Спілий баклажан• 29 июля 2024
Тато спився....
В 2020 році померла мама. Він і при її житті добре випивав, а зараз алкоголік алкоголіком. Зі мною майже не спілкується, ось було день народження в онуки. За день до нього каже - я приїду раніше, допоможу тобі, з дитиною посиджу. В назначений день телефоную - а він п´яний ледь балакає. Знайшов собі якусь жінку, віддав їй зарплатну карточку, а сам п´є. Та жінка з ним жити не хоче, а так тільки приходить їсти готує. За квартиру не платить, не передає показники, не дає мені квитанції - плачу я з його пенсії( сам мені її віддав для цього). І бреше, бреше, бреше. Онука навіть не знає, як його звати. Чесно, я в шоці, як людина скотилася за 3 роки... Нещодавно сказала, що шахада вночі над нами збили, уламки попадали - то в нього навіть в голосі не дрогнуло, йому пофіг. Поради не прошу, просто мабуть треба виговоритися,бо болить мені десь всередині.
Фея_3уровень• 29 июля 2024
ой, автор, нічого ви вже не зробите, він сам обрав такий шлях. І на нього не ображайтесь
Дама с заначкой• 29 июля 2024
Ничего не сделаете, пока сам не захочет бросить.
Им водка дороже всего на свете(
Тракторні війська• 29 июля 2024
А сколько ему лет?
Автор не обижайтесь на него и ничего от него не ждите.
Хоть бы квартиру не пропил, у вас есть часть квартиры?
Спілий баклажан
• 29 июля 2024
Ответ дляЛюбительница
Часто в запої уходить?
Він щоденно п´є, без перерви. Зранку тверезий, бо йде на роботу. Після роботи вже п´яний. У вихідні ( по розповідям сусідів) з самого ранку вже під магазином п´є.
Тектологиня 80lv• 29 июля 2024
прошла ваш путь по другому (но не осуждаю), мама погибла в 2006, папе было 54 года, руководящая должность и активный образ жизни, начал злоупотреблять (( боролись, санатории, клиники, рехаб в Германии. Однажды мой папа оскорбил меня, я положила ключи и решила оставить его в покое, утром приняла решение - нет!! мы победили, ни капли, любимый дед и отец. За родителей нужно бороться.
Спілий баклажан
• 29 июля 2024
Ответ дляТракторні війська
А сколько ему лет?
Так, частка є. Йому 65 років
Файна цьоця• 29 июля 2024
Ответ дляТектологиня 80lv
Як саме перемогли? Яким способом?
Свідок Перемоги• 29 июля 2024
Очень вам сочувствую. К сожалению если хочет пить, то будет пить. И нет там уже ни к вам ни к дочке никаких чувств, считайте что умер.
Мамкиня доця• 29 июля 2024
Ответ дляСпілий баклажан
Здоровый мужик.
С похмелья каждый день на работу ходить.
Я думаю, что ещё не всё потеряно.
Так точно!• 29 июля 2024
Ответ дляТектологиня 80lv
Это созависимые отношения. За родителей бороться, за детей бороться, за мужей только не обязательно
ЯблокоРаздора• 29 июля 2024
Співчуваю вам. Мій пив до 45 років, здавалося, що вже безнадійний, але якось закодувався від ожиріння і заодно від алкоголізму, раз, мабуть, вирішив зірватися, бо дуже погано було, з того часу не пив взагалі. Через рік чи два роки кодування перестало діяти, вага повернулася, але на той момент він вже звик жити тверезим, на щастя.
Любительница• 29 июля 2024
У мене родич раз в 3-4 місяці уходить в запой на 2- 3 тижні. Це також алкоголізм? В інший час може випити пива за футболом, працює.
Так точно!• 29 июля 2024
Ответ дляЛюбительница
Конечно, алкоголизм
Свій варік• 29 июля 2024
Мой отец тоже пьет. 67 лет ему, с началом войны прям сильно стал пить. В день чекушка водки уходит и больше. Причем мама никогда не запрещала ему пить. Они выпивали вдвоем на выходных бутылку водки (типа снять напряжение после рабочей недели) иногда среди недели выпивали . Но ему видно было мало и он все равно напивался с друзьями , по молодсти. С началом войны по наливайкам стал бегать. Это такие люди - которые не готовы к ударим судьбы, самый легкий путь - водка. Мы уже устали с ним бороться, так как здоровье ему не позволяет пить. И все это ложится на наши с мамой плечи. Лечить его обострения здоровья после этого по больницам. От него же никакой помощи (в виде осознания что нужно бросить пить)
Иногда тоже думаю - зачем мне это , тащить взрослого эгоистичного мужика, который не думает о нас а только о себе. Так как если будет инсульт, или не дай бог лежачий станет - нам ухаживать
Тектологиня 80lv• 29 июля 2024
Ответ дляТак точно!
смотря какой муж, через неделю будет 31 год как я замужем, я счастливая женщина, у меня лучший муж, слезы не проронила до 24 февраля из за него, только от смеха плакала. Господи сохрани каждого воина!!
Кондуктор троллейбуса• 29 июля 2024
Ответ дляВиниловая пластинка
Тимурам купите, потому что кодировка моему до одного места, пил
Не можна подібні засоби підливати без відома людини, так вона може відправитись в інший світ. Його призначають тільки за письмовою згодою пацієнта, першу пробу роблять лише в лікарні, де наявна реанімація.
Краще здати батька в реабілітаційний центр, якщо він згодний і є можливість
Кондуктор троллейбуса• 29 июля 2024
Ответ дляСпілий баклажан
Якщо працює тверезий, то ще не спився. Сходе, що в нього депресія, її можна лікувати таблетками у психіатра
ЖивунаБагамах• 29 июля 2024
Ответ дляСпілий баклажан
Так, частка є. Йому 65 років
Моему отцу 84, он на работу ещё ходит , профессор университета
Ответ дляСпілий баклажан
Ни разу не видел алкашей пьющих без перерывов. Истинный алкоголизм характеризуется циклами, когда фазы запоев чередуются с фазами ’просветления’ , когда у больного практически отсутствует тяга к алкоголю
КаРаКаТиЦа• 29 июля 2024
В мне тато теж алкоголік це захворювання, людина втрачає можливість обирати пити їй чи ні. Але співзалежніть , це така сама хвороба, постійно думати про це, як допомогти, або як покарать. Більш того, з часом починаєш думати ,що з тобою щось не так, що якби ти був більш переконливим, або більш розумним, або більш цінним,або як в вашому прикладі про шахед, що зі мною,щось таке станеться,щоб тато зхаменувся і це вже спражня проблема. Тому ,що хвора людина живе в свойому світі, а я від нього чекаю , щоб він був татом..