Ёшки_Матрёшки• 30 июля 2024
Підкажіть про приписне
Після ВЛК треба іти до ТЦК. А там підліток сам чи з мамою можна? Чи там просто здав документи і вийшов? Що там роблять з 17-річними? Не з класом, а коли самі проходять. Електронна черга для них також чи жива звичайна? Дякую.
НеКонец-Света• 30 июля 2024
Позвоните в ваш военкомат и вам все расскажут
Мой ходил с классом ,но забирал сам в военкомате
Ёшки_Матрёшки
• 30 июля 2024
Ответ дляНеКонец-Света
Да. Завтра позвоню. Попробую.
Ёшки_Матрёшки
• 30 июля 2024
Чи може мати відвезти документи за сина по довіреності? Через стан здоровʼя призовника
Банан-барабан• 30 июля 2024
Автор, мій син ось у лютому ходив в ТЦК, їх зібрали зі школи чоловік 10 і був старший вчитель. Там їм видали направлення в поліклініку. На другий день син сам вперше пройшов комісію, з чергами і бабками в них до невропатолога, до обіду справився, нервував звичайно. Єдине, не був готовий до здачі аналізів, то на другий день приніс баночку і здав обходний лист. То ви як підете в поліклініку, беріть з собою тару для сечі і бажано на тще серце, бо аналіз з вени на глюкозу здають
Забирав приписне сам десь через місяць
Все возможно• 31 июля 2024
Зовсім не знаю, що там з хлопцями роблять. Перший раз їх водили натовпом від школи. Видали різні направлення. Лікарів проходили самостійно. Результати комісії заносив вже сам. Забирав приписне сам. Через декілька місяців знімався з обліку через переїзд сам.
Ёшки_Матрёшки
• 31 июля 2024
Дякую дуже. Завтра вже має бути вирок терапевта. Вона сказала, що має бути ще один лікар. У нас є діагнози і може, вони якось вплинуть. Серйозні діагнози. Може щось про непридатність чи обмеженість буде. Але нам треба приписне на руках для виїзду. Десь читала. Що не дадуть приписне при обмеженості. То просити визнати здоровим? Але як? Діагнози не витреш…
Все возможно• 31 июля 2024
Ответ дляЁшки_Матрёшки
Не треба зараз обмеженість. Краще здоровий.
Ёшки_Матрёшки
• 31 июля 2024
Ответ дляВсе возможно
Щойно вийшли. Пишуть 38б