Жена_КотораяСтена• 02 августа 2024
Дівчатка, ким працюєте?
Не всі ж працюють на роботі своєї мрії чи за покликанням. Як обрали чи чим ви керувались коли влаштовувались на роботу?
Мабуть запізно думати про кар‘єру в 33, але спрошу таки.
Забула що?• 02 августа 2024
Ответ дляVictory23
Привет,коллега.И как успехи?
Жопа горить стабільно
Молчавочка• 02 августа 2024
Ответ дляМафиозная
мріяла багато ким бути
перестрибувала з різних діяльностей: вчитель, дизайнер, айчар
зрозуміла в 25 років, що отримую насолоду, коли роблю щось гарне і корисне для людей, коли отримую щиру усмішку і вдячність від зробленого, хотіла бути лікарем, так і не наважилась.
30 років, поки ніхто, через це, за крок до депресії. Навіть не мама
Чоловік себе повністю реалізував і в 32 досягнув авторитету і позицію директора, друзі усі на шляху кар´єрного зросту, отримують раз на рік-два підвищення.
Те саме, але народила в 33. У вас ще є час, не хороніть себе завчасно.
наКоблучках• 02 августа 2024
Дуже довго не знала ким я хочу бути, поки не відкрила свій магазинчик і зрозуміла, що ось воно те моє
Тушьмушьнюшь• 03 августа 2024
Ответ дляНе худа ні разу
Health assistant в гуманітарній організації
Як цікаво:)
А яка у вас освіта?
Чим займаєтеся на роботі?
А яка у вас освіта?
Чим займаєтеся на роботі?
Не худа ні разу• 03 августа 2024
Ответ дляТушьмушьнюшь
Як цікаво:)
А яка у вас освіта?
Чим займаєтеся на роботі?
А яка у вас освіта?
Чим займаєтеся на роботі?
Економічна, співпрацюємо з первинною ланкою медицини в прикордонних громадах, надаєм їм допомогу, оформляємо документи на неї, слідкуємо за використанням і проводим тренінги
Холодная каша• 03 августа 2024
Працюю бухгалтером, хотіла завжди бути бухгалтером. Але пройшла на бюджет лише на менеджмент, потім після інституту курси бухгалтерів і робота бухгалтером, потім 2 декрети, загальним часом 6 років і опа тобі 35 років і ти робиш якусь первинну бух фігню за недуже великі гроші.
Намагаюсь розвиватись, тобто учусь, змінюю роботу щоб давала нові навики, більше ніж просто 1с, треба вчити інгліш…
В загальному робота мені подобається, задоволення приносить, але є певні обмеження по зп, через які важко перескочити, але я не втрачаю надію що все-таки перескочу