Баба на горошині• 02 августа 2024
Вибір, допомогти одним, а самим триматись за соломинку
Ситуація з дітьми. Є старші діти які хочуть виїхати з України (але просять зайняти гроші на це все) але віддадуть на протязі приблизно 1 року. Я сама лишусь з 2 молодшими (15 та 12) дітьми в Україні, але без грошей.
Результат:
вже голосів:
340 (56.57%)
Ні, заначка має бути
261 (43.43%)
Дати гроші, пусть їдут
Леопардові панчохи• 02 августа 2024
Ответ дляДивне створіння
И за сколько физрук в школе может заработать 10 тыс долл?
Дивне створіння, физрук в школе на брони. Ему не надо выезжать. А зарабатывает тренером в спортклубе, во вторую смену.
Нормально зарабатывает, у тещи не побирается.
Болтушка Му• 02 августа 2024
Його ж не призвали, нехай працюють в Україні, а через півроку думаю, що вже все скінчиться, а платити, щоб вивезти - погана ідея.
Працівниця року• 02 августа 2024
Ответ дляБолтушка Му
Ага, через 2-3 тижні закінчиться.
Його не призвали, бо йому 25, а раніше не призвали до 27.
Крию матом страшно• 02 августа 2024
Ответ дляМона Лиза
Вона пише, що їй треба взяти ці гроші в борг самій і потім дати дітям в борг
Жесть, тоді краще вже за менших дітей думати.
Укр_жіночка• 02 августа 2024
Ответ дляБаба на горошині
Зять і дочка ( сваха теж долучається) але він у неї один
У мене така ж ситуація, тільки навпаки - син з невісткою. Мені й в голову не прийшло перекласти затрати на свого сина на сваху. Ви напишіть, якщо у вашої свахи вийде вас нагнути, то може й я спробую
Працівниця року• 02 августа 2024
Ответ дляУкр_жіночка
Мова якщо що йде про борг. Ваша сваха не дасть в борг?
Укр_жіночка• 02 августа 2024
Ответ дляПрацівниця року
Залишити її з дітьми без грошей, щоб жили з кредитки? Теж не приходило в голову.
Леопардові панчохи• 02 августа 2024
Ответ дляДивне створіння
С документами на зачисление, которые выдали в сентябре
В августе уже не выпускали
Ага, это отпетое лицемерие было.
А люди запомнили, как «студентов выпускали». Выпустили липовых, с купленными доками. А реальные выехать не смогли, потому что к моменту зачисления дпс уже не выпускала.
Працівниця року• 02 августа 2024
Ответ дляУкр_жіночка
Ну де ви таке читаєте?
Автор же написала, не кредитка. Це заначка, відкладені гроші, якими вона не користується. Вони відкладені про всяк випадок.
Леопардові панчохи• 02 августа 2024
Ответ дляДивне створіння
Ну а у автора не так
Все люди разные, у всех разные условия для жизни, разный доход. Не все работают с 15 лет за зп 8 тыс долларов и не все дети миллионеров
Так тем более странно у одинокой женщины с детьми просить. У 25ти летнего здорового без детей нет, а у нее есть, вот забавно.
Ёшки_Матрёшки• 02 августа 2024
Я б дала помірну суму (пару тис, наприклад) і сказала б що не можу дати більше, бо у вас ще двоє дітей. В такому віці вже має бути соромно брати гроші у мами і діти повинні самі знайти вихід або позичити у когось іншого.
inneska-85• 02 августа 2024
Ответ дляБаба на горошині
ни в коем случае не одалживать никакие деньги. хотят выехать-пусть собирают, работают и выезжают. вам надо думать о себе,о младших и маме.
Працівниця року• 02 августа 2024
Я оце зрозуміла, як мені пощастило з сім´єю. З батьками і свекрами. Це найперші люди, до яких ми можемо звернутися по допомогу і яким вже ми допомагаємо.
Мені і в голову не приходило, що мій дорослий син не може звернутися до мене, а має шукати в когось іншого.
Ну то таке, на смак всі фломастери різні
Синди Кроуфорд• 02 августа 2024
Ответ дляСкажений гудзик
Зять же дочку буде забезпечувати за кордоном, тому це важливо
С чего вы взяли?там приходится наравне работать и могут вообще разойтись
Кидстаффовка• 02 августа 2024
Какова вероятность, что вам в ближайший год понадобятся эти сбережения?
