Сонячний день• 31 июля 2024
От як з цим жити. Все гаразд і не гаразд.
вже добрий десяток років борюсь з апетитом.
Пройшла купу лікарів, аналізів, лікувань, вітамінів, бадів,...та що завгодно вже було...але питання апетиту не відпадає.
я голодна. в моєму мозку просто не спрацьовує "функція насичення". так таке є. це проблема назавжди і побороти (приглушити) можна її хіба що сильними антидепресентами, але ж знову таки, вбити себе такими ліками чи стати напівнаркоманом...таке собі задоволення
пройшла ендокринолога, вона проблем не бачить, аналізи, гормони всі в нормі.
гінеколог - так, є полікістоз. АЛЕ вже кілька років добилась нормального циклу. нічого не турбує.
Але з аналізами все добре.
навіть онкомаркери здаю час від часу.
У психолога була (правда онлайн)
Збалансоване харчування , багато овочів, інтервальне голодування, правильне розподілення "Білки-жири-вуглеводи" . Багато води - мінімум 3 літри в день. Тепла вода зранку..я все пробувала і все роблю... я давно забула що таке фасту фуд, майонези, соуси, ковбаси і тд....солодощі, борошно, цукор.
їм в 97% лише правильну їжу.
Також спорт є, активно займаюсь. Біг - 8 км, руханка, плавання , велосипед.
ще до війни якось більш менш трималась. Але потім просто...час від часу просто жор.
Особливо як приходжу після роботи додому.
Дівчата...я не знаю, куди вже йти? що з цим робити. як добитися балансу в голові і балансу в їжі.
я не можу сказати, що багато набрала. Ваги не видно, бо м"язи є. гардероб свій не оновлюю, бо у все влажу. Але 5 кг стабільно в плюсі...
Допоможіть, підтримайте, бо в мене відчай.
Але з аналізами все добре.
навіть онкомаркери здаю час від часу.
У психолога була (правда онлайн)
їм в 97% лише правильну їжу.
Сонячний день
• 31 июля 2024
Ответ дляКто крайний?
при рхп не потрібні оті дієти авторці. в неї нема почуття голоду. і насичення не буде на кето. я знаю що пишу. їй треба нормальна психотерапія переїдання, або прийняти себе пончітою а-ля холоденко натусєчка, що також цілком норм варіант - не всім треба бути худими
я не знаю. зараз війна - упали фінансові можливості. я розцмію що психолога собі не можу дозволити.
Якесь пекло. нема виходу
Тётя Хрюша• 31 июля 2024
Ответ дляКто крайний?
ну у меня тоже компульсивное переедание, и именно кето мне очень хорошие результаты дало. потому что жирного трудно переесть
Кто крайний?• 31 июля 2024
Ответ дляТётя Хрюша
легко переїсти жирне! я сиру твердого могла легко і кіло зїсти.. не вигадуйте.
Тётя Хрюша• 31 июля 2024
Ответ дляКто крайний?
за день только кило сыра? сыр это молочка. в кето нельзя есть столько сыра. Там правильные жиры. и Чуства голода нет, понмаете? нет желания жевать.
я свой опыт написала, хочет автор может попробовать
при чем у меня и сестра и дочка в кетозе, и все мы жуткие ночные жрицы по жизни
Кто крайний?• 31 июля 2024
Ответ дляСонячний день
Якесь пекло. нема виходу
ви тріль? на жрачку у вас є можливості, а на психолога жалко))
пекло - то ваша фантазія про безвихіддя, все можливо - вам потрібен перефокусуватися, це лише класний експерт поможе
Кто крайний?• 31 июля 2024
Ответ дляТётя Хрюша
за годину-дві
автор не зможе керуватися правилами і обмеженнями! вона ж саме про це пише! вона не зможе наїстися обмеденою дозою. ’не можна’ в її випадку лише підсилить потім бажання переїсти!
Тётя Хрюша• 31 июля 2024
Ответ дляКто крайний?
за годину-дві
она не пробовала, я же тоже так думала!
я на ПП не могла долго держаться, и на всех любых ограничениях тоже. думала и с кето так будет, но нет - организм полностью переходит с инсулинового питания на кетоны, и это на мозг тоже влияет. не посылает инсулиновые запросы в мозг., ну не тянется рука к еде
вобщем пока не попробуешь - не надо говорить о - не сможет
Зоркая Зорро• 31 июля 2024
Ответ дляСонячний день
проблема в тому, що не живу сама. Ще є дитина...і не ми не одні в квартирі. холодильник спільний...тому знову таки обмежень особливо не можу поставити. бо інші діти та бабуся їдять все підряд(((
закохатись в когось
безнайдійно
Тётя Хрюша• 31 июля 2024
Ответ дляКто крайний?
за годину-дві
ну если Вы сможете съесть полкило сала, банку оливок и тазик салата, плюс три авокадо за день - то отлично, будете в кетозе и наеденная))
но+ 5 кг на весах не будет
автор не писла, что не может ограничить круг продуктов, наоборот она много уже чего исключила. Суть я так поняла в порциях
я вначале ела очень большие порции на кето, сейчас как котенок, сама удивляюсь
но+ 5 кг на весах не будет
Леннон_Жив!• 31 июля 2024
Рхп у вас, як і в мене. Поки не знайдете,що ви заїдаєте і проробите проблему, мабуть, діла не буде.
Я все життя худію/товстію, не маю стабільності на жаль.
Ответ дляКто крайний?
дієта безгрошівям. неблагодаріте)
я серйозно. коли в мене настав період боргів і фінансових складнощів, не сильно то і переїдала. їла лише пшничну кашу артек. так, по ціні вона найдешевша
тож, візьміть аскезу - рік їжте лише так +полівітаміни чи якісь добавки персональні, а все інше донатьте на зсу.
за рік прийде суттєве переосмислення.
і так, я психолог.
за рік прийде суттєве переосмислення.
і так, я психолог.
коли у мене було безгрошів´я, то я теж іла кашу Артек. Постійно голодна і постійно хочеться істи. Віз запаху м´яса свідомість умудрилася втратити.
Результат + 3 кг за 2 місяці безгрошів´я
НеКонец-Света• 31 июля 2024
Ответ дляКто крайний?
не займайтеся фігнею. про ці лептини і греліни я 15-20 років тому також чула, але толку мало. тільки тривала психотерапія по дорощуванню внутрішнього дорослого. а не оце все жертвенне скиглення
Я не займаюся) в мене все Ок)
Кто крайний?• 31 июля 2024
Ответ дляЛеди_Мэри
іли лише кашу артек (максимум 10хв варену, не розварену, це важливо) і без всяких зажарок і прочого?
Кто крайний?• 31 июля 2024
Ответ дляТётя Хрюша
но+ 5 кг на весах не будет
я в теме 25 лет. но ви продолжайте меня учить)
Тётя Хрюша• 31 июля 2024
Ответ дляКто крайний?
Да ради бога ,отговаривайте автора, пусть не пробует ничего.
ПАЦАНКА О• 31 июля 2024
Ответ дляКто крайний?
дієта безгрошівям. неблагодаріте)
за рік прийде суттєве переосмислення.
і так, я психолог.
за рік прийде суттєве переосмислення.
і так, я психолог.
Хуй#вий ви психолог
Сонячний день
• 01 августа 2024
Ответ дляКто крайний?
на їжу я витрачаю не більше 3000 грн в місяць - це на двох з дитиною . тому що нічого такого не вживаю. і дитина так само. все просте мясо, каші, овочі самі дешеві : капуста, морква, цибуля.