Баба на горошині• 02 августа 2024

Вибір, допомогти одним, а самим триматись за соломинку

Ситуація з дітьми. Є старші діти які хочуть виїхати з України (але просять зайняти гроші на це все) але віддадуть на протязі приблизно 1 року. Я сама лишусь з 2 молодшими (15 та 12) дітьми в Україні, але без грошей.
Результат:
вже голосів: 601
340 (56.57%) Ні, заначка має бути
261 (43.43%) Дати гроші, пусть їдут
Несу добро людям• 02 августа 2024
Выехать всем, не?

автор Баба на горошині • 02 августа 2024
Ответ дляНесу добро людям
Выехать всем, не?
Є ще мама пенсіонерка...вона важко ходить.
Зоряний Шлях• 02 августа 2024
А старшим скільки?
Ответ дляЗоряний Шлях
А старшим скільки?
23 і 25
Зоряний Шлях• 02 августа 2024
Ответ дляБаба на горошині
23 і 25
Дівчата, я так розумію. Нехай працюють самі і тобі їдуть. Як це залишити вас без грошей зовсім
Оновлена версія• 02 августа 2024
Дорослі діти, в деяких в цьому віці вже свої діти є і відповідальність за них. Ви їх виростили, базу дали, тому якщо вирішили їхати закордон, то хай розраховують самі на себе.
Тим паче, у вас є обовʼязки перед неповнолітніми дітьми. Старші самі собі на їжу заробити зможуть, а підлітків маєте ви утримувати
Луноликая Вика• 02 августа 2024
капец, в таком возрасте уже родителям помогают.
нет конечно. хотели б сами заработали давно. возможностей выехать и устроиться было тьма. причем за копейки

Оновлена версія• 02 августа 2024
Ответ дляЛуноликая Вика
Я б в такому віці і не додумалась у батьків просити. Хіба б що на бізнес. Але автор краще знає своїх дітей. Може, вони вже працюють і відразу після приїзду стануть до роботи і ту позику відразу віддадуть. Треба дивитися, якими якостями вони володіють, їх рівень усвідомленості і відповідальності
Шалена невинність• 02 августа 2024
Діти тут працюють?
Мексиканочка• 02 августа 2024
Якщо це дівчата, то зараз щоб десь під тимчасовий захист поїхати в якусь країну багато грошей не треба, самі впораються. Якщо хлопці і треба виїхати за будь-яку ціну, то мабуть логічно було б допомогти їм. Наразі ситуація як на мене така.
тогдалия• 02 августа 2024
Я б старалася дати,хіба вже край,не змогла б.Просто,сама з дітьми все життя і в сестри позичала не раз на великі покупки.Дуже полегшувало мені це життя,але я завжди по 2-м роботам,що б скоріше віддати
Фляшунька• 02 августа 2024
Автор, ви дивна. Не вмієте розставляти приорітети ? Може, ви знаєте як жити с двома молодшими дітьми без грошей. Я - ні.Старші діти вирішили - хай на себе і покладаються. Взагалі, тема дивна.
талый снег• 02 августа 2024
Я бы дала деньги.
Міс Всесвіт• 02 августа 2024
Спочатку думала дати, бо чомусь вирішила що старшим 18. Старшим ого-го вже, щоб розраховувати тільки на себе. На Вас ще мама-пенсіонерка. Тому гроші не давати, тільки на білет, але вони й самі можуть заробити в Україні на поїздку.
Снегопадка• 02 августа 2024
Ответ дляталый снег
Я бы дала деньги.
І я б дала. Вони ж теж діти. Ви ж працюєте? Значить не без грошей будете повністю. Я розумію, що без заначки. Але ж багато хто живе від зарплати до зарплати. А діти ж віддадуть. Хоча, я не знаю Ваших дітей.
Дивне створіння• 02 августа 2024
Ответ дляЗоряний Шлях
Хлопці?
Снегопадка• 02 августа 2024
Ответ дляМіс Всесвіт
А там на перших порах? В мене племінниця виїжджала, то першу виплату дали через 3 місяці.
Міс Всесвіт• 02 августа 2024
Ответ дляСнегопадка
Дітям 23 і 25. Вони самі здатні подбати про себе. В тому числі заробити для перших міс.в Україні. Обдумати і вирішити чи їхати, як і коли. Вони дорослі, а у мами зобов´язань вище голови.
Дивне створіння• 02 августа 2024
Ответ дляМіс Всесвіт
Може то хлопці

Ms. Dolly• 02 августа 2024
Ответ дляДивне створіння
Може то хлопці
Й що? Хлопці не здатні заробити?
Авторе, а про яку суму йде мова?
Дивне створіння• 02 августа 2024
Ответ дляMs. Dolly
Й що? Хлопці не здатні заробити?
Авторе, а про яку суму йде мова?
Якщо хлопці- то приблизно 15-17 тисяч долл. Ви в 23 роки вже мали такі гроші?
А, ну це ж світ рожевих поні. Тут всі у 19-20 років вже самі собі на квартири заробили в центрі міста в новобудові.
забиякина• 02 августа 2024
Ответ дляБаба на горошині
Як варіант разом з нею. Інший варіант: старші діти зобов´язуються забрати молодших через 1-2 роки чи прямо зараз.
Які у вас стосунки в сім´ї?
Дивне створіння• 02 августа 2024
І автора немає 😂
Якої статі ті діти- придумайте самі. І по тролячій схемі ще є підлітки та мама- пенсіонерка
Міс Всесвіт• 02 августа 2024
Ответ дляДивне створіння
Автор, не пише, що вона хоче вивезти хлопців з України за гроші.
Дивне створіння• 02 августа 2024
Ответ дляМіс Всесвіт
Вона взагалі нічого не пише 😂
Так точно!• 02 августа 2024
Люди едут без ничего сейчас. Устраиваются на работу, налаживают быт и живут. На крайний случай, можно взять кредит в том же ПриватБанке или моно, и так же в течение года погасить.
У вас на руках трое(!) подопечных. Конечно, финансовая подушка должна быть.
Ms. Dolly• 02 августа 2024
Ответ дляТак точно!
Возможно, это сыновья и бесплатно им не выехать
Диверсификация• 02 августа 2024
Ответ дляБаба на горошині
23 і 25
Извините, но хай гуляют. Честно. В состоянии уже себе заработать. Как это, вас с детьми оставить без денег. Дайте максимум то что сможете, чтоб не остаться голодными.
Аноним_• 02 августа 2024
Ответ дляБаба на горошині
23 і 25
Автор, если это старшие сыновья, почку бы продала но деньги детям на выезд нашла бы. Если дочери, обойдутся. Максимум помогла бы на дорогу, так как проезд уже сейчас не как в начале войны (когда, можно было и бесплатно докатиться с ветерком на нежных руках волонтеров).
Ответ дляАноним_
Зять і дочка ( сваха теж долучається) але він у неї один