Броніки для Моніки• 27 июля 2024
Подскажите. Не могу понять в какую сторону двигаться
Здравствуйте. Закончила институт, факультет психологии. Бакалавр. Хотела идти на магистра, но пока отложила эту затею. Психологом работать не хочу, интересно другое направление - психотерапия, психиатрия (судебная в основном). Не понимаю пока в каком направлении двигаться, что для этого нужно? Курсы, магистр (если да, то где??) ну и так далее. Кто знает, подскажите
Пацака-задирака• 27 июля 2024
Ви, мабуть, можете на клінічну психологію на магістра поступити наступного року. Або якщо є бажання, готуйтеся до нмт 25 і поступайте в медичний на психіатра .
Чебураха з перцем• 27 июля 2024
6 років вчаться в медвузі відразу на магістра, потім ще 4 роки інтернатури й ти психотерапевт
Айпишница• 27 июля 2024
Щоб стати психотерапевтом потрібно йти на курси в конкретний обраний вами напрямок психотерапії на навчання. Там є свої вимоги. Дізнавайтесь який напрямок цікавий вам і успіху).
Для психіатрії треба йти в мед.
Айпишница• 27 июля 2024
Ответ дляЧебураха з перцем
Психотерапевт то інше. Те що ви описали то шлях для психіатра
Чебураха з перцем• 27 июля 2024
Ответ дляАйпишница
й на психотерапквта також
ніякі курси не можуть дати повноцінної медосвіти
Айпишница• 27 июля 2024
Ответ дляЧебураха з перцем
й на психотерапквта також
Бо психотерапевт це не медик.
Пацака-задирака• 27 июля 2024
Ответ дляАйпишница
Давайте вирішимо, психотерапевт - це хто?
Пацака-задирака• 27 июля 2024
Ответ дляАйпишница
Бо психотерапевт це не медик.
От дуже погано, що психотерапевтом може вважатися будь-який психолог, який пройшов курси з арт-терапії. Психотерапевт - це лікар, який має право призначати ліки, ставить діагноз і проводить терапію.
Айпишница• 27 июля 2024
Ответ дляПацака-задирака
А навіщо це вирішувати?) психіатр - це лікар, який лікує ментальні захворювання (шизофренія, депресія і тд). Психотерапевт- це спеціаліст галузі психології, який за допомогою методу психотерапії працює із ментально здоровими людьми або межовими. Допомагає вирішити міжособистісні конфлікти, пропрацювати травми, поведінку, реакції, тощо.
Айпишница• 27 июля 2024
Ответ дляПацака-задирака
Ви плутаєте з росією. Це там психотерапевти можуть ліки назначати. У нас - ні.
Психолог після курсів арт терапії це не психотерапевт. Курси психотерапії йдуть ~4 роки і включають обов’язково власну терапію, супервізію і початок практики під наглядом досвідчених спеціалістів
Янгол в камуфляжі• 27 июля 2024
Вы же понимаете, что это совсем разные направления. Психология и психиатрия. Психиатр - это врач, это медикаментозное лечение психических заболеваний и расстройств.
Психология, это педагогигическое больше, гуманитарий. Все мы немного психологи и не плохие.
Попробуйте курсы, например,
гештальт терапия. Или работа с детьми с аутизмом , например, как педагог и психолог.
Попробуйте курсы, например,
Пацака-задирака• 27 июля 2024
Ответ дляАйпишница
У вашому описі психолог нічим не відрізняється від психотерапевта, а це не так.
Пацака-задирака• 27 июля 2024
Ответ дляАйпишница
Де це все зафіксовано? Хто надає право психологу позиціонувати себе як психотерапевта?
Чебураха з перцем• 27 июля 2024
Ответ дляАйпишница
Ні.
Кафедра медичної психології, психосоматичної медицини та психотерапії
я працюю з психотерапевтом уже років 5, це лікар!
Айпишница• 27 июля 2024
Ответ дляПацака-задирака
Чому ж? Відрізняється, я ж не писала різницю між ними. Психолог не володіє методом, психолог не працює з травмою, психолог не працює з межовим клієнтом. Психолог може проводити лише консультації і короткострокові, а терапію і довгострокову роботу- ні.
Чебураха з перцем• 27 июля 2024
Ответ дляАйпишница
ви описуєте не психотерапевта, а психолога-шарлатана
Айпишница• 27 июля 2024
Ответ дляПацака-задирака
Визнані на міжнародному рівні (в основному це європейські організації) заклади, які проводять навчання психотерапевтів. У них і вимоги. До речі, щоб психіатру стати психотерапевтом, їм теж треба пройти ці курси. І всеодно їм додатково бажано отримати ще й базову освіту психолога. Бо медицина і психологія - це різні науки.
Айпишница• 27 июля 2024
Ответ дляЧебураха з перцем
Там написано, що навчають лише медичних психологів - така спеціальність дійсно є. Те, що кафедра називається психотерапія не робить їх спеціалістів психотерапевтами.
Айпишница• 27 июля 2024
Ответ дляЧебураха з перцем
Ок)))))))
Пацака-задирака• 27 июля 2024
Ответ дляАйпишница
Де написаний список визнаних на міжнародному рівні? Яка комісія їх визнає?
Айпишница• 27 июля 2024
Ответ дляПацака-задирака
Пошукайте в гуглі, якщо цікаво. По кожному методу психотерапії такі є. Визнані методи психотерапії є у наказі МОЗ України.
Пацака-задирака• 27 июля 2024
Ответ дляАйпишница
Так і вводити в пошук: визнані на міжнародному рівні щаклади сертифікації психотерапевтів? :) ви прекпасно знаєте, що такої комісії, яка складає цей список нема.
Айпишница• 27 июля 2024
Ответ дляПацака-задирака
По кожному методу психотерапії вводите де їх навчають і вивчаєте сайт. Там має бути посилання що їх програма під контролем міжнародної організації. У більшості таких організацій в Україні це є.
Будь ласка, затверджений список напрямків. Інше, думаю, знайдете за бажанням самі:
Айпишница• 27 июля 2024
Ответ дляПацака-задирака
Ось можете ознайомитися як стати психотерапевтом в методі КПТ. Тут вам і посилання на міжнародні організації:
І прописані вимоги до вступників, вимоги як отримати сертифікат і все інше. Навчання 4-5 років і не валяй боки на парах як в наших вузах. Чи за ковбасу і сало. Тут такий варіант не прокатить)