Реверанс• 27 июля 2024
Гетьманцев відновлює економіку України. Прикупивши собі шикарне житло у Франції
Жебраки які дорвалися до влади,стали багачами.
Це як після революції,хто був ніким,той став усім.
Пограбували вони народ,все повторюється
Я не Сірожа• 27 июля 2024
Автор, не по темі: згадала, як ви просили підписати петицію про те, щоб в Миколаєві переіменували вулицю на честь Глеба Бабича.
В нас днями переіменували більше сотні вулиць, і тепер одна з них - вул. Глеба Бабича.
Ответ дляЯ не Сірожа
Дякую.Я знаю,мені друзі писали.
То,настільки промениста людина була,що зустрівши хоч раз ніколи не забудеш.Він в кожному серці,хто його знав
Доброта в чистому вигляді.І вірші його люблю.І його композиції з Козак Систем.