Воздух в банке• 27 июля 2024

Столична Ювелірна Фабрика - не рекомендую

Купила обручку та ниточку з золотою застібкою.
Обручка - золото біле з червоним, по факту через 2 місяця біле золото зникло(((
В магазині сказали вибачте, не знаємо чому написано біле золото, воно було покрите родієм.
Можливо здати на місяць в ремонт, покрити знову, коштує -700 грн коштує, буде носиться 2-3 місяці і треба покривати знову.
Ниточка від застібки відійшла через 4 місяці, взяли на ремонт безкоштовно, але попередили, що безкоштовний ремонт тільки 1 рік, далі платно.
Дуже не рекомендую цей магазин, якість погана.
НетЕщеНаверное• 27 июля 2024
Жаль, шо тема не о маникюре. Очень жаль.
100%• 27 июля 2024
Я давно здесь всем говорю, что они фуфлыжники
Но меня в ответ только говнами забрасывают
ИзЮмрудная• 27 июля 2024
Охренеть. Ладно, ниточка может быть дёрнули и тд. Но вместо белого золота покрытие....
Безлім на все• 27 июля 2024
Еще и деньги не малые(
Залізний занавіс• 27 июля 2024
Мне они никогда не нравились
Несу добро людям• 27 июля 2024
У меня сережки из обычного красного золота - самые обычные, без проблем. Про белое золото, конечно, очень странно
Дверной_Проем• 27 июля 2024
Так может и кольцо не золотое тоже.
Новопоштинская• 27 июля 2024
Ответ дляНетЕщеНаверное
Теж на обручку не дивилась, тільки на нігті)))
40ка• 27 июля 2024
Краще ці гроші військовим на дрони
Це ж нам треба, щоб у них було чим воювати
НетЕщеНаверное• 27 июля 2024
Ответ дляНовопоштинская
Фееричные, скажите?
ХикориДикори• 27 июля 2024
Автор, мы с мужем брали комплект на loveweddingbands.com через посредника 14 лет назад. Кольца как были половинка белая, половинка желтое, так и остались. Вам сочувсвую, спасибо, что поделились этим.
ИзЮмрудная• 27 июля 2024
Ответ дляНесу добро людям
Но все таки, что указано, что красное золото 585. Но я бы в жизни не подумала, что золото красят покрытием
100%• 27 июля 2024
Ответ дляДверной_Проем
Так может и кольцо не золотое тоже.
Может
У них пробы не на всех изделиях бывают
Из личного опыта
Кстати, смотрела тогда тоже комбинированные серьги - из белого и розового типа золота.
Борець за гаманець• 27 июля 2024
Чому стільки ржущих смайлів?

По суті співчую автору.
Кросівки оригінал• 27 июля 2024
Ответ для40ка
Краще ці гроші військовим на дрони
Дивні люди, ви рахуєте тільки чужі гроші, чи і свої?
Крию матом страшно• 27 июля 2024
Автор, сейчас не только у столичной родием покрывают жёлтое, который потом слазит. Я не первый раз такое читаю(
Борець за гаманець• 27 июля 2024
Ответ для40ка
Краще ці гроші військовим на дрони
Кожна людина сама знає куди їй витрачати власні кошти.
Я инженер, меряю от 1• 27 июля 2024
Дивно. Біле золото це 750 проба. А у вас вказана лише 585 проба, тобто це червоне. Тому напевно там і немає білого золота
Крию матом страшно• 27 июля 2024
Ответ дляХикориДикори
У меня много белого золота украинских производителей. Сплю в серёжках, купаюсь в душе, в море. Больше 15 лет.Белое как было так и осталось
Кросівки оригінал• 27 июля 2024
А написано біле золото
Уявляю як досадно, як наче надурили і ще і нічо не можуть зробити
А на горячу лінію дзвонили?
Кросівки оригінал• 27 июля 2024
Ответ дляКрию матом страшно
Так в нього просто лігатура інша, воно не може колір змінювати
Я инженер, меряю от 1• 27 июля 2024
Ответ дляИзЮмрудная
Так там проба лише для червоного золота, 585. Не вказано що там золото 2 різних проб
Кросівки оригінал• 27 июля 2024
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
Воно буває і 585
Крию матом страшно• 27 июля 2024
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
Откуда такие глубокие познания?
Борець за гаманець• 27 июля 2024
Ответ дляКросівки оригінал
А написано біле золото
А на горячу лінію дзвонили?
Бірки, чеки є?
може у захист прав споживачів звернутися?
автор Воздух в банке • 27 июля 2024
Ответ дляКросівки оригінал
А написано біле золото
А на горячу лінію дзвонили?
Сказали можете написати на сайті, але це нічого не дасть.
Можуть тільки забрати як лом.
Ноунэйм• 27 июля 2024
Ответ для40ка
Краще ці гроші військовим на дрони
Свои деньги и отдавайте если считаете нужным, а в чужие кошельки не нужно заглядывать
Таракашечка• 27 июля 2024
Ответ для40ка
Краще ці гроші військовим на дрони
Ви вже всі всі всі свої перерахували? Чи на їжу собі залишили все-таки? На прокладки?
Я инженер, меряю от 1• 27 июля 2024
Ответ дляКрию матом страшно
Откуда такие глубокие познания?
Читаю, цікавлюсь 🤷‍♀️ маю золоті прикраси. У чоловіка була екзема від обручки, різні купували, тоді і вивчала склад та чим відрізняються. По факту не на склад була реакція, а на те що він погано змивав мило та просушував шкіру під обручкою. Ланцюжки і срібні і золоті носить без проблем
Крию матом страшно• 27 июля 2024
Ответ дляКросівки оригінал
Может конечно. Но оно не идеально белое, а с желтизной и покрытием, естественно.
Но вот состав этого покрытия не так давно изменили - и оно быстро слазит.