Воздух в банке• 27 июля 2024

Столична Ювелірна Фабрика - не рекомендую

Купила обручку та ниточку з золотою застібкою.
Обручка - золото біле з червоним, по факту через 2 місяця біле золото зникло(((
В магазині сказали вибачте, не знаємо чому написано біле золото, воно було покрите родієм.
Можливо здати на місяць в ремонт, покрити знову, коштує -700 грн коштує, буде носиться 2-3 місяці і треба покривати знову.
Ниточка від застібки відійшла через 4 місяці, взяли на ремонт безкоштовно, але попередили, що безкоштовний ремонт тільки 1 рік, далі платно.
Дуже не рекомендую цей магазин, якість погана.
Крию матом страшно• 27 июля 2024
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
Читаю, цікавлюсь 🤷‍♀️ маю золоті прикраси. У чоловіка була екзема від обручки, різні купували, тоді і вивчала склад та чим відрізняються. По факту не на склад була реакція, а на те що він погано змивав мило та просушував шкіру під обручкою. Ланцюжки і срібні і золоті носить без проблем
Вы что-то не то читаете. Поэтому не позорьтесь
Все і одразу• 27 июля 2024
Автор, а что с кольцом? Треснутое?
Дуболом• 27 июля 2024
Брали з чоловіком 14 років назад обручки в КЮЗ - половина червоне золото, а половина біле. То ношу весь час, не знімаючи і білою частинка так і залишилась. Від Столичної в мене сережки 4 роки, поки нарікань нема.
Кросівки оригінал• 27 июля 2024
Ответ дляВоздух в банке
Сказали можете написати на сайті, але це нічого не дасть.
Можуть тільки забрати як лом.
Пишіть і на гарячу лінію дзвоніть
Треба тємку цю раскачати, теж їм реклама, і посилання скинете
По вартості воно звісно однакове, тільки в магазинах за нього гилять
А одно кольорова така обручка теж в таку ціну, чи дешевша?
Голова колгоспу• 27 июля 2024
дуже неприємно, співчуваю
автор Воздух в банке • 27 июля 2024
Ответ дляВсе і одразу
Автор, а что с кольцом? Треснутое?
Ні, то на фото так засвітило
Я инженер, меряю от 1• 27 июля 2024
Ответ дляВоздух в банке
Можуть тільки забрати як лом.
У вас бірки залишились? Треба читати що на самому виробі написано, а не опис на сайті
автор Воздух в банке • 27 июля 2024
Ответ дляКросівки оригінал
Пишіть і на гарячу лінію дзвоніть
По ціні не скажу, побачила це- дуже сподобалося.
Я инженер, меряю от 1• 27 июля 2024
Ответ дляКрию матом страшно
Да? А що ви читаєте, дайте посилання щоб я теж знала
Лагшмивара• 27 июля 2024
Ответ дляИзЮмрудная
Охренеть. Ладно, ниточка может быть дёрнули и тд. Но вместо белого золота покрытие....
з нашими обручками таке саме, по факту - ніяке то не біле золото, хоча було заявлене і коштувало відповідно. Правда, в мене облізло на 10му році, але я рідко носила
Все і одразу• 27 июля 2024
Вообще мне кажется что сейчас качество золотых изделий хуже, чем к примеру 10 лет назад... Девочки, что скажете?
Как то даже страшно покупать сейчас что то. Хотя золото очень люблю.
БезникаяЯ• 27 июля 2024
дякую, що попередили, якраз там планувала купувати каблучку. Як там можна? Це жесть просто(
Мати тріля• 27 июля 2024
Ответ дляИзЮмрудная
Те саме хотіла написати. Це капець
Все буде Україна• 27 июля 2024
Ответ для40ка
Краще ці гроші військовим на дрони
Це ж нам треба, щоб у них було чим воювати
Бред какой
Что теперь обручалки не покупать
Крию матом страшно• 27 июля 2024
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
Сейчас читаю джеральда даррела ’моя семья и другие звери’
ЗаведУющая• 27 июля 2024
А на самой бирке что было написано? Какое золото? Может вас никто и не обманывал.
Все і одразу• 27 июля 2024
Ответ дляБезникаяЯ
Та да....я тоже в шоке....
Даже визуально на сайте смотришь на изделия, серьги, кольца золотые и понимаешь что что-то не то.
Крию матом страшно• 27 июля 2024
Ответ дляВсе і одразу
Согласна о качестве на 100%.
автор Воздух в банке • 27 июля 2024
Ответ дляБезникаяЯ
Тому тему і створила.
Якщо б знала що така якість- не купувала б там
Я инженер, меряю от 1• 27 июля 2024
Ответ дляКрию матом страшно
Тобто відповіді по суті не буде?
sim_sims• 27 июля 2024
Ответ дляВоздух в банке
Можуть тільки забрати як лом.
Та ну. Звертайтесь з позовом до суду, якщо захист прав споживачів не допоможе. Це ж явне шахрайство.
Ви як зверталися до продавця, письмово?
Все і одразу• 27 июля 2024
Ответ дляВоздух в банке
Тому тему і створила.
Сохраню Вашу тему в избранных. Спасибо.
Может девочки подскажут где сейчас безопасно покупать....
Крию матом страшно• 27 июля 2024
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
Тобто відповіді по суті не буде?
Ответ по сути: и белое и красное золото может быть 585 пробы.
Я инженер, меряю от 1• 27 июля 2024
Ответ дляВсе буде Україна
Бред какой
Что теперь обручалки не покупать
Не звертайте уваги. Такі в будь-яку тему перевернуть з ног на голову і будуть казати що окрім війни більше нічого не існує
Настасья Пицун• 27 июля 2024
Ответ для40ка
Краще ці гроші військовим на дрони
Вам. Ви свої гроші і витрачайте як вважаєте за потрібне.
Физрукая• 27 июля 2024
Ответ дляЗаведУющая
Ну як це, не обманював..
Людина зайшла на сайт, подивилася,почитала- виходячи з цього вибрала обручку і купила онлайн - офлайн...
КонФФетОшка• 27 июля 2024
Ответ для40ка
Краще ці гроші військовим на дрони
Зеле америкосы дают миллиарды
автор Воздух в банке • 27 июля 2024
Ответ дляsim_sims
Ви як зверталися до продавця, письмово?
Підскажіть як правильно і куди спочатку звертатися?
Акуна_Матата• 27 июля 2024
Мій браслет за 4 роки колір не змінив
Силиконочка• 27 июля 2024
Ответ для40ка
Краще ці гроші військовим на дрони
А ще що? Може,від туалетного папіру відмовитись,газеткою витиратись, а гроші на дрони? Ви не знахабніли?