Воздух в банке• 27 июля 2024

Столична Ювелірна Фабрика - не рекомендую

Купила обручку та ниточку з золотою застібкою.
Обручка - золото біле з червоним, по факту через 2 місяця біле золото зникло(((
В магазині сказали вибачте, не знаємо чому написано біле золото, воно було покрите родієм.
Можливо здати на місяць в ремонт, покрити знову, коштує -700 грн коштує, буде носиться 2-3 місяці і треба покривати знову.
Ниточка від застібки відійшла через 4 місяці, взяли на ремонт безкоштовно, але попередили, що безкоштовний ремонт тільки 1 рік, далі платно.
Дуже не рекомендую цей магазин, якість погана.
Настасья Пицун• 27 июля 2024
Дивно, що вони вас не попередили. Мені, на лук´янівці сказали чесно про покриття. Я так зрозуміла і червоне золото теж чимось покривають. Тому зупинилась на КЮЗ, надійніше там робить дорогі покупки.
БезникаяЯ• 27 июля 2024
Ответ дляВоздух в банке
Тому тему і створила.
Якщо б знала що така якість- не купувала б там
ми купували в Заріні сережки-пусети, і одна зігнулась чи щось там відвалилось. Вони повернення не зробили звичайно, але дозволили обміняти на кулон.
Я не ношу майже прикрас, але якісь такі універсальні речі купую. А тут як купувати і знати, що це наприклад діамант, а не скло? Наче ж купуєш спеціально в відомому магазині, щоб тобі не втюхали...а тут все навпаки виходить(
Лагшмивара• 27 июля 2024
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
Не звертайте уваги. Такі в будь-яку тему перевернуть з ног на голову і будуть казати що окрім війни більше нічого не існує
а найбільше кажуть ті, хто за свою копійку вдавиться
Ромашкинная• 27 июля 2024
Ответ дляНетЕщеНаверное
Жаль, шо тема не о маникюре. Очень жаль.
Ой, та пишіть вже, не стримуйтесь
Все і одразу• 27 июля 2024
Ответ дляНастасья Пицун
Вы покупали в КЮЗЕ что-то? Как качество?
Дверной_Проем• 27 июля 2024
Ответ для40ка
Краще ці гроші військовим на дрони
Це ж нам треба, щоб у них було чим воювати
Якби не крали то можна на дрони скидатися. У Притули он вже скільки квартир? Я їм вже нікому не вірю, крали і гуманітарку а потім продавали і ті кошти що люди відправляли впевнена що були розтеребанені.
БезникаяЯ• 27 июля 2024
Ответ дляНастасья Пицун
а яка впевненість, що там не надурять? Столична ж теж досить відома фабрика.
Ромашкинная• 27 июля 2024
А скільки грам в обручці?
Настасья Пицун• 27 июля 2024
Ответ дляВсе і одразу
Та майже все там і купую. Якість прерасна.
Все і одразу• 27 июля 2024
Ответ для40ка
Краще ці гроші військовим на дрони
Не факт что эти деньги пойдут на дроны.
А кому то на квартиру - вполне возможно.
Так что.....звиняйте((
Помогаю только кому-то лично.
автор Воздух в банке • 27 июля 2024
Ответ дляРомашкинная
А скільки грам в обручці?
1.7гр
Крию матом страшно• 27 июля 2024
Ответ дляВоздух в банке
1.7гр
Очень дорого и очень некачественно(
Мама Чели• 27 июля 2024
Ответ дляТаракашечка
Ви вже всі всі всі свої перерахували? Чи на їжу собі залишили все-таки? На прокладки?
На інтернет точно залишила
sim_sims• 27 июля 2024
Ответ дляВоздух в банке
Підскажіть як правильно і куди спочатку звертатися?
Спочатку письмово зверніться до покупця, прикладіть копію чека, оригінал залиште собі. Відправте заказним листом. Або занесіть, але має бути штамп про отримання.
Тут почитайте про захист прав https://uk.m.wikipedia.org/wiki/Захист_прав_спожив... https://uk.m.wikipedia.org/wiki/Захист_прав_спожив...
Жменятко• 27 июля 2024
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
Дивно. Біле золото це 750 проба. А у вас вказана лише 585 проба, тобто це червоне. Тому напевно там і немає білого золота
Почему 750?
ЯяяКакаджамбо• 27 июля 2024
Ответ дляВсе і одразу
Сохраню Вашу тему в избранных. Спасибо.
Может девочки подскажут где сейчас безопасно покупать....
В Швейцарии, в Нидерландах (особенно брюлики).
А у нас я бы не покупала, по причине что может оказаться ’очевидное невероятное’, как у автора .
df364tye3• 27 июля 2024
Ответ дляКрию матом страшно
У меня много белого золота украинских производителей. Сплю в серёжках, купаюсь в душе, в море. Больше 15 лет.Белое как было так и осталось
15лет назад была другая жизнь
еще вспомните советскую 583 ,,,
Ромашкинная• 27 июля 2024
Ответ дляВоздух в банке
1.7гр
Так дорого
ЯяяКакаджамбо• 27 июля 2024
Ответ дляЗаведУющая
А на самой бирке что было написано? Какое золото? Может вас никто и не обманывал.
На фото сайта написано :
Золото 585 Красное. ..

