Тану на сонці• 29 июля 2024
15 євро на добу на харчування достатньо Греція?
Мама і двоє дітей (7 і 10) років?
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 29 июля 2024
Ответ дляMs. Dolly
Если вы с собой гречку и макароны возьмёте, то да
еще тушенку и каклеты
Пилосмок працює• 29 июля 2024
Хіба якщо самі готувати будете, щось типу макаронів з сосисками, якщо в ресторанах то ні звичайно, одна страва буде 10-15 євро.
Тану на сонці
• 29 июля 2024
Ответ дляMs. Dolly
Гречку точно візьму, а макарони і там є. Гречку скрізь беру.
А ось і я• 29 июля 2024
Ответ дляПилосмок працює
За 10 це треба ще дуже пошукати одну страву. Хіба піца на всіх на день чи гірос одному
Тану на сонці
• 29 июля 2024
Ответ дляА ось і я
Ні, це мізер ) Ви зовсім не орієнтуєтеся в цінах?
Тому і питаю ціни скрізь різні?
Ms. Dolly• 29 июля 2024
Ответ дляТану на сонці
Ну при условии что вы будете готовить все сама и недорогое из супермаркета, то может и вложитесь. В ресторане это цена плюс-минус 1 блюда на 1 человека
Тану на сонці
• 29 июля 2024
Ответ дляПилосмок працює
Ну звісно сама, діти в ресторанах нічого не їдять.
КошкинДом• 29 июля 2024
Ответ дляТану на сонці
Були в червні, на 1 людину порціЯ морепродукти 15 евро , салат 10 евро, піца 12 евро. Гамбургер 8 евро. Все дуже дорого. Вечеря з дитиною коштувала 34 евро , порції малі. А ви на троїх 15 , ну це дуже мало
Тану на сонці
• 29 июля 2024
Ответ дляА ось і я
Що так подорожчали гіроси?
Мюллерная• 29 июля 2024
не думаю, вода 1,5 євро за 6 бут. фрукти 2-6 євро за кг. хліб, морозиво, овочі...
КошкинДом• 29 июля 2024
Ответ дляТану на сонці
А як ви собі це уявляєте, ви їсте, а діти що будуть дивитися на вас? Насмішили
КонхфЭдкаТузик• 29 июля 2024
В Греции высокие цены. Упаковка сосисок может быть и 5 евро. Мне цены дешевыми там не показались
Тану на сонці
• 29 июля 2024
Ответ дляMs. Dolly
Я і питаю про сама, ну звісноине дороге, а швидке, я не збираюся біля моря викрутаси на кухні готувати, дома будуть їсти забаганки. Типу макарони, рис, гречка і м´ямо/риба, + овочі. Ковбасні вироби не їдять, йогурти, фрукти - от і все меню.
Тану на сонці
• 29 июля 2024
Ответ дляКошкинДом
Я не про ресторани.
Патика-мотика• 29 июля 2024
Картоплі з собою наберіть. Якщо по темі - то це дуже мало. Фрукти хіба не захочете дітям купить?
КошкинДом• 29 июля 2024
Ответ дляТану на сонці
Що так подорожчали гіроси?
Я на Халкідікі брала в червні по 4 евро, ну раз ну два ви його з´їсте і все. Ну мені жирний
Дева Мария• 29 июля 2024
Ответ дляТану на сонці
Смотря где вы будете . И что едят ваши дети и сколько , в кафе от 8-10 это мин это блюдо на одного человека .
КонхфЭдкаТузик• 29 июля 2024
Ответ дляТану на сонці
Я не про ресторани.
Упаковка креветок 10+ евро