Вічний двигун• 03 августа 2024
Шо дає оце оновлення даних? Чи можна пересуватися безпечно по країні?
Доброго ранку, шановне панство. Поясніть будь ласка, якщо людина оновила дані і її спинили на бп, то що буде? Показав доки і поїхав далі, чи як? Чи в бус запхають? А на якій підставі, якщо повістки не було після оновлення? Поясніть будь ласочка, бо дуже треба поїхати в іншу область, але не зрозуміло, як то всьо відбувається
Ответ дляВічний двигун
Як не оновлювати? Це ж здається гарантовано загребуть силою, чи я помиляюся?
Помиляєтеся.
Оновлених без свіжої влк туди доставлять.
Тцк за кожного доставленого отримують премію,тут з дівчат хтось писав,хто там працює чи із знайомих хтось у них там,вже не пам´ятаю точно,але факт.
Тому їхати це тільки на власний страх і ріск
SantaMonika• 03 августа 2024
Ответ дляLoroPiana
Ви нас я дивлюся переконуєте що нема чого хвилюватися, можна їхати. Нам не треба, вам накидали які можуть бути варіанти. У вас є можливість перевірити. Потім відпишитесь як пройшло
І то правда
Единая страна!• 03 августа 2024
Ответ дляВічний двигун
Прям доставить? Якщо в машині везе дружину з дитиною?
Моя вам порада - здавайте на права.
Моторошні троянди• 03 августа 2024
Ответ дляВічний двигун
Таким же, як і без оновлень
В мене друг сидить вдома, здає житло, дані не оновлював і не збирається. Поки живе з батьками в такій ситуації. Якщо треба кудись поїхати, батько на машині може підвезти. Доставка з магазину. Повістки додому приходили, викидають і все. Краще так, чим як його друзі вже давно в землі. У нас в місті облави постійні
Единая страна!• 03 августа 2024
Ответ для Juliana R
Помиляєтеся.
Не отримують ніяких премій.
Кидаю курити• 03 августа 2024
Ответ дляВічний двигун
Дані оновлені, штрих код є, влк не проходив, повісток не було
Значить все гаразд у вас.
Їзжайте.
Моторошні троянди• 03 августа 2024
Ответ дляЕдиная страна!
Не отримують ніяких премій.
Ентузіасти?
Заикальница• 03 августа 2024
Ответ дляLoroPiana
Я знаю як живуть на росії, не можна порівняти наше життя з їх. У нас все краще, ми просто не дуже це усвідомлюємо
Настільки краще,що за це треба віддати своє життя?
Кидаю курити• 03 августа 2024
Ответ дляВічний двигун
Я от сама бачу на власні очі, що в нашому місті ну нема взагалі тих бп. А коли читаю тг канал про повістки, то думаю, що то паралельна реальність 🤦♀️бо там де типу ’стоять’, я ні разу нікого не бачила
Тому що це робиться спеціально.
Роздмухати народ між собою і армією.
ТЦК такі ж самі люди і звичайно буде десь непорозуміння. Але розноситься це так, що майже під кожним кущем бусіфіцирують та вбивають.
Роздмухати народ між собою і армією.
Хвігура мічти• 03 августа 2024
Ответ дляМоторошні троянди
Різні варіанти є, у кожного свій. Онлайн робота, здавати житло (переїхати до батьків, або дружини), на шиї дружини посидіти, сімʼя ж як ніяк. Хто хоче жити і не хоче вмирати варіанти знайде
Это вы про сообразительных/умных. А что делать обычным петькам из села? Максимум через Тису вплавь попробовать
Я Головна• 03 августа 2024
Ответ дляМоторошні троянди
Яке місто, якщо не секрет? Само собою, якщо немає броні та інших відмазок, краще сидіти тихо, як миша, ’повзти’ під радарами. Але ще краще знайти способи і вирішити питання. Витрачати час життя під домашнім арештом якось невесело, хоча, комусь навіть подобається, втяглися.
Заикальница• 03 августа 2024
Ответ дляLoroPiana
Не треба перекручувати, це не Україна почала війну, а москалі. Ви пропонуєте здатися й чекати коли нас знищать? Мені ця перспектива не подобається
Я нічого не пропоную.У мене інша філософія.
Моторошні троянди• 03 августа 2024
Ответ дляЯ Головна
Кривий Ріг
Зараз виїздити вже небезпечно та і такса виросла, хоча при можливості реальній щось планують
SantaMonika• 03 августа 2024
Ответ дляЕдиная страна!
Не отримують ніяких премій.
Ви дружина ТЦКакшника? Може й крисить
Вічний двигун
• 03 августа 2024
Ответ дляМоторошні троянди
О! Батько підвозить. А якщо чоловік просто їде ззаду, а я припустимо ща кермом, то який шанс, що зупинять і будуть перевіряти його?
Заикальница• 03 августа 2024
Ответ дляКидаю курити
Тому що це робиться спеціально.
Роздмухати народ між собою і армією.
У ТЦК немає повноважень затримувати людину і силою доставляти в ТЦК
Я Головна• 03 августа 2024
Ответ дляМоторошні троянди
Не всім підходить життя нелегала, повірте мені на слово. Комусь по кайфу місяцями сидіти ’обличчям в комп´ютер’, хтось звик жити активним життям, тим більше що життя одне.
Моторошні троянди• 03 августа 2024
Ответ дляВічний двигун
Може і не зупинять, якщо знаєте як пєтлять містом)
В мене знайомий тренер якось в багажнику їхав
Відірву та викину• 03 августа 2024
Звідки взялася думка, що оновлення даних хоч якось вбереже від повістки?
Точно так саме і вручать, і в бус запхають, якщо захочуть.
Моторошні троянди• 03 августа 2024
Ответ дляЯ Головна
Так одне, до першого блок посту.
Не знаю живе норм, спортом займається, в плейстейшн грає, готує, вчиться онлайн, щоб була можливість працювати. Все ж в порівнянні, він здоровий спортсмен, в тил не потрапить 100%
Кидаю курити• 03 августа 2024
Ответ дляЗаикальница
У ТЦК немає.
А у поліції є.
І якщо людина бикує на людей у формі, то будь ласка пройди охолонь.
Треба поводити себе нормально з представниками влади, а не бикувати.
А у поліції є.
Заикальница• 03 августа 2024
Ответ дляLoroPiana
Ну це ілюзія, можна думати що у тебе все під контролем, але прилетить на голову каб чи ракета, і толку що ти думав що твоє життя важливіше за все інше
Загинути від ракети шанс мінімальний,менший ніж в дтп.А загинути чи стати калікою в окопі на передовій максимальний.