Советчица Года• 29 июля 2024
Як сплять груднички?
В мене що ночі дитина тривожна. Засинає. Потім якийсь стук чи що, чую сопить а ще гірше починає різко плакати при цьому. Наче щось будить. з початку 9 місяця такий сон з плачем. Щоночі. Не хрещена, може того?
мимАпроходила• 29 июля 2024
Ну у вас вже не зовсім грудничок. У нас таке було в рік. Різко просинається і несамовитий крик. Десь місяць так було і пройшло. Хрещена вже була. Можливо зуби, можливо жарко зараз. То є дітки, потрібно перечекать. Звичайно, якщо впевнені, що зі здоров´ям все добре
Советчица Года
• 29 июля 2024
Ответ длямимАпроходила
Дякую
Советчица Года
• 29 июля 2024
Ответ длямимАпроходила
Я вже зв´язала з паранормальним) дім купити не освятили, того і боюсь що їх шось буде
Ангелок з ріжками• 29 июля 2024
Ответ дляСоветчица Года
Сходите к невропатологу
Своего не предлагать• 29 июля 2024
По різному. Син нормально не спав до року. Це був ад. А дочка навпаки з 3м по 6годин вночі, без пробудження, з нею не було ні колік зуби і тп. І взагалі проблем зі сном в неї не було в будь-якому віці. І що дасть вам мій досвід?
Міряю від одиниці• 29 июля 2024
Ответ дляСоветчица Года
Мдя…