Крихітка на всі• 31 июля 2024
Був рівень кольору волосся 10,пофарбувалась в 8,затемно ,можна 9 наступного разу
Чи не візьме вже 9 нормально і треба буде висвітлювати? Чи з миється нормально за місяць? Плюс якщо ще море буде
Крихітка на всі
• 31 июля 2024
Ответ дляСусідка знизу
Звісно, змиється
Навіть в 10 скоріше за все
Тобто якщо наступний раз не захочу бути такою темною , то достатньо буде просто затонуватист на тон світліше , так ? Освітлювати не треба буде ? Це добре якщо так , бо я вже трохи стресувала
Непогодка• 31 июля 2024
Автор, у меня ушло 5 лет, десятки тысяч грн, отвалившиеся концы, чтоб вернуть с 9 на 10, тоже психанула разок .
Очень рекомендую обратится к хорошему колористу