Непереможна• 31 июля 2024
Пасынок свалился.
Я вышла замуж за мукжчину с ребенком. Мальчику было 10 лет. Сейчас уже 26.
Вроде бы давала все. Внешкольное развитие, лучшие репетиторы английского и прочее. Но гены видно не раздавишь пальцем. Он не хотел учиться. Ни так ни этак ни вот так.
В 21 сняли ему жилье и дали денег на 3 месяца. Не хочешь учиться, не хочешь жить по правилам семьи - живи отдельно.
С работой естественно тоже беда. Работал на складе, потом Глово. Потом ему стало лень работать, и следовательно на аренду денег не зарабатывает, то пошел по друзьям и хостелам.
Неделю назад он напился и попал в драку. Муж поехала спасать сына. Он был пяный и побитый. Травмункт, гипс и все такое. Теперь муж настаивает, что он поживет у нас. А беда в том, что муж потерял работу и пока не может найти.
То есть я работаю, а у меня дома 2 мужика сидят? Начинает ситуация выбешивать, потому как продолжает в том же духе. Днем дрыхнет, ночью фильмы смотрит.
Совет хочу или просто выговориться - даже не знаю. Просто накипело.
Непереможна
• 31 июля 2024
Ответ дляМиловидна леді
Авторе, ви тепер мужик в своєму домі. Користуйтесь ситуацією і вимагайте по максимуму. Видаєте гроші на їжу ( на тиждень, наприклад) - ваші закупляються і готують їсти,зустрічають ввечері накритим столом, подають тапки))Прибирання і прання теж на них.Ви після роботи відпочиваєте і дивитесь серіальчик по телевізору
Хай так поживуть, самі будуть проситись на роботу
Чоловік у мене і так це все робить. У нас і до цього заведено було, хто перший повернувся, той і готує. Зараз на чоловікові все це.
Allein74999• 31 июля 2024
У вас есть мама, у которой можно пожить пока два мужика найдут себе ладу. Вот посмотрите - жрать захотят и работа найдется и нога срастется.
Старший мог бы и сторожем уже пойти на худой конец, чем два мес балду гонять. А он еще одного внагрузку притащил
Миловидна леді• 31 июля 2024
Ответ дляНепереможна
Ну значить у вас все ок
Я зі своїми домашніми теж все це пройшла. І ще ввела одне правило, що за їжу ми не сваримось.Себе я завжди можу прохарчувати, а решта живе на дотаціях, які виділяла- хочуть більше і смачніше, то хай підзароблять.Пасинок підлікується і на свої хліби
Гжегож Бженчишчикевич• 31 июля 2024
Автор в мене була схожа ситуація, але після того як отримав по голові за розум взявся, зараз все добре. Але в мене чоловік був дуже жорстким, поговорив почоловічому, я туди не втручалась...
Непереможна
• 31 июля 2024
Ответ дляAllein74999
У меня мама далековато от работы живет)))
А вы думаеете он не искал сторожем? Подкиньте реальные контакты, где берут сторожем, а не охранников. Он ищет подработки, и где-то бегает на халтуры. Другое дело, что с этого больше размера минималки в месяц не выходит.
З бісиками• 31 июля 2024
Ответ дляНепереможна
Дякую.
Я стараюся. мены шкода, що чоловік, із-за втрати роботи, і так втратив апетит і схуд. Для Зросту 180 важити 68 кг в 55 років, то занадто мало. Бачу, що він переживає. Але. Мене вибішує, дитятко, що чекає ночі, щоб під´їсти щось смачненьке((( Навідь якщо смачненьке було вже відкладено в судочок мені на роботу. І тоді вже зриваюсь на двох одразу(((
Так временно питайтесь не дома,а они как хотят
Не за Будка• 31 июля 2024
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Все може бути, і може цей одумається.
Але коли мізків не вистачає, свої не приложиш.
Дуже тяжко, коли дитина не виправдовує хоч мінімальних очікувань. Всі герої виганяти, але як би це стосувалося їх , то все було по іншому.
