Цвірінь• 02 августа 2024
Чобітки з запахом, кому?
Шо за прикол, хто знає? Нащо вони?
Раз одела не бу• 02 августа 2024
Ароматизований матеріал, є така серія взуття, пахне приємно і для дорослих є і коштує дурних грошей
Губки-уточкой• 02 августа 2024
У меня были мелисса шлепки
Воняли мылом пипец, тяжеленные - обула один раз и вынесла на мусорник
Белая котичка• 02 августа 2024
Ответ дляРаз одела не бу
Это вы про Melissa?
Сиджу тихенько• 02 августа 2024
Я свої Мелісса відносила, в´єтнамки з квіткою. Але мода на них пройшла
Цвірінь
• 02 августа 2024
Так там розмір дитячий, але з каблуком. Тобто це не справжнє взуття.
ЛюблюДевчонок• 02 августа 2024
Я носила кроссовки- супер .
Нога почти не потела.
Но не выдерживали жаркого асфальта .
Подошву начало вести.
Нога почти не потела.
Но не выдерживали жаркого асфальта .
Подошву начало вести.
Верочка 100%• 02 августа 2024
Ответ дляЦвірінь
Чому не справжнє?. У моєї є резинові чоботи з каблуком. Приблизно такий розмір.
ВільнаНазавжди• 02 августа 2024
Ви на приколі...Сучасні шкарпетки , теж ароматизовані. За пів року нічого не почуєш. Певно, там є щось, проти поту...
Люблю порядок• 02 августа 2024
Ответ дляВільнаНазавжди
На приколі ви . В мене Melissa куплена в Америці 2021році , до сих пір пахнуть . Мию часто дуже .
ВільнаНазавжди• 02 августа 2024
Ответ дляЛюблю порядок
А в мене шкарпети. Вже другий рік. Аромат не зникає.
Гарного вечора)
Люблю порядок• 02 августа 2024
Ответ дляВільнаНазавжди
Гарного вечора)
То ми про взуття а не про шкарпетки 😂я тільки не зрозуміла , ваших смс і чому вам здалося що я на приколі 🤦♀️
ВільнаНазавжди• 02 августа 2024
Ответ дляЛюблю порядок
Технології...
Гарного вечора)) І безхмарного неба))
Люблю порядок• 02 августа 2024
Ответ дляВільнаНазавжди
Технології...
Гарного вечора)) І безхмарного неба))
У вас все норм я сподіваюсь 🤞бо ви такі несете . Передивіться що я написала . Ваш коментар мені ні до чого взагалі .
Иванка Бур• 03 августа 2024
Ответ дляВільнаНазавжди
Технології...
Гарного вечора)) І безхмарного неба))
Хмари і дощ потрібні:)