Тратили что-то из этих денег в прошлом году? В позапрошлом ?
Куда собрались ехать дети? Они уверены, что за год отложат $10 и вернут?
Нічний дожор• 02 августа 2024
Ответ дляОновлена версія
Дорослі діти, в деяких в цьому віці вже свої діти є і відповідальність за них. Ви їх виростили, базу дали, тому якщо вирішили їхати закордон, то хай розраховують самі на себе.
Тим паче, у вас є обовʼязки перед неповнолітніми дітьми. Старші самі собі на їжу заробити зможуть, а підлітків маєте ви утримувати
У меньшинства дети в этом возрасте есть.
А так а этом возрасте ещё в универе могут быть
В гости звали?• 02 августа 2024
Если б был ребенок один то без вопросов, а дать в вашем случае категорически нет, вам нужно думать о младших, а о старшей должен думать ее муж
Скажений гудзик• 02 августа 2024
Ответ дляСинди Кроуфорд
Розійтися можуть всюди, але в чоловіків більше можливостей заробітку
Гадаю_По_шнуркам• 02 августа 2024
Ответ дляБаба на горошині
Зять і донька
ні,не робіть дурниць. зять хай працює. бо вас кинуть і про вас забудуть.гроші просеруть. погано що вони знають,що ви їх маєте. гроші мусять мати 1 власника
Гадаю_По_шнуркам• 02 августа 2024
Ответ дляСнегопадка
І я б дала. Вони ж теж діти. Ви ж працюєте? Значить не без грошей будете повністю. Я розумію, що без заначки. Але ж багато хто живе від зарплати до зарплати. А діти ж віддадуть. Хоча, я не знаю Ваших дітей.
ви наївна дурепа))) де гарантія що вони віддадуть?а не просеруть? а як автора завтра виженуть з роботи і є 2 неповнолітніх,хто їх годуватиме? стара мати+ 2 неповнолітніх.?? ось такі дурепи згодом лишаються з голими сраками,але віддай двом ДОРОСЛИМ .чому не зібрали вони,не відклали.?
Летчица• 02 августа 2024
Ответ дляКаллипсо
Дале несовершеннолетних детей и мама пенсионер, у зятя есть свои родители. Сегодня зять, а завтра никто
С таким отношением лучше ему развестись
Бараболька• 02 августа 2024
Ответ дляПрацівниця року
А мне в голову не приходило чтоб сын у меня деньги занимал. 30 лет малышу. Универ закончил и пошёл работать. Мне помогает когда с бабушкой проблемы. А чтоб я занимала или деньги давала.... я и сама в 23 была самостоятельная . У мамы деньги просить? Та ну
Скажений гудзик• 02 августа 2024
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
Отакі як ви потім залишиться самотніми озлобленими бабками. Допомагати в сім´ї це нормально
Летчица• 02 августа 2024
Ответ дляМульйонерша
А не мама зятя должна спасать его жизнь?
Так она и спасает, но тогда, по такой логике, в декрете и в принципе дочь автора она должна содержать, а не зять.
Гадаю_По_шнуркам• 02 августа 2024
Ответ дляСкажений гудзик
не залишилася))) все добре.діти люблять,поважають,дбають. і розраховували НА СЕБЕ, а не на маму.
Летчица• 02 августа 2024
Ответ дляКукусики
Зять не вмирає прямо сьогодні, що його потрібно ’спасать’
Зять дорослий, у зятя є свої батьки/рідня.
Якщо вважає що йому щось загрожує - нехай ’рятує’ себе своїми силами
Ну пока повестку не дали, а это может произойти в любой момент. Т.е. нормально было бы, если бы на месте него была дочь автора и муж с родственниками сказали ей самой со своей родней искать деньги на выезд?)
Гадаю_По_шнуркам• 02 августа 2024
Ответ дляКидстаффовка
бабка померла,автора вигнали з роботи.Де брати?
Баба на горошині
• 02 августа 2024
Ответ дляБараболька
Блін мамашки, тож просять не на просрать!!! Що дописують ще всяку фігну у вигляди просрати, кинути
Крию матом страшно• 02 августа 2024
Ответ дляБаба на горошині
В кредит лізти не буду, але все що є віддіти
Автор,це теж небезпечно. Добре подумайте, детально переговоріть з донькою і зятем,за себе теж скажіть - все ж два підлітка, хвора мама. Надто ненадійне у Вас самої становище теж. Гарно все зважте і переговоріть