождения ребенка с возможными проблемами не хотеть его. Не хотеть быть с теми, кто воспитывает особенных детей, не хотеть такого ребенка и всех этих особенностей воспитания, борьбы и чего там еще нужно.
Альдебаран• 26 июля 2024
Було багато ржачних ситуацій, але мені ні за що не соромно)
Виннипуховна• 26 июля 2024
Ответ дляАльдебаран
Ржу
Як згадаю так і вздрогну.
Йдемо після ресторану гуляємо, він мені про дитинство і життя в США розказує, а я блюю в кущі))))
Сиреневенькая• 26 июля 2024
Ответ дляНога на ногу
Ну фу. А бумагой закидать что ли?)))
Бумагой я закидала, еще и сркльчак обтёрла, даде внутри пыталась протереть голыми руками,думаете чего я там так долго сидела, что люди стали ломиться только она кончилась. Там вообще один сортир был на всю эту забегаловку
Альдебаран• 26 июля 2024
Ответ дляВиннипуховна
Як згадаю так і вздрогну.
Нормуль) Я якось приїхала до чоловіка на роботу, набухались. Блюю, я значить, а він мені волосся тримає, і такий ’о, пєльмєшкі’ 🤣🤣🤣🤣🤣То був початок токсикозу, но я про те ще не знала
Виннипуховна• 26 июля 2024
Ответ дляАльдебаран
То чоловік, не страшно
А тут уявляєте перше, пнрше! Побачення. Він мене довго добивався))) і тут сюрпрайз, я набухалась як ніколи в житті

Виннипуховна• 26 июля 2024
Дівонькі, я ще й хліб тільки що в грилі спалила))) так поприбирала, тепер запах гарі((
Масяня Я• 26 июля 2024
Ответ дляНога на ногу
Хороша поза
Альдебаран• 26 июля 2024
Ответ дляВиннипуховна
То чоловік, не страшно
Ой, да забийте) Ну набухались і на здоров´я!
Я он 33 нещастя, то впала перед хлопом, який подобається, плаття на голові, а я ржу) То по п´яні пестню в голосових записала в чат на 250 людей, то схопила сільського Тузіка 10 кг і вимагала фото із серії ’дама з собачкой’.
І нормуль)
Харчовий тріль• 26 июля 2024
с английского
Ваша прЭлесть• 26 июля 2024
Мені оце зараз безмежно соромно. У вівторок готувала вечерю, відволіклась і все згоріло. Я з відчаю матюкнулась. А малий схопив. І вже третій день по сто разів повторює. Вік 3 роки. Я у відчаї. Що з цим робити? І ще й, знаєте, емоційно так ’Бляяяяяаааааа’ зі всією душею і глибинним розумінням мого стану у той момент))) Ходить і повторює...
Тролю як можу• 26 июля 2024
Ответ для220В
Вас можно зрозуміти. В мене померла особлива дитина в 3,5 місяців після народження, чесно скажу, що я видихнула. Бо дихати я не могла, розуміючи, яке могло бути моє життя. До всього цього я була дуже щаслива жінка, цілком можно сказати «баловень судьбы» Біль страшенний від всієї ситуації в цілому, життя змінилось на до і після, але я кожного разу при молитві, не забуваю подякувати Богові, що він забрав цю дитину.

Не коріть себе, Вам нема чого стидитись, бо ці відчуття є у кожної мами з такою долею. Ті хто це не проходив, просто їм це складно усвідомити, як це і що насправді. Щоб це зрозуміти, тільки треба «вдягнути такі сандалі».
Само_достаточная• 26 июля 2024
Ответ дляТролю як можу

Не осуджую ні в якому разі,але дуже страшно читати такі слова... співчуваю,що втратили дитину
Тролю як можу• 27 июля 2024
Ответ дляСамо_достаточная
На жаль, але рожеві окуляри спали, вже не романтизую життя, отої легкості, що була вже нема після всього прожитого, це вже три роки, як я інша людина. Це і втрата дитини, і війна дуже змінили світогляд. Зараз ціную кожну, навіть, маленьку щасливу мить, навіть, якщо дрібничка викликала посмішку, бо знаю, як це, коли ти втрачаєш життя.
220В• 27 июля 2024
Ответ дляТролю як можу

Дякую Вам
220В• 27 июля 2024
Ответ дляТролю як можу
Співчуваю Вам
Тролю як можу• 27 июля 2024
Ответ для220В
Дякую Вам
Я Вас міцно обіймаю🫂