ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 02 августа 2024
Відпустка і робота
Чи повинна у відпустці бути на телефоні і працювати віддалено? Займаю керівну посаду, ще є начальник
Результат:
вже голосів:
61 (87.14%)
Ні
9 (12.86%)
Так
Швидка Настя• 02 августа 2024
По закону не должны, но если вам дорога работа, то по обстоятельствам. Договаривайтесь с начальником.
Горлаю зрання• 02 августа 2024
Ні, але можна проконсультувати якщо щось таке, чого можуть не знати інші
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ
• 02 августа 2024
Ответ дляШвидка Настя
Зп копійки, не вартує того, але працюю
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ
• 02 августа 2024
Ответ дляМанка Я
В смысле работать удаленно?
А зачем тогда в отпуск идти?
Така робота
Манка Я• 02 августа 2024
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
Така робота
Нет такой работы.
Есть кзот и закон об отпусках, он регулирует все эти вопросы.
Все остальное - незаконно.
сказочное_Бали• 02 августа 2024
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
Така робота
Таке ваше ставлення, а не робота
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ
• 02 августа 2024
Ответ длясказочное_Бали
Таке ваше ставлення, а не робота
Відключити телефон?
Залізна пані• 02 августа 2024
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
Така робота
Ви зараз хочете щоб вас похвалили, пожаліли, чи насварили ?
За копійки я б такого не робила ! А вам може і подобається, може ви альтруїст-мазохіст-сонцеїд
бибизяна• 02 августа 2024
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
Така робота
Незаменимых нет.
Все можно решить без вас, просто легче заеб….ть вас чем самим разбираться.
В след раз перед отпуском предупреждайте что вы уезжаете и будете без связи. И все.
Звоночек• 02 августа 2024
Зарплата не велика але в мене гарний колектив, який по необхідності допомагає, тому я майже завжди на зв’язку, коли щось невідкладне можу і попрацювати, не проблема.
сказочное_Бали• 02 августа 2024
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
Відключити телефон?
А телефон у вас виключно робочий? Тоді відключайте. Може побачите, як то класно, і наступного разу вже і без відключення вийде.
бибизяна• 02 августа 2024
Ответ дляЗвоночек
Просто нормальные коллеги стараются минимально тревожить людей в отпуске. А есть такие, которые по каждому пуку будут наяривать
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ
• 02 августа 2024
Ответ длясказочное_Бали
Да , личный он же и рабочий.80 звонков в день
бибизяна• 02 августа 2024
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
Рабочий оставляйте на работе в след раз
сказочное_Бали• 02 августа 2024
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
Ну, на що заслуговуєте, те й маєте.
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ
• 02 августа 2024
Ответ длясказочное_Бали
Ну, на що заслуговуєте, те й маєте.
Такая работа, при чем здесь это?!
сказочное_Бали• 02 августа 2024
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
Такая работа, при чем здесь это?!
Дійсно, до чого тут ви до вашої роботи 🤔?
бибизяна• 02 августа 2024
Отпуск это отпуск, а не удаленная работа. Он и оплачивается не так, как рабочие дни. А вы по сути как на работе. Что это за отпуск?
ГонУрова дівка• 02 августа 2024
я у відпустці просто або виключаю тел,або не беру. Бачу,що телефонують і не беру. мене нема. Відучила дзвонити у відпустці. а хто бере,відповідає,то так і звикли телефонувати і телефонують по сей день по всякій дурні.
Пускаю бісики• 02 августа 2024
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
Зп копійки, не вартує того, але працюю
За копійки точно не повинні. Якщо Ви до відпустки всі свої справи зробили, то спокійно відпочивайте
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ
• 02 августа 2024
Ответ дляПускаю бісики
Така робота,що її ніколи не переробиш
Обнимашкина• 02 августа 2024
Моя начальниця (вона ж і власниця бізнесу) завжди просила, щоб відпустка була відпусткою, а не купою проблем. Всі мої замовники автоматично були у неї, а її у мене, на відпустку.
Якщо ваш начальник цього не розуміє, а ви не в змозі це донести - то навіщо така робота? Яка не дає часу на відновлення. Всі ми живі люди і маємо бути продуктивними там, де потрібно. Без хорошого відпочинку, ваша продуктивність буде падати. Ще розумію коли це свій бізнес, а так - ні. Ставте особисті кордони.
Пускаю бісики• 02 августа 2024
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
Така робота,що її ніколи не переробиш
Тоді всі питання після відпустки
Ванна Тазиковна• 02 августа 2024
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
Відключити телефон?
Скажіть що відпочиваєте далеко в горах без звізку та інета.