Лялька в колисці• 28 июля 2024
Расскажите, как выехал ваш муж
Добрый день.
Вопрос к тем,у кого муж смог выехать из Украины.
Расскажите, пожалуйста,как.
И опрос
Расскажите, пожалуйста,как.
И опрос
Результат:
вже голосів:
850 (71.13%)
Результат
80 (6.69%)
Платно
58 (4.85%)
Многодетный
38 (3.18%)
36 (3.01%)
Исключен с учёта в тцк
32 (2.68%)
Инвалид
26 (2.18%)
Ребенок инвалид
24 (2.01%)
Родители инвалиды
17 (1.42%)
Жена инвалид
16 (1.34%)
Тесть,теща инвалиды
10 (0.84%)
Старше 60
8 (0.67%)
Волонтер
ЛісАпетная• 29 июля 2024
Ответ дляlith_oops
Не зробила. До війни ж не робили якийсь час. Зараз вже дають, але для того треба вийти з російського громадянства. Але вона паспорт не зробила в Німеччині. Подалась у Франкфурті, тоді чекала в Німеччині, тоді не витримала і повернулась в Україну. Зараз вид на проживання є, а паспорта російського немає. Тобто щоб його зробити, їй треба через Молдову Червоним Хрестом їхать на рашку, і там вже робити закордонний, а тоді з ним повертатись. Задоволення нижче середнього. ((( Це ж треба і сидіти на рашці, поки зроблять той паспорт.
До нового року можна було до Молдови з протермінованим, зараз тільки через Молдову до рашки. (((((
Найгірше - якщо ні паспорта, ні ВНП, тоді людина й не повернеться... Хоча по родичам першої лінії можна зробити захист в ЄС, або ще десь.
а в невыстки все є, тільки боїтьс виїзжати в Польшу в консулство, щоб вдмовитись, боїтьс, що назад не вїде, погранци сказали..
Ответ дляЛісАпетная
Вона не в´їде в Польщу через прямий кордон, її не впустять без ВНП або захисто ЄС. Або візи Д.
Невістку вашу обманули, щодо повернення, пишіть запит на прикордонну службу.
Дивіться який нюанс: якщо це перший виїзд з початку війни, то може виїхати через Словаччину або Угорщину. Словаки просто впустять, хай каже всю правду. Що в Польщу за захистом. Їм пофігу тоді. Мадьяри наче чек-візу дають, але то не точно, я не знаю.
Якщо виїзд другий, доведеться брати візу. Поляки візу не дадуть. Треба брати туристичну якусь, заїжджати по туристичній, тоді їхати за захистом.
Але Польща зараз і внутрішні кордони трусить, і наших навіть завертають, хто з захистом, не то що росіянців.
Краще б вона іншу країну розглянула... Словаччина, Угорщина. Словаччина дасть візу по запису в російське консульство.
Напишіть краще в особисті, або в телеграм. В мене відкритий номер.
В нас тут просто інше відношення до всього, всі всіх знають, що як працює і хто з яким паспортом. Бо Кошиці - то село фактично. ))))
А тут нас з вами зараз заклюють.
ЛісАпетная• 29 июля 2024
Ответ дляlith_oops
А тут нас з вами зараз заклюють.
дякую
Подвійна веселка• 29 июля 2024
Ответ дляВся така шо куди там
Не думаю, що це правда. Звідки такі подробиці можуть знати аноніми про аноніма на форумі?
Я помітила, що її менше стало і риторика кілька місяців, як трохи змінилась. Може помиляюсь.
Да в самом комьюнинти ее наверное уже все в курсе кто такая мама никитки, она когда то в фейсбуке группе церковной такой срач развела, что ее даже здесь пристыдили. Она и сама постоянно все пишет, что и сколько. Скоро навернео сам Байден будет ее успокаивать во Флориде. Я конечно удивлена, что муж действительно какой-то при бабле,так как она той визой U4U здесь так хвасталась, как манной небесной, это так хотели в США, что даже не могли визу никогда сделать туристическую.
Кинг-Конгша• 29 июля 2024
Ответ дляПеремелица
А наш родственник погиб, потому что постеснялся делать инвалидность за деньги. По карме погиб?
Я не за что не агитирую, это добровольный выбор каждого, есть люди которые голосуют за слуг народа и уезжают жить за границу, есть те которые не голосуют о остаются жить тут, есть те которые делают инвалидность, есть - которые идут служить, а есть те которые не оращают на все это дерьмо внимания и живут своей жизнью, зарабатывают деньги, воспитывают детей и держат дулю в кармане
Перемелица• 29 июля 2024
Ответ дляКинг-Конгша
Так вот, никого никакая карма не настигла за то что инвалидность сделали. Это нас с Вами настигла одна большая на всех карма
- ВОЙНА
Кинг-Конгша• 29 июля 2024
Ответ дляПеремелица
- ВОЙНА
Я бы зрел в корень, война это не карма - это следствие, карма - это СЛУГА НАРОДА
Перемелица• 29 июля 2024
Ответ дляКинг-Конгша
Это уже не суть важно. Как бы все не очень
ИзЮмрудная• 29 июля 2024
Ответ дляlith_oops
Це дуже прикро як для мене, але чомусь я знаю нормальних росіян, в Україні також. В мене приятелька в Житомирі, дружина і мати українців, але має той проклятий паспорт. От що їй, повіситись? До війни вийти не могла з того громадянства, зараз вже й могла б, і на українське податись, але вона паспорт проскіпала. Не змогла в Європі, повернулась в Україну до того, як був новий паспорт готовий в консульстві. ((((
Не отримає вона українського громадянства. Тут просять довідку із рашки про відсутність судимості. А її немає де взяти.
