ТрамвайGirl• 29 июля 2024
Приписне. У мене істерика, допоможіть порадою
Я взагалі не знаю, як його отримати. Син вступає у коледж, вимагають принести приписне терміново, а його просто неможливо отримати.
Прийшли ми вперше взимку, не було реєстрації місця проживання, в воєнкоматі сказали «приходьте коли буде. Ок, купили квартиру, пішли реєструватися, в ЦНАПі сказали, що без приписного не зареєструють. Ок, взяли довідку про спробу реєстрації.
Приходимо до військомату, стоїть чоловік 200, чекають, раніше черга ділилася по кабінетам, зараз кажуть треба записуватися через сайт і бажано рівно о півночі. Пішли ми додому, два тижні поспіль рівно о півночі сайт висне, а о 00:02 місць немає, спробуйте наступного дня.
Це що квест якийсь? Як це було у вас?
Я Головна• 29 июля 2024
У нас призовники і військовозобов´язані це різні відділи. Відповідно до відділу призовників немає черг
Гарачий Чокалад• 29 июля 2024
Ответ дляКумедний ґудзик
Это знак судьбы, что его надо вывозить до 18.
А выпустят без приписного?
Кумедний ґудзик• 29 июля 2024
Ответ дляГарачий Чокалад
А выпустят без приписного?
До 18 - да. Но надо чтобы загран был новый.
Смажена полуничка• 29 июля 2024
Автор вы извините нормальная ?
Своими руками сына в петлю толкаете. Нет приписного ( добровольная подпись что он теперь обязан до смерти) - нет обязанностей перед государством!!!
А сам добровольно стал на учёт - теперь обязан. А вам и руки выкручивали - без приписного не сможешь учиться.
Вам правильно написали - вывозите ребенка пока границы не закрыли и для 17 летних. С нового года об этом поговаривают.
Вывозите , спасайте детей ! Никакая учеба, никакой колледж не стоит сына в гробу или мертвого. А наши власти дойдут и до того, что снизят возраст и до 18, потому что перемололи на нуле уже всех практически мужчин.
Смажена полуничка• 29 июля 2024
Ответ дляГарачий Чокалад
А выпустят без приписного?
Конечно пока нет 17
Смажена полуничка• 29 июля 2024
Ответ дляКумедний ґудзик
Ну так делайте загран на 10 лет.
Замулена ріка• 29 июля 2024
Ответ дляСмажена полуничка
Ну так делайте загран на 10 лет.
По новым правилам загран без приписного разве делают
Ангел-предохранитель• 29 июля 2024
Ответ дляСмажена полуничка
Автор вы извините нормальная ?
Плюсую...
Люди как слепые(((
Разгуляшка• 29 июля 2024
Сыну почти 18, только вернулись с отдыха, приписное для выезда не нужно
Разгуляшка• 29 июля 2024
Ответ дляЗамулена ріка
Да, только ID - карта и все
Смажена полуничка• 29 июля 2024
Ответ для-Ань-
Автор, військомати розформували в 2007 році.
ТЦК та СП - це зовсім інша контора, приватна, незаконно створена.
+++++ люди идут и обязуются перед приватной организацией положить за нее жизнь.
Люди нормативные документы - почитайте кто где зарегистрирован, в каком статусе, кому вы передаете свои личные данные и продаете тело в безоплатное пользование практически.
Кумедний ґудзик• 29 июля 2024
Ответ дляСмажена полуничка
Ну так делайте загран на 10 лет.
Так я про это и пишу, но ’ коряво’.
ТрамвайGirl
• 29 июля 2024
Питання про виїзд не стоїть. Мені б дізнатися як потрапити у військомат, бо не впускають без попереднього запису, а записатися через сайт неможливо!
Шпондєр• 29 июля 2024
Ответ дляСмажена полуничка
Автор вы извините нормальная ?
+100%
ТрамвайGirl
• 29 июля 2024
Ответ дляСалт
Писати заяву в військоматі, що не може зареєструватися без приписного
Якщо ні - телефонувати на гарячу лінію
І так, у відділ допризовників черг немає зовсім
Якщо ні - телефонувати на гарячу лінію
Може й немає черг, але туди ж не впускають без запису. Запис один для всіх, там не можна вказати мету візиту. Ми не можемо записатися.
ТрамвайGirl
• 29 июля 2024
Ответ дляЯ Головна
Що робити, якщо там дяді з автоматами не впускають?
ТрамвайGirl
• 29 июля 2024
Ответ дляПенсіонер
Діти під час навчання в школі.
Організовано,добровільно замість уроків ходили в тцк,.,потім в поліклініку ,з паперами в тцк,видали приписне всім бажаючим централізовано.
Були ті хто з уроків пішли ,а до тцк не дійшли.
Були ті яких мами принципово ,не дозволяли йти в тцк.
У нас зі школи не водили організовано, бо медсестра, яка мала б цим займатися, весь рік на лікарняному.
Ластовиння• 29 июля 2024
Ответ дляСмажена полуничка
Лечитесь
Света С Приветом• 29 июля 2024
Ответ дляГарачий Чокалад
А выпустят без приписного?
Так, і це єдине розумне рішення
ТрамвайGirl
• 29 июля 2024
Ответ дляСвета С Приветом
Так, і це єдине розумне рішення
Ми не плануємо виїжджати, але хіба одна тема була тут, що дитина, яка виїхала без приписного мала багато клопоту потім. Хтось не міг продовжити навчання, інший не міг отримати загран, хто зна, що ще може вилізти.
А якщо в Україні дитина залишається, їй взагалі тільки вдома сидіти без цього папірця.
Вумна, аж страшно• 29 июля 2024
Ответ дляКумедний ґудзик
Почему ?
Кумедний ґудзик• 29 июля 2024
Ответ дляВумна, аж страшно
Почему ?
Потому что после 18 загран без резерва не получить.