Вічний двигун• 03 августа 2024

Шо дає оце оновлення даних? Чи можна пересуватися безпечно по країні?

Доброго ранку, шановне панство. Поясніть будь ласка, якщо людина оновила дані і її спинили на бп, то що буде? Показав доки і поїхав далі, чи як? Чи в бус запхають? А на якій підставі, якщо повістки не було після оновлення? Поясніть будь ласочка, бо дуже треба поїхати в іншу область, але не зрозуміло, як то всьо відбувається
-Ань-• 03 августа 2024
Ответ дляВічний двигун
Прям доставить? Якщо в машині везе дружину з дитиною?
То ви відео не бачили, як чоловіка з дочкою 2-річною на вулиці хапали і тягли, і чуть не затоптали дівчинку.

Плету интриги• 03 августа 2024
Ответ дляМоторошні троянди
Хто не хоче на війну, то сидить вдома
Якщо оновили данні і в запасі значитесь, це нічого не означає, повістку зловите і все пака (
Але самий вірний варіант, навіть не оновлювати дані.
А гроші де брати?
SantaMonika• 03 августа 2024
Ответ дляЛупаю цю скелю
Что сказать? Если любишь убивать, боятся нечего. Но если ты простой домосед - лучше и оставайся в подполье.
Да, тут соглашусь
Я Головна• 03 августа 2024
Ответ дляSantaMonika
Штрафа не будет
Но повестку могут вручить и на влк доставить
Та то фігня, головне, що штрафу не буде
Лупаю цю скелю• 03 августа 2024
Ответ дляМоторошні троянди
Хто не хоче на війну, то сидить вдома
Теж так думаю. Нічого про свою країну не маю, але битися за олігархів...Це брєд(( Пригадую історичні факти, коли воювали всі, і князі, отамани, лицарі...А зараз? Нагнали будь-кого, йди борони наші дупи...
автор Вічний двигун • 03 августа 2024
Ответ дляМоторошні троянди
Хто не хоче на війну, то сидить вдома
Як не оновлювати? Це ж здається гарантовано загребуть силою, чи я помиляюся?
Моторошні троянди• 03 августа 2024
Ответ дляПлету интриги
А гроші де брати?
Різні варіанти є, у кожного свій. Онлайн робота, здавати житло (переїхати до батьків, або дружини), на шиї дружини посидіти, сімʼя ж як ніяк. Хто хоче жити і не хоче вмирати варіанти знайде
SantaMonika• 03 августа 2024
Ответ для66сезон666серия
Ні, просто пояснюєш, що пройдеш влк, коли прийде повістка за місцем проживання. Або реально сходити і пройти влк, тоді взагалі і розмов не буде.
Ой,просто пояснюєш
Ой, не просто
Моторошні троянди• 03 августа 2024
Ответ дляВічний двигун
Яким чином?

автор Вічний двигун • 03 августа 2024
Ответ для-Ань-
Ну я думаю, що це виключення, бо навали таких відео немає
Лупаю цю скелю• 03 августа 2024
Ответ для-Ань-
Бачили.
LoroPiana• 03 августа 2024
Ответ дляЛупаю цю скелю
Що у вас вибачте в голові, за яких олігархів хто б´ється? Це зручна відмазка, за якою стоїть банальний страх померти. Й це цілком природньо.
Juliana R• 03 августа 2024
Спочатку писали,оноввться і ходіть спокійно.
Тепер вже пишуть,що якщо немає свіжої влк доставлять зразу для її проходження будь де,і одразу будеш годен,якщо руки,ноги ,голова на місці.
Саме цікаве,що хто оновився того першими будуть призивати в тцк😅,бо хто не оновився є шанс,що їх ’родина’ забула,і коли всіх оновлених оброблять то приймуться за ’не оновлених’,а на це треба дуже багато часу,може і війна закінчиться,оце треш😁
Це позавчора читала, інтерв´ю давав якісь військовий адвокат.
автор Вічний двигун • 03 августа 2024
Ответ дляЯ Головна
Та то фігня, головне, що штрафу не буде
Та навпаки, фіг з ним зі штрафом, а от з повісткою якщо вручають, що робити? А вона буде рано чи пізно
66сезон666серия• 03 августа 2024
Ответ дляSantaMonika
Ой,просто пояснюєш
Ой, не просто
Я кажу, що відбувається, коли зупиняють чоловіка. Можете ойкати скільки завгодно.
SantaMonika• 03 августа 2024
Ответ дляЛупаю цю скелю
Сейчас немного другие правила
Воюют гражданские
Военные за этим наблюдают и занимаются политикой
Политики занимаются деньгами
Все заняты
автор Вічний двигун • 03 августа 2024
Ответ дляМоторошні троянди
Яким чином?
Таким же, як і без оновлень
Я Головна• 03 августа 2024
Ответ дляВічний двигун
У нас вчора оголошення було у місцевому віснику, ’Прохання знайшовшим повернути велосипед матері добровольця, який кинув усе і сам ламанувся у бусик’
Плету интриги• 03 августа 2024
Ответ дляВічний двигун
Або йти, або штраф

Лупаю цю скелю• 03 августа 2024
Ответ дляLoroPiana
Олігархи - ті, що при владі, в Раді, у сільских, міських радах, ті, що купили бронь....
Хто забудовує квартали, навколишні землі? Вояки з фронту?
LoroPiana• 03 августа 2024
Ответ для Juliana R
То всі видавали бажане за дійсне. Коли стикаєшся з тцк, то розумієш що у них своя реальність.
Juliana R• 03 августа 2024
Ответ дляВічний двигун
Повістка в тцк після оновлення це тільки на влк,де за день,або якщо є виписки з лікарень за 4 дні,пройдеш влк і будеш все одно годен,якщо не інвалід.
Вони це прямим текстом вже кажуть з новин.
Плету интриги• 03 августа 2024
Ответ дляLoroPiana
За держслужбовців,які в першу чергу мають буди в окопах
Я Головна• 03 августа 2024
Ответ дляВічний двигун
То є такий код, що тоді страшного може статися?
З кодом воювати не відправлять, інфа 100%. Тільки в тилові частини, ближче до Берегова та Мукачева. Там гарна природа, санаторій.
автор Вічний двигун • 03 августа 2024
Ответ дляПлету интриги
Або йти, або штраф
Ну штраф заплатить, а далі що? Я розумію, що ніхто нічого не знає, бо не було ще такої практики, хіба що думки
Я Головна• 03 августа 2024
Ответ дляВічний двигун
Я от сама бачу на власні очі, що в нашому місті ну нема взагалі тих бп. А коли читаю тг канал про повістки, то думаю, що то паралельна реальність 🤦‍♀️бо там де типу ’стоять’, я ні разу нікого не бачила
Сапер помиляється один раз
Плету интриги• 03 августа 2024
Ответ дляВічний двигун
Буде знов повістка. Не явився - штраф. Тільки скільки тих штрафів можна платити, я не знаю.
LoroPiana• 03 августа 2024
Ответ дляВічний двигун
Ви нас я дивлюся переконуєте що нема чого хвилюватися, можна їхати. Нам не треба, вам накидали які можуть бути варіанти. У вас є можливість перевірити. Потім відпишитесь як пройшло
Единая страна!• 03 августа 2024
Ответ дляВічний двигун
Дані оновлені, штрих код є, влк не проходив, повісток не було
Дуже дивно
Заикальница• 03 августа 2024
Ответ дляLoroPiana
Ви думаєте,у звичайних людей рівень життя відрізняється хоч при українській владі,хоч при російській?