ИзЮмрудная• 29 июля 2024
Ответ дляlith_oops
Ви ж знаєте, що їх не позбавили консульських послуг? Вона поїде без візи в консульство в Молдові і отримає довідку.
Це рулетка. Виїхати з червоним хрестом, сидіти в Молдові чекати заміни паспорта, невідомо скільки, потім чекати довідку. Й тільки потім повертатися в Україну. Якщо є робота, діти - дуже тяжка авантюра виходить.
Ответ дляИзЮмрудная
Не так. Виїхати Червоним хрестом можна тільки до рашки через Молдову. На жаль.
Але їй треба їхати, бо, коли посвідка протермінується, вона ніколи більше не побачить свою родину. Бо неможливо посвідку отримати ззовні. Або вона зараз скатається і зробить паспорт, або буде жити без документів і під загрозою депорту і постійного розлучення з родиною. Візи не дають. За час війни щось близько 60 дали, якщо я не помиляюсь. До сотні точно. Якщо якась мама виїхала без посвідки і без дитини, вона вже ніколи її не побачить, бо чоловік не зможе виїхати.
Більше того, я читала жахливу історію, де чоловіка забирають воювати в такій ситуації. А його дружина, мати його дітей, не може повернутись, бо треба візу, а вид на проживання був тимчасовий. І він через суд намагався доводити, що де факто сам виховує дітей.
Там не знаю чим скінчилось, просто обговорення бачила десь в мережі.
ИзЮмрудная• 29 июля 2024
Ответ дляlith_oops
Я дуже співчуваю жінці, або дівчині, не знаю її за віком. А як вона заїде в рф? А якщо вона донатила? Або писала щось? Ще визнають ін агентом, не дай Бог. Це проста патова ситуація
Ответ дляИзЮмрудная
Інагентом - не найстрашніше. Якщо донатила або щось писала - капець, бо фільтрація буде.
Я пам´ятаю на початку війни мені дівчина писала питала за Словаччину, чи приймуть. Громадянка рф, чоловік в ЗСУ, дитина народилась вже як він пішов, вона не встигла зробити вид на проживання (бо через два роки в шлюбі), на дитину документи в неї не беруть, хоча за законом така дитина є громадянином України - якщо б чоловік подав, а він на фронті.... А в неї не брали. Зараз вже може й взяли б, але б вліпили депорт все одно.
Коротше, виїхали вона, і ніколи його не побачить. І дитина теж ніколи не побачить тата. Тобто зовсім ніяк - її не впустять, його не випустять. А це ніфіга собі дружина і дитина Захисника України. (((
Але, якщо до українців нашим можновладцям нема діла, чого б до росіян або до когось ще було? Тим більше, що над ними можна знущатись за активною згодою суспільства. ((((
тяжкаялюдина• 02 августа 2024
Ответ дляЛатексне альтер ЕГО
Сусід грузин, живе в Україні 30років, коли хотів отримать громадянство з нього вимагали хабаря, він відмовився платить. Тепер каже тре могорича завести тим, хто не дав мені громадянство
. А взагалі то якшо рашка почне заочно видавать паспорти, то наші чоловіки якраз і почнуть їз отримувать чисто шоб на основі цього можна було позбавитись свого і виїхать з країни.
В Рашке паспорт дают и сразу в военкомат забирают. Новая фишечка)
Латексне альтер ЕГО• 02 августа 2024
Ответ длятяжкаялюдина
Ой не брешіть, нікого вони не забирають, до сих пір тільки контрактники служать. І кордони в них відкриті, отримав паспорт і їдь на всі сторони, живи в любій країні і не парся з оновленням даних.
тяжкаялюдина• 04 августа 2024
Ответ дляЛатексне альтер ЕГО
Это нововведение
Мамкиня доця• 27 августа 2024
В його 18 років знятий з військового обліку за станом здоров´я. В березні 2022 знову пройшов медкомісію і знятий в мирний та віцськовий час. Йому зараз 48.
Чого проходив ще раз - бо тоді не було приписки, що знятий і в віцськовий час. Дійсно є проблеми зі здоров´ям, була операція, майже інвалід.
Ми вже повернулися в Україну, потім він ще раз на тиждень виїжджав у ЕС і знову повернувся в Україну.
Мамкиня доця• 27 августа 2024
Ответ дляИзЮмрудная
громадяни країни агресора яки живуть поруч з нами, близько 200к. мій друг, наприклад, він волонтер, а його ще хотіли примусово туди відправити, ледве через суд відбився
їм взагалі, нікуди не можна, тільки тут сидіти й гроші не допоможуть
Яещо він і громадянин рашки, але має документальні підтвердження саого перебування в Україні в 2022 році, то він має право на захист по 24 параграфу в Німеччині. Там прив´язка до перебування в Україні, а не до громадянства.
Мамкиня доця• 27 августа 2024
Ответ дляЯсноВидящая
Благодаря моей инвалидности (3 гр., сердце) чуть больше года назад. Не платили ничего. Инвалидность тоже без проблем дали, но у меня она с детства была, а потом я забила переоформлять. Переоформила уже во время ВП. Долго, муторно, но все бесплатно. Ещё и пенсия по инвалидности неожиданно хорошая получилась благодаря белой зп.
На 3-й группе разве есть пенсия?
ЯсноВидящая• 29 августа 2024
Ответ дляМамкиня доця
На 3-й группе разве есть пенсия?
Да, конечно есть.