Полагаю автор не обратила на это внимание и не задала вопрос при покупке насчёт белого золота. У меня белое золото не облезло.
Жменятко• 27 июля 2024
Ответ дляВсе і одразу
Отличное ,было 20 лет назад
Сейчас из кюза колье которое куплено 5 лет назад,выпал камешек через 5лет
А так я бы сказала что ок качество
Крию матом страшно• 27 июля 2024
Ответ дляЯяяКакаджамбо
На фото сайта написано :
Золото 585 Красное. ..

На бирке цвет не пишут
Пишут золото - проба
автор Воздух в банке • 27 июля 2024
Ответ дляЯяяКакаджамбо
На фото сайта написано :
Золото 585 Красное. ..

В описі написано червоне і біле золото.
Де ж тоді біле?
Жменятко• 27 июля 2024
Ответ дляВсе і одразу
Две пары серёжек -, Гвоздиков у меня,и одни со столичной,то в кюз качество выше
ЗаведУющая• 27 июля 2024
Ответ дляФизрукая
Ну як це, не обманював..
Людина зайшла на сайт, подивилася,почитала- виходячи з цього вибрала обручку і купила онлайн - офлайн...
Потому что надо быть внимательнее и читать из какого именно металла изделие. Вот что указано на сайте, там и нет белого золота.
Жменятко• 27 июля 2024
Ответ дляЗаведУющая
Всмысле нет,там же написано что есть!
Печальки.нет• 27 июля 2024
Ответ для100%
Я давно здесь всем говорю, что они фуфлыжники
Но меня в ответ только говнами забрасывают
Погоджусь, столична ювелірна фабрика вироби неякісні. Декілька років назад придбала цепочку з кулоном, на 2 день порвалася!
З ремонтом теж почали хитрувати. Я відремонтувала в іншому місці.
Рекомендую Золотий Вік- якість виробів, обслуговування. По гарантії відремонтували через рік, хоч і механічне пошкодження.
Всі прикраси в Золотому Віці тепер купую.
ЯяяКакаджамбо• 27 июля 2024
Авторе, даже прикро, що так сталося. Але в описі на сайті вказано, що золото червоне.
Скарги в даному випадку необгрунтовані.
автор Воздух в банке • 27 июля 2024
Ответ дляЯяяКакаджамбо
Скарги в даному випадку необгрунтовані.
В описі червоне і біле золото, то ж в описі дурять людей.
Моя улюблена страшко• 27 июля 2024
В мене сережки Вінницького Кристала біле золото з діамантами. Вже багато років ношу, не знімаючи. Колір не міняють.
ЯяяКакаджамбо• 27 июля 2024
Ответ дляВоздух в банке
В описі написано червоне і біле золото.
Де ж тоді біле?
А там де фото написано ’червоне’...