Мастер Пис• 26 июля 2024

Чи робите ви зараз вакцини дітям

Стало питання перед 1 вересня, що у нас не всі вакцини і перед школою обовʼязково їх доробити, інакше нас не приймуть. А зараз через те що спека і немає світла якось страшно ставити. Як ви вважаєте? Чи якщо нормальна клініка то можна не хвилюватись?
Раз одела не бу• 26 июля 2024
К нам с манту пристают….

АБВГДейка• 26 июля 2024
6 років дитині? Давно виповнилося?
Полюю на дрони• 26 июля 2024
Ні зараз ні 21 рік тому не робила.
Мочалкин блюз• 26 июля 2024
Я не знаю ещё ни одного ребенка,которого не приняли в школу.
муха в кедах• 26 июля 2024
У вас педиатр оч принципиальная? Отказаться можно, настоять, поменять врача. Многие пошли не со всеми прививками и все учатся.
Мааарковная• 26 июля 2024
Ні
сладкий_ноябрь• 26 июля 2024
А хто вас лякає тим, що в школу не прийме?

Смажена полуничка• 26 июля 2024
Нет
Люблю кетчуп• 26 июля 2024
Ні. Планувала цього літа зробити дитині Превенар (дуже часто хворіла протягом шкільного року) і тепер відклала це. Немає жодної впевненості, що вакцина зберігалась належним чином.
А поговорить?• 26 июля 2024
Ответ дляЛюблю кетчуп
Вона не обов´язкова
Помидорина• 26 июля 2024
Робимо в Медіком , от буквально сьогодні робили ревакцинацію
Люблю кетчуп• 26 июля 2024
Ответ дляА поговорить?
Вона не обов´язкова
Я знаю. У дитини навіть обов´язкові не всі є (я вакциноскептик:)) Але цю хотіла зробити, бо дитина хворіла раз за разом весь навчальний рік, чіпляла кожен вірус.
Замрійлива• 26 июля 2024
Не делаю вакцинацию ребёнку
Поміркована думка• 26 июля 2024
в моєї дитини всі обовʼязкові і рекомендовані вакцини (до початку війни як раз закінчили всі вакцинації). але зараз у звʼязку з відключеннями світла не стала б робити, фіг знає як вони зберігалися
dahashutka19• 26 июля 2024
Ответ дляРаз одела не бу
К нам с манту пристают….
Пишите отказ . Это ж не обязательно пробу делать.
Бринзолетта• 26 июля 2024
Не ризикгула б. Як вони зараз зберігаються,ніхто не знає
Царевна_несушка• 26 июля 2024
Я і раніше не робила
Латексне альтер ЕГО• 27 июля 2024
По поводу школы оч странно
Мне сыну надо сделать ревакцинацию кпк и еще чего-то, мне в школе ничего не сказали об этом, зато из поликлиники названивают каждый месяц и пугалки рассказывают
Я отбиваюсь)
ЯяяКакаджамбо• 27 июля 2024
Собаки лають - караван іде
Я за 9 років школи стільки наслухалася як моя дитина не зможе вчитися без сраних вакцін)))) ага...

автор Мастер Пис • 27 июля 2024
Ответ дляАБВГДейка
6 років дитині? Давно виповнилося?
Пів року тому
автор Мастер Пис • 27 июля 2024
Ответ дляБринзолетта
Немає гарантії, що через 3 місяці буде інша ситуація, можуть продати ті ж самі вакцини. Оце виходить взагалі їх не робити ті вакцини
Не против• 27 июля 2024
Сину 15 ,манту и прививки не делаю
Organic• 27 июля 2024
Ответ дляЛюблю кетчуп
В июне ребенок болел, пока суть до дела, со светом проблемы.
Зашла как-то в аптеку у них генератор сломался, писали в тетрадь. А меж тем, кто ночью там тот генератор включает?
Тоже отложили эту затею.
Бринзолетта• 27 июля 2024
Ответ дляМастер Пис
Гарантій взагалі нема. Рішення за вами
Викасикрет• 27 июля 2024
Ответ дляРаз одела не бу
К нам с манту пристают….
А хіба її не відмінили?
Смячиком• 27 июля 2024
Позавчора зробили бустрикс поліо. Сину 15.