Незнакомлюся• 01 августа 2024
У вас є борги на кредитці?
Яка сума?
Котя_люлю• 01 августа 2024
весь місяць живу оплачуючи всі витрати кредиткою - наступного місяця завжди закриваю з зп, в % не попадала ніколи. Мені так зручно для планування бюджету і покупки доларів з зп + кредитна історія гарна за всі роки.
Ваша прЭлесть• 01 августа 2024
Ответ дляКидстаффовна
та там уже больше 100 тыс набежало. никто такую сумму отдавать не будет. тело согласна погасить. плюс на лапу трошки.
Так не бывает. На чью лапу?
Шукаю стакан• 01 августа 2024
Немає кредитів і не було за 40 років, але є люди, які повлазили в кредити і в мене позичили і не віддають
Кидстаффовна• 01 августа 2024
Ответ дляВаша прЭлесть
Так не бывает. На чью лапу?
бывает. то вы не знаете.
Ваша прЭлесть• 01 августа 2024
Ответ дляКидстаффовна
бывает. то вы не знаете.
Так чего вы до сих пор не дали на лапу?)
Сокодавка ще та• 01 августа 2024
Тисяч 25-30 завжди є. Але в межах льготного періоду. Потім перекриваю
Кидстаффовна• 01 августа 2024
Ответ дляВаша прЭлесть
брату так кредит закрыли. те знакомые выехали. вроде через суд можно, чтобы проценты списали. ищу пока.
Ваша прЭлесть• 01 августа 2024
Ответ дляКидстаффовна
А вас коллекторы не долбят?
Сокодавка ще та• 01 августа 2024
Ответ дляКидстаффовна
То в вас там все сімейство таке?
Кидстаффовна• 01 августа 2024
Ответ дляСокодавка ще та
То в вас там все сімейство таке?
не все. только половина. а вы не зарекайтесь.
Сокодавка ще та• 01 августа 2024
Ответ дляКидстаффовна
Я й не зарікаюсь
я Кукарача• 01 августа 2024
Не было никогда кредитки да и кредитов тоже) но в нынешних реалиях не зарекаюсь- может ипотеку на новый дом возьму)
Мать драконов• 01 августа 2024
Є,але умовний.Тому що власні гроші в мене є Я майже не ношу готівки,всюди розраховують кредитками.За місяць набігає 30+ тисяч.
В кінці просто перекидаю з зарплатної на кредитку,без відсотків
Леннон_Жив!• 01 августа 2024
В этом месяце чувствую, будет, но если и будет, то перекрою до окончания льготного периода
Мой завтрак• 01 августа 2024
Всегда. Примерно в размере месячного дохода.
Чтоб иметь возможность погасить и снова в кредит влезть.
Перша леді колгоспу• 01 августа 2024
Ответ дляСокодавка ще та
Тоже самое иногда и у меня
Кава з адреналіном• 01 августа 2024
Ответ дляКотя_люлю
Теж так
Зубная фея• 01 августа 2024
Немає кредитки. Колись 4 роки тягнулося не могла закрити повністю, після того як закрила більше не користувалась ніколи
Мать драконов• 01 августа 2024
Ще в мене по кредитками набігає десь біля 500грн кешбеку.Тому люблю кредитками розраховуватись.