Я за те щоб говорити, пояснювати і шукати консенсус. шукати мінімальний позитив і воно все якось потихеньку вирулить, а тим паче, коли людина старається.
Гарні диньки• 31 июля 2024
Авторе, ну в чому проблема харчуватися не вдома. Це не обов’язково ресторан. В кулінарію зашли- плов взяли, щось солоденьке, а ввечері зі всіма, те, що чоловік приготував. І грошей по мінімуму виділяйте. Якщо купувати не будете, то й під їдати ночами ніхто не буде, бо не матиме чим поласувати
Любіть в цій ситуації себе
Непереможна
• 31 июля 2024
Ответ дляМиловидна леді
Ну значить у вас все ок
Я не кажу, що в мене погано. Чоловік підробляє, по мірі поступання пропозицій, шукає роботу, по дому допомагає. Але морально важко. Ти йдеш на роботу, а 2 мужика залишаються вдома. Ти приходиш з роботи, а 2 мужика сидять вдома. Може я втомилася, того і вибішує. Відпустка тільки за 2 тижні. Може того мене ситуація і бісить.
Непереможна
• 31 июля 2024
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
У мене чоловік, нажаль, м´який. Це я розмахую шашкою над головою.
Непереможна
• 31 июля 2024
Ответ дляНе за Будка
Все може бути, і може цей одумається.
В тому і справа, що пасинок, особливо не старається. Йому зручно спати цілий день, а ночами дивитися кіно та істи.
Гжегож Бженчишчикевич• 31 июля 2024
Ответ дляНепереможна
Поки Ваш чоловік не дасть сину волшебний пендель, ні чого не поміняється, Ви для нього не авторитет.
Не за Будка• 31 июля 2024
Ответ дляНепереможна
Я про чоловіка. Бо ж кричать кидати і розлучатися
Не за Будка• 31 июля 2024
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Тут я згідна, треба добру встряску, сказати конкретно я допомагаю, але тільки нога заживе, на свої хліба.
Сапай вазони• 31 июля 2024
Ответ дляНепереможна
Я просто написала, что віговориться. Об єтом даже в посте написала.
то есть вы не ждете комментариев? тогда вы выбрали не ту площадку)
Чумачечая Весна• 31 июля 2024
Ответ дляНепереможна
Из-за пасынка? Или из-за того, чито муж 2 месяца не может работу найти?
прочитала заголовок і подумала, що маленька дитина звідкись впала)
Чумачечая Весна• 31 июля 2024
Ответ дляБелая котичка
З ким жив хлопець? У нього затримка розвитку?
затримка совісті в нього
Natal_ka91• 31 июля 2024
Ответ дляНепереможна
На холодильник замок повісити? В двері кухні замок вставити? Пасинок ночами непогано холодильник підчищає, що мене вибішує вранці на весь день.
Готуйте мінімум, прийшли з роботи, приготували-з´їли, звісно, коли вже гіпс знімуть. Зараз вже що зробити
Natal_ka91• 31 июля 2024
Ответ дляАнонім Секретар
А як же і в горі, і в радості
Де там горе і радість? Там розп**дяйство дорослого сина
Анонім Секретар• 31 июля 2024
Ответ дляNatal_ka91
Це був сарказм
Ответ дляНепереможна
Пасынок такой из-за чьего воспитания? Пусть воспитатель и отвечает. Имхо, полезнее для неудачника не вмешиваться, пока сам не попросит и не захочет меняться.
Конечно, жить непросто, но если ему дуть в попу дальше, то парень испортится окончательно. А ведь жизнь его уже начала возвращать в нормальное русло тумаками.
Ответ дляНепереможна
Я це зрозуміла, коли намагалася дати якусь освіту чи допомогти з роботою.
Не надо ему помогать с работой. Он сам должен захотеть иметь работу и быть нормальным работником. Квартиру ему нужно было не покупать, а снять. А так у него квартира, которая многим приличным людям-трезвенникам и не снилась в перспективе, потому что на неё заработать почти нереально за десятилетия.