Лялька в колисці• 28 июля 2024

Расскажите, как выехал ваш муж

Добрый день.
Вопрос к тем,у кого муж смог выехать из Украины.
Расскажите, пожалуйста,как.

И опрос
Результат:
вже голосів: 1195
850 (71.13%) Результат
80 (6.69%) Платно
58 (4.85%) Многодетный
38 (3.18%) Бесплатно
36 (3.01%) Исключен с учёта в тцк
32 (2.68%) Инвалид
26 (2.18%) Ребенок инвалид
24 (2.01%) Родители инвалиды
17 (1.42%) Жена инвалид
16 (1.34%) Тесть,теща инвалиды
10 (0.84%) Старше 60
8 (0.67%) Волонтер
Каркуша Клара• 29 июля 2024
Ответ дляПеремелица
Вы немного попутались. Написали мне кучу вопросов, а потом удивляетесь, что я вам ответила, обратитесь с ними к Путину. Я то тут причем
Фу, это то как вы написали хуйло с большой буквы.
Ещё бы по имени и отчеству её назвали.
автор Лялька в колисці • 29 июля 2024
Ответ дляКаркуша Клара
Так я не заставляла никого воевать, в отличии от моего оппонента, которая бесконечное количество раз призывала моего сына ехать и воевать вместо этих мнимых инвалидов.
Так вы пишете про ’мужчин , которым есть что терять в Украине’.
А я пишу,что никакая квартира не стоит жизни и здоровья.
Дети и старики могут выехать,их никто не держит.
Не надо их защищать.

Ещё бы мужчинам открыли границы и прекрасно.
Перемелица• 29 июля 2024
Ответ дляКаркуша Клара
Ещё бы по имени и отчеству её назвали.
Фу это то что вы пишите, когда нечего сказать, терять нечего? Вы особенная? Тем мужчинам, которые в окопе сидят может тоже терять нечего. Но они свои земли защищают. А вы вывезли здорового мужика и других осуждаете. Мерзко
Каркуша Клара• 29 июля 2024
Ответ дляЛялька в колисці
Не надо их защищать.

