ТрамвайGirl• 29 июля 2024
Приписне. У мене істерика, допоможіть порадою
Я взагалі не знаю, як його отримати. Син вступає у коледж, вимагають принести приписне терміново, а його просто неможливо отримати.
Прийшли ми вперше взимку, не було реєстрації місця проживання, в воєнкоматі сказали «приходьте коли буде. Ок, купили квартиру, пішли реєструватися, в ЦНАПі сказали, що без приписного не зареєструють. Ок, взяли довідку про спробу реєстрації.
Приходимо до військомату, стоїть чоловік 200, чекають, раніше черга ділилася по кабінетам, зараз кажуть треба записуватися через сайт і бажано рівно о півночі. Пішли ми додому, два тижні поспіль рівно о півночі сайт висне, а о 00:02 місць немає, спробуйте наступного дня.
Це що квест якийсь? Як це було у вас?
ТрамвайGirl
• 29 июля 2024
Ответ для-Ань-
’Раби на панщину ідуть і діточок своїх ведуть’.
А ви маєте сина підлітка?
Він не зможе навчатися, працювати, продати чи купити житло, отримати водійські права, продовжити паспорт, одружитися і ще багато чого. Повинен буде зачинитися вдома і тихенько боятися.
Хлопцю ще немає 17 років. На крайній випадок зможе ще виїхати цілий рік, але у нього буде цей папірець на майбутнє, що значно полегшить йому життя.
Смажена полуничка• 29 июля 2024
Ответ дляТрамвайGirl
Нащо йому на просту роботу, якщо він гарно розуміється на монтажах відео різної складності, знімає мультики повноцінні, крім того має гарні навики у програмуванні? Я приділила увагу його майбутній професії і маю погодитись на те, що він все життя буде прибирати німецькі двори?
Все ж маю віру в краще.
Автор это не случай вашего сына ?
Мальчика в 19 лет схватили ограниченно годного в мирное и годного в военное
Смажена полуничка• 29 июля 2024
Ответ дляТрамвайGirl
Все ж маю віру в краще.
ОО так у него ремесло в руках есть.
Заграницей это хорошо востребовано.
Удачи вам и мальчику 🙏🙏🙏
Заграницей это хорошо востребовано.
Удачи вам и мальчику 🙏🙏🙏
Ответ дляТрамвайGirl
А ви маєте сина підлітка?
А з ТЦК велика вірогідність, що не зможе жити.
Уже багато українських чоловіків повбивали, скоро візьмуться за 18-річних.
ТрамвайGirl
• 29 июля 2024
Ответ дляСмажена полуничка
ОО так у него ремесло в руках есть.
Заграницей это хорошо востребовано.
Удачи вам и мальчику 🙏🙏🙏
Заграницей это хорошо востребовано.
Удачи вам и мальчику 🙏🙏🙏
Спасибо
Викраденого співробітниками ТЦК у Карпатах львівського студента знайшли мертвим.
Пошуки львівського студента Олександра Гашевського, який зник під час подорожі Карпатами, завершилися трагічно. Тіло 20-річного молодого чоловіка було виявлено румунськими прикордонниками у річці Тиса.
Адвокат батьків висловив версію щодо можливих обставин смерті студента:
“Хлопець міг бути побитий чи то прикордонниками чи то працівниками ТЦК. Після жорсткого побиття йому не була надана медична допомога, натомість його почали возити по ТЦК в Івано-Франківській області, щоб оформити справу”, – заявив Олег Веремієнко.
Щоб прикрити вбивство, та зробити з нього втікача, його тіло викинули в річку.
Президент Зеленський ніяк не реагує на цю подію.
Історія ця, нагадаю, починалась так:
«Гашевський Олександр Миколайович 02.12.2003 року народження о 9 год ранку 14 липня сів в автобус Volkswagen LT темно-зеленого кольору на 18 місць, що їздить за щоденним маршрутом Верховина – Івано-Франківськ (через Ворохту).
При відправлені даного автобусу хлопець подзвонив батькам та повідомив – «я в автобусі, їду назад». Студент їздив на прогулянку горами поблизу селища Верховина.
В подальшому, водій зазначеного маршрутного автобусу здійснив зупинку – яку попередньо було погоджено із співробітниками Верховинського РТЦК та СП. В результаті, 20-річного студента під примусом було витягнуто з маршрутки – після чого йому завдали значних травм та погрузили у Volkswagen Т4 на воєнних номерах і повезли в невідомому напрямку. В цей же час його телефон було вимкнено і зв’язку з хлопцем немає по сьогоднішній день.»
Ніхто з вбивць ТЦК не затриманий.
Пів року тому так само був викрадений волонтер співробітниками ТЦК Хуст, тіло знайти не можуть досі. Без чоловіка залишилась дружина та двоє дітей.
Історія ця, нагадаю, починалась так:
Ніхто з вбивць ТЦК не затриманий.
ТрамвайGirl
• 30 июля 2024
Ответ для-Ань-
Всього 20 років було Олександру Гашевському.
Дуже шкода хлопця
Чому його забрали з автобусу? Не було приписного? Документів? Більше причин не можу уявити. Хай винні будуть покарані!