Реверанс• 27 июля 2024

Гетьманцев відновлює економіку України. Прикупивши собі шикарне житло у Франції

Жебраки які дорвалися до влади,стали багачами.
Це як після революції,хто був ніким,той став усім.
Пограбували вони народ,все повторюється
автор Реверанс • 27 июля 2024
До того ж ярий прихильник шарія
julia_v_m_a_34• 27 июля 2024
Какая-то очень скромная стоимость квартиры
автор Реверанс • 27 июля 2024
і Лукашенко в нього за приклад
Назад в срср
Сюр якийсь
Я не Сірожа• 27 июля 2024
Автор, не по темі: згадала, як ви просили підписати петицію про те, щоб в Миколаєві переіменували вулицю на честь Глеба Бабича.
В нас днями переіменували більше сотні вулиць, і тепер одна з них - вул. Глеба Бабича.
автор Реверанс • 27 июля 2024
ФОПи подушили правильно.
Нащо свій народ підтримувати під час страшної війни.
І стібатися над кріпаками,це така ОПівська забавка
DarkBlueSea• 27 июля 2024
Таких очень много
автор Реверанс • 27 июля 2024
Ответ дляЯ не Сірожа
Дякую.Я знаю,мені друзі писали.
То,настільки промениста людина була,що зустрівши хоч раз ніколи не забудеш.Він в кожному серці,хто його знав
Доброта в чистому вигляді.І вірші його люблю.І його композиції з Козак Систем.