Звезда в шоке• 01 августа 2024

Сину 8 років

Чи може бути депресія в такому віці, як розпізнати, на що звернути увагу
Крошка Енот• 01 августа 2024
С чего вы взяли что у него депрессия? Что вас настораживает?

Отчебучкина• 01 августа 2024
А какие признаки, невроз может быть, был стресс?
Дама_из_рекламы• 01 августа 2024
Узнавайте у психиатра.
Я помню, что начиная лет с семи, я уже чувствовала свой депрессивный фон, но осознания, что это, как у ребёнка, у меня не было.
Депрессией я болела около 12 лет.
Цигарний шланг• 01 августа 2024
Конечно может! И не только депрессия, все что хочешь может быть.
Для начала попробовать поговорить с ребенком, может его кто то булит и он боится вам сказать, просто закрылся в себе. Может влез куда не надо, натворил дел и боится признаться. Вариантов миллион. Если сами не справитесь, то идите к психологу. Но точно не оставляйте без внимания ситуацию, последствия могут быть не предсказуемые.
ВсеЧетко• 01 августа 2024
Может конечно
В любом возрасте может
Протру пилюку• 01 августа 2024
А як саме проявляється? Діти в такому віці, навпаки, життєрадісні
Отчебучкина• 01 августа 2024
Пробовать поговорить, чтоб он рассказал что беспокоит. Может детский психолог, может есть значимый взрослый которому доверяет и расскажет.
Или у вас прифронтовой район, стресс от взрывов, переезд в другую страну и тд. Что то стрессовое было очень. Здоровья ребенку!
Файна пані• 01 августа 2024
То, что вам кажется депрессией, может быть дебютом психического заболевания. Обратитесь к врачу.
Отчебучкина• 01 августа 2024
Был какой то сильный стресс, можно подключить детского психолога

автор Звезда в шоке • 01 августа 2024
Ответ дляПротру пилюку
Ми живемо в приватному будинку, тут поки що малозаселена ділянка і дітей не так багато, відповідно погуляти немає з ким, їздимо в парки/на майданчики, гуляємо тут по місцкевості, є брат/сетра одного віку двоюрідні, бачимось з ними, але ж не кожен день, в школі все норм, зараз був у бабусі на канікулах і повернувся додому на тиждень, хоче назад , відвезем, в бабусі є перегин із планшетом, з самого ранку ще не встиг сходити в туалет і потім години 3 ігри і відео, потім після обіду і увечері, дуже багато планшету, зараз відмінили, сказали візьмем паузу, у вільний час від прогулянок замість ігор з іграшками, чи катання на велосипеді, малювання,?вигадування чогось, що робив раніше, просто лежить годинами і нічого не хоче, каже я втомився і хочу полежати, часто засинає вдень, коли є контакт з дітьми вмикається, бігає, але може потім сказати ходімо вже додому.
Иванка Бур• 01 августа 2024
Так вы забрали у него планшет и ему скучно
автор Звезда в шоке • 01 августа 2024
Ответ дляИванка Бур
Ну не до такого ж рівня, щоб лежати годинами і впадати в сон
Дама_из_рекламы• 01 августа 2024
Ответ дляЗвезда в шоке
Похоже, что ему просто скучно от безделья. И он спит от нечего делать.
Броніки для Моніки• 01 августа 2024
Да, в 8-11 якраз починається перехійний період, гормони, у кого як.в когось з 8 вже. У нас як раз в 8.8 почалось. Це передпідлітковий період, може бутм дуже важким. Ми зверталися до психіатра, потім вона ще до невролога направляла. Слідкуйте за поведікою, може у вас пройде без ускладнень.
дамаБезСобачки• 01 августа 2024
Я би загрузила спортом хлопця. Є спорт.секції у вас? Плавання, дзюдо. Якщо ні, то виходьте на пробіжку, потім вправи на руки, прес з гантельками
Я таке знаю• 01 августа 2024
Планшет точно забирати, це вже залежність якась, від того і депресивний стан. Але, звичайно, не просто забрати, а максимально завантажити альтернативами
дамаБезСобачки• 01 августа 2024
Залучайте його до спільної праці у дворі вашої садиби, допомоги. Лежить і спить днями - то щось таке.. чому ви називаєте це депресія? Депресія- захворювання. Схоже на лінь) нехай читає книги як альтернатива планшету
автор Звезда в шоке • 01 августа 2024
Ответ длядамаБезСобачки
Увесь навчальний рік ходимо в басейн і на айкідо, період канікул - святе
дамаБезСобачки• 01 августа 2024
Ответ дляЗвезда в шоке
У 8 річок енергії вагон! Нудно йому. Тоді велик, хай майструєьщось, складає конструктор