Это не ко мне.
Пусть открывают, сворачивают все программы для украинцев.
Пусть заканчивают войну. Я только за.
Каркуша Клара• 29 июля 2024
Ответ дляПеремелица
Конечно вывезла! Я хорошая мать, вывезла 3 детей из оккупации.
Сама, без чьей либо помощи.
Нахрена нам жить под оккупантами? Я их ненавижу и их имена с большой буквы не пишу.
В отличии от вас.
Перемелица• 29 июля 2024
Ответ дляКаркуша Клара
Сама, без чьей либо помощи.
В отличии от вас.
А нахрена другим мужчина это? Или ваши особенные? А другие такие поганца здоровые мужики выехали под липовыми справками. Не, ну ваши малыши 25-летние, как же иначе
Каркуша Клара• 29 июля 2024
Ответ дляПеремелица
Расскажите как вы своего мужика вывезли.Откуда выехали, платили ли что-то, сколько?
Автор темы это спрашивал, я так понимаю, что вам есть что рассказать.
Будет что обсудить.
А так, вы уже по 10 кругу одно и тоже песочите.
lith_oops• 29 июля 2024
Ответ дляИзЮмрудная
Питання в перетині кордону. В кого протерміновані паспорти так само сидять тут.
Вони виїжджають через Молдову за допомогою міжнародного Червоного хреста. Просто так не можуть, але можуть через Червоний хрест.
А_я_ЛОЖУ!• 29 июля 2024
Ответ дляЦикавенная
У Маньки так сын выехал в Польшу. Сыну 35 было . Вечный студент блин
пам’ятаю, як вона тут з чергового свого клона вила, що на кордоні його тримають
А_я_ЛОЖУ!• 29 июля 2024
Ответ длякнопкодав
Если есть гражданство Украины, не выпустят однозначно.
А_я_ЛОЖУ!• 29 июля 2024
Ответ дляВся така шо куди там
Не думаю, що це правда. Звідки такі подробиці можуть знати аноніми про аноніма на форумі?
Я помітила, що її менше стало і риторика кілька місяців, як трохи змінилась. Може помиляюсь.
не помиляєтесь
А_я_ЛОЖУ!• 29 июля 2024
Ответ дляКаркуша Клара
так ваш гірше, як мнімий інвалід, в 100 раз. але свій у вас бубочка, у чужі - фу
А_я_ЛОЖУ!• 29 июля 2024
Ответ дляПеремелица
типова акакаяразнічна ждуниха
А_я_ЛОЖУ!• 29 июля 2024
Ответ дляКаркуша Клара
Будет что обсудить.
який феєричний злив))))
Перемелица• 29 июля 2024
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
типова акакаяразнічна ждуниха
Это вы про себя? Хотите прикрыть свое желание воевать чужими руками. Не стыдно? Я считаю, что воевать должны все и ваш великовозрастный сынишка. Или вы хотите рашке все отдать? Похоже на то. И не надо прикрываться общими фразами ни о чем.
Вся така шо куди там• 29 июля 2024
Ответ дляПеремелица
Якщо всі, то всі. Ви вже воюєте?
Перемелица• 29 июля 2024
Ответ дляВся така шо куди там
Якщо всі, то всі. Ви вже воюєте?
Тільки після вашого синачки. Я хоч дома, а ви зрадники, які чекаєте мир чужими руками
Вся така шо куди там• 29 июля 2024
Ответ дляПеремелица
Найголосніше кричать про воювати чужими руками ті, хто самі не воюють, але всіх на фронт відправляють. От ви і воюєте чужими руками.
Я в Україні.
Перемелица• 29 июля 2024
Ответ дляВся така шо куди там
Я в Україні.
То чого встряли в розмову і пишите не по темі? Менше засуджуйте інших і дивіться на себе і ніхто вам кричати не буде. А то бачиш їй чужі чоловіки муляють
А_я_ЛОЖУ!• 29 июля 2024
Ответ дляПеремелица
ні, про Вашого опонента. А мій синішка добровольцем був під Донецьком ще в 2014-му, тому мені нема чого встидатись. Саме тому я нікому не розказую, хто і куди має піти. Кожен приймає рішення сам і сам за нього несе відповідальність. Головне, щоб не як ота Каркуша... коли своє поліно в оці не видно
Зи, рашці ви віддали ще в 2019му, привівши своїм вибором до влади фсбшного синка і власними руками реалізувавши фсбшну операцію по знищенню України. Тому їжте тепер самі
Вся така шо куди там• 29 июля 2024
Ответ дляПеремелица
Мені не муляють. Виїхали, змогли врятуватись ну і супер для них і їхньої сім´ї. Я нікого не відправляю воювати. Була б сама на фронті, може ще можна було б зрозуміти. А у всіх інших випадках лицемірство вищого гатунку.
А_я_ЛОЖУ!• 29 июля 2024
Ответ дляВся така шо куди там
Я в Україні.
+1, бачу те саме
Перемелица• 29 июля 2024
Ответ дляВся така шо куди там
Ну то чого коментуєте не по темі. Ви хоч читали гілку розмови? Ви взагалі про що?
Перемелица• 29 июля 2024
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
Тоді читайте що коментуєте і про що розмова. І радійте владі за яку ВИ відповідальна
Вся така шо куди там• 29 июля 2024
Ответ дляПеремелица
Так, прочитала. І я відповіла на ваш комент, що ви вважаєте, що воювати мають всі, але самі при цьому підете після когось там, тобто ніколи.
Перемелица• 29 июля 2024
Ответ дляВся така шо куди там
Воювати мають або всі, або по бажанню. А не так, як коментар, яка пише, що її синок виїхав і вона рада, що знайомі чоловіки теж повиїжджали ніби з інвалідністю, але по ним не скажеш, здорові мужики. То мають бути на вигляд хворими, щоб мали право хотіти жити та виїжджати, чи як? Настільки вже цинічний коментар. Тільки її майже 25-річна дитинка хоче жити, а інші то здорові мужики, що прикидаються хворими. Так от для неї так, всі мають воювати і її синачка також. А не подвійні стандарти. А з ким і про що ви ведете розмову хз 🤷‍♀️
Перемелица• 29 июля 2024
Ответ дляКаркуша Клара
Будет что обсудить.
Смотрите за своим сыначкой
ЛісАпетная• 29 июля 2024
Ответ дляlith_oops
Це дуже прикро як для мене, але чомусь я знаю нормальних росіян, в Україні також. В мене приятелька в Житомирі, дружина і мати українців, але має той проклятий паспорт. От що їй, повіситись? До війни вийти не могла з того громадянства, зараз вже й могла б, і на українське податись, але вона паспорт проскіпала. Не змогла в Європі, повернулась в Україну до того, як був новий паспорт готовий в консульстві. ((((
то вона укр зробила паспорт7
автор Лялька в колисці • 29 июля 2024
Ответ дляКаркуша Клара
Это не ко мне.
Пусть заканчивают войну. Я только за.
И я за.
lith_oops• 29 июля 2024
Ответ дляЛісАпетная
то вона укр зробила паспорт7
Не зробила. До війни ж не робили якийсь час. Зараз вже дають, але для того треба вийти з російського громадянства. Але вона паспорт не зробила в Німеччині. Подалась у Франкфурті, тоді чекала в Німеччині, тоді не витримала і повернулась в Україну. Зараз вид на проживання є, а паспорта російського немає. Тобто щоб його зробити, їй треба через Молдову Червоним Хрестом їхать на рашку, і там вже робити закордонний, а тоді з ним повертатись. Задоволення нижче середнього. ((( Це ж треба і сидіти на рашці, поки зроблять той паспорт.
До нового року можна було до Молдови з протермінованим, зараз тільки через Молдову до рашки. (((((
Найгірше - якщо ні паспорта, ні ВНП, тоді людина й не повернеться... Хоча по родичам першої лінії можна зробити захист в ЄС, або ще десь.