ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 02 августа 2024
Відпустка і робота
Чи повинна у відпустці бути на телефоні і працювати віддалено? Займаю керівну посаду, ще є начальник
Результат:
вже голосів:
61 (87.14%)
Ні
9 (12.86%)
Так
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ
• 02 сентября 2024
Ответ дляМорковку дай
Ми звідки знаємо ваші умови і специфіку.
До чого тут умови? Відпустка на те і відпустка
Морковку дай• 02 сентября 2024
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
То до чого ваша тема якщо ви і самі все в курсі?
Карапулька• 13 сентября 2024
Дивлячись як Ви, як керівник все організували. Я перші 2 роки коли стала керівником і в відпустку працювала. А потім з досвідом коли розпланувала проєкти, підтягнула задачі, деякі моменти делегувала і все чудово і на 2 тижні їзжу. Так можуть запитати щось в месенджері принципове, але то таке.