Зайканалужайке• 03 августа 2024

Як отримати витяг про місце проживання?

Дочці 16 років потрібен витяг про місце проживання. Дія не видає. Можливо там немає даних. Поїхати в ЦНАП не має можливості. Я з дитиною за кордоном. Що можна зробити?
ХаДиДиШь• 03 августа 2024
Я такое получала в ЦНАПе до войны, привес ещё ждать надо было 30 дней справку, что делают за 1 минуту и потом я ставила на нее простиль в МИДе кажется
Звоночек• 03 августа 2024
В ЦНАПІ за дві хвилини.
Як ви його з-за кордону отримаєте?
ІНН в дитини є?
На сайті Дія пробували?
Xвостокрутелка• 03 августа 2024
Ответ дляЗвоночек
В ЦНАПІ за дві хвилини.
Як ви його з-за кордону отримаєте?
ІНН в дитини є?
На сайті Дія пробували?
Кто эти люди, которые читают только заголовки?
Подтяжка• 03 августа 2024
А чому Дія не видає?
Чупа-чупс• 03 августа 2024
Возможно получится на портале Державних послуг iGov
Звоночек• 03 августа 2024
Ответ дляXвостокрутелка
Ви бачите інші варіанти? То не вумнічайте, а розкажіть
автор Зайканалужайке • 03 августа 2024
Ответ дляЗвоночек
В ЦНАПІ за дві хвилини.
Як ви його з-за кордону отримаєте?
ІНН в дитини є?
На сайті Дія пробували?
Чи може хтось з родичів в цнапі отримати за дочку? Так, ІНН є на айді
автор Зайканалужайке • 03 августа 2024
Ответ дляПодтяжка
А чому Дія не видає?
Пише неможливо сформувати документ.
На мене видає
Подтяжка• 03 августа 2024
Ответ дляЗайканалужайке
Пише неможливо сформувати документ.
На мене видає
Може глюк? Я два тижні тому робила на себе та дитину
Звоночек• 03 августа 2024
Ответ дляЗайканалужайке
Спробуйте. Моя мама брала моїй дочці.
darya89• 03 августа 2024
Дія просто останні дії глючить. Я теж вчора жодну довідку через Дію не змогла отримати, хоча раніше було без проблем.
Xвостокрутелка• 03 августа 2024
Ответ дляЗвоночек
Я вижу перед собой человека, который не может осознать прочитанное.
автор Зайканалужайке • 03 августа 2024
Ответ дляЗвоночек
Спробуйте. Моя мама брала моїй дочці.
Супер. Буду просити.
Звоночек• 03 августа 2024
Ответ дляXвостокрутелка
Ідіть вже
Xвостокрутелка• 03 августа 2024
Автор, а для чего именно заграницей нужно место проживания ребенка в Украине? Для установления гражданства?
Zelenkа• 03 августа 2024
Ответ дляЗайканалужайке
Автор, недавно стикнулись із цим питанням. Виявляється, потрібно оновити дані про квартиру у фонді нерухомого майна, і тільки тоді житло внесуть в реєстр і можна взяти в Дії всі документи. Якщо приватизація була до 2016 року, то треба оновити всі дані.
автор Зайканалужайке • 03 августа 2024
Ответ дляXвостокрутелка
Ні, дочка поступила заочно в український універ. І там потрібно
Подтяжка• 03 августа 2024
Таки дія глючить. Ось спробувала зробити витяг дитині
Кому там слова не давали• 03 августа 2024
В дії можна
автор Зайканалужайке • 03 августа 2024
Ответ дляZelenkа
Так за тією адресою є 4 людини. Я і троє дітей. Мені і найменшому сину видає через мою дію. А старшим дітям яким по 16 років не видає. Я не можу за них взяти в дії. Вони вже ’не діти’
Xвостокрутелка• 03 августа 2024
Ответ дляЗайканалужайке
Я бы просила кого-то из близких пойти в ЦНАП и узнать, можно ли получить вытяг им по доверенности от вас.
Попробуйте ещё не в приложении ДИЯ, а на их сайте
палка-копалка• 03 августа 2024
Украинское консульство должно помогать в таких случаях, вроде.
Xвостокрутелка• 03 августа 2024
Ответ дляЗайканалужайке
Может, им самим можно установить уже дию?
автор Зайканалужайке • 03 августа 2024
Ответ дляXвостокрутелка
Так і є. Все встановили. Але дія не видає цим дітям витяг
Zelenkа• 03 августа 2024
Ответ дляЗайканалужайке
А, тоді якийсь інший глюк. Бо ми все міняли, там дурдом і черги з таких самих. Хто ці закони знає, вилазить сюрпризом.

А через пк сайт прлбували? Може, глючить саме додаток.
автор Зайканалужайке • 03 августа 2024
Ответ дляZelenkа

Ні , буду пробувати як дочка прийде через сайт.
Zelenkа• 03 августа 2024
Ответ дляЗайканалужайке
Тут просто вже не раз писали, що виходило взяти довідку тільки з пк версії
Да будет так• 04 августа 2024
Ответ дляПодтяжка
Если ребенку уже больше 14 лет , то не выдает. Сама с этим столкнулась.
Да будет так• 04 августа 2024
Ответ дляЗайканалужайке
Пише неможливо сформувати документ.
На мене видає
У вашего ребенка есть идентификационный код? Если есть она самостоятельно может зарегистрироваться в дии и получить